<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov dorastu a staršieho žiactva

Nitra (30. 5. 2021)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 30.5.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 7 11.00 10.18 10.94 x 10.94 x 11.00 10.07
2 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 6 SB 09.55 09.55 09.50 x 9.55 09.22 08.99 08.71
3 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 4 PB 09.47 08.45 09.39 09.12 9.39 09.47 x x
4 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 2 PB 09.05 07.92 08.96 08.43 8.96 08.05 09.05 x
5 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 5 08.36 08.05 07.68 07.35 8.05 08.36 07.92 08.16
6 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 3 PB 08.19 08.16 08.19 x 8.19 07.22 07.40 07.31
MS Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
02 02 1 SB 06.95 06.62 06.78 x 6.78 06.91 06.95 06.80
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 30.5.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 18 PB 09.70 08.80 09.70 08.96 9.70 09.37 08.96
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 19 PB 09.21 08.34 09.16 09.15 9.16 09.21 09.11
3 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 16 PB 08.93 07.92 08.17 08.66 8.66 08.93 08.50
4 Jančovičová NikolaJančovičová Nikola
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 17 PB 08.73 07.58 08.24 08.38 8.38 08.73 08.57
5 Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 1 PB 08.00 x 07.91 x 7.91 08.00 x
6 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 14 PB 07.79 07.50 07.34 07.58 7.58 07.79 07.10
7 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 11 PB 07.14 x 07.14 06.83 7.14 x 06.13
8 Skybiková AnetaSkybiková Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 3 PB 07.13 07.13 07.01 06.58 7.13 06.97 06.64
9 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 10 PB 07.11 07.03 07.11 7.11
10 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 13 06.80 06.25 06.80 6.80
11 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 12 06.67 06.05 06.67 6.67
12 10 Gerátová NinaGerátová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 15 06.49 06.49 06.36 6.49
13 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 8 PB 06.39 05.98 06.39 6.39
14 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 9 06.01 06.01 x 6.01
15 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 6 05.31 05.31 05.12 5.31
16 Švandová AlžbetaŠvandová Alžbeta
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 4 PB 05.31 04.12 05.31 5.31
17 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 7 04.82 04.82 x 4.82
18 26 Tarabova Tereza IrisTarabova Tereza Iris
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 5 04.15 x 04.15 4.15
13 Jonášová LuciaJonášová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 2 NM x x -
Celkom 19 pretekárov