<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov dorastu a staršieho žiactva

Nitra (30. 5. 2021)

400 m - Dorastenci

(ne, 30.5.2021 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:55.31
2 24 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:55.52
MS Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:55.54
4 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 0:56.08
MS Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:57.08
6 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 0:57.35
MS Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:59.57
8 18 Žbodák MichalŽbodák Michal 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 1:04.92
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.5.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:06.18
2 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 1:08.57
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 PB 1:08.66
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 1:12.05
Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.5.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 1:05.68
2 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 1:07.36
3 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 1:08.43
4 Laceková AdrianaLaceková Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:11.07
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 1:05.68
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:06.18
3 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 1:07.36
4 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 1:08.43
5 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 1:08.57
6 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 PB 1:08.66
7 Laceková AdrianaLaceková Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:11.07
8 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 1:12.05
Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 DNF