<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov dorastu a staršieho žiactva

Nitra (30. 5. 2021)

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 30.5.2021 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Franek RichardFranek Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 6 PB 620 +2.0 m/s 605  1,90 x 620  2,00 620 - 503  1,60 -
2 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 7 620 +2.0 m/s 602  1,90 501  1,60 584  1,50 602 545  2,50 620  2,00 x
3 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 2 578 +2.6 m/s 559 +1.6 m/s 578  2,60 554  2,30 553  1,60 578 563  2,30 559  1,60 536  1,60
MS Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 5 571 +2.3 m/s 531 +1.6 m/s 571  2,30 531  1,60 x 571 x x 566  2,50
5 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 4 544 +2.3 m/s 543 +1.6 m/s 490  2,00 543  1,60 - 543 - 534  1,60 544  2,30
6 Kohút MilanKohút Milan
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 3 PB 536 +1.6 m/s 518  4,00 508  1,60 525  2,00 525 529  1,60 536  1,60 523  1,50
7 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 484 +2.3 m/s 484  2,30 - - 484 - - -
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 30.5.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 12 554 +2.5 m/s 515 +2.0 m/s x 515  2,00 505  2,00 515 469  1,50 x 554  2,50
2 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 13 PB 538 +1.9 m/s 489  1,50 x 538  1,90 538 x x 510  1,40
3 Michalko MatejMichalko Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 2 535 +3.8 m/s 511 +2.0 m/s 535  3,80 519  2,50 486  1,40 535 471  1,90 511  2,00 x
MS Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 14 522 +2.6 m/s 518 +1.3 m/s 449  1,80 518  1,30 522  2,60 522
5 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 PB 473 +2.0 m/s 473  2,00 441  1,90 x 473 443  1,20 447  2,50 x
6 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 11 456 +2.5 m/s 437 +1.8 m/s 415  2,80 437  1,80 364  2,00 437 367  2,30 451  2,60 456  2,50
MS Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 10 446 +1.9 m/s 446  1,90 443  1,50 411  2,00 446
8 Turčan LukášTurčan Lukáš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
06 06 7 440 +2.3 m/s 396 +2.0 m/s 440  2,30 379  1,20 365  3,20 440 380  2,30 396  2,00 395  2,30
9 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 8 PB 423 +1.9 m/s 409  2,90 423  1,90 396  2,00 423 401  2,60 365  3,20 420  1,50
10 16 Pokorný AlexPokorný Alex
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 6 PB 409 +1.0 m/s x 399  4,00 340  3,00 399 x x 409  1,00
11 34 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 3 PB 391 +2.0 m/s 387  1,20 387  2,60 391  2,00 391
12 Turčan MatúšTurčan Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 9 385 +4.0 m/s x 360  2,30 385  4,00 385
13 Jonek PavolJonek Pavol
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 5 PB 378 +1.5 m/s 378  1,50 x 358  1,40 378
14 8 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 4 PB 377 +2.0 m/s x x 377  2,00 377
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 30.5.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 7 PB 503 +1.9 m/s x x 503  1,90 503 x 502  1,90 465  1,40
MS Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 11 503 +2.0 m/s x 503  2,00 x 503
3 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 9 PB 500 +1.5 m/s x 440  1,20 470  2,00 470 500  1,50 468  2,80 463  1,90
4 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 10 PB 490 +2.0 m/s x x x - 434  1,60 490  2,00 478  1,10
5 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 6 PB 488 +1.5 m/s 479  1,90 467  1,80 458  1,20 479 449  1,50 488  1,50 x
6 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
05 05 2 478 +2.8 m/s 465 +1.8 m/s 453  2,00 447  1,50 478  2,80 478 446  1,30 465  1,80 443  1,30
7 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 4 PB 467 +1.8 m/s 409  1,20 x x 409 467  1,80 x x
8 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 8 PB 459 +1.8 m/s 402  1,90 420  1,90 459  1,80 459 454  2,00 405  1,90 456  1,50
9 Lednicka LindaLednicka Linda
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 PB 449 +1.6 m/s 409  2,00 436  1,80 441  2,50 441 435  1,20 440  1,80 449  1,60
10 16 Mitterová KatarínaMitterová Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 3 SB 400 +1.9 m/s 400  1,90 377  1,20 x 400
Holecová AdrianaHolecová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 5 NM x x x -
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 30.5.2021 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 29 508 +2.1 m/s 469  2,50 485  2,30 x 485 507  2,50 508  2,10
2 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 35 503 +2.0 m/s 481  2,30 481  1,10 488  1,20 488 478  3,20 503  2,00
3 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 33 PB 482 +1.9 m/s 450  2,50 457  2,00 476  2,00 476 472  1,90 482  1,90
4 23 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 23 482 +3.2 m/s 465 +2.0 m/s 385  1,40 462  3,10 467  3,20 467 482  3,20 465  2,00
5 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 34 PB 460 +1.8 m/s 455  1,80 459  2,10 448  2,30 459 460  1,80 x
MS Macečáková BožidaraMacečáková Božidara
NeregistrovanýNeregistrovaný
07 07 3 PB 459 +1.9 m/s 448  1,50 459  1,90 459
7 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 16 458 +2.6 m/s 405 +2.0 m/s 458  2,60 340  1,80 405  2,00 458 433  2,30 456  2,50
8 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 22 PB 441 +2.0 m/s 438  2,00 432  3,00 x 438 441  2,00 438  2,80
9 Šutarová KláraŠutarová Klára
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 18 PB 439 +2.0 m/s 407  1,30 438  2,80 435  2,30 438 x 439  2,00
10 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 24 PB 437 +1.5 m/s 437  1,50 435  1,90 437
11 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 20 PB 426 +1.6 m/s 426  1,60 410  2,30 426
12 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 32 426 +1.9 m/s 426  1,90 x  2,30 426
13 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 31 425 +2.3 m/s 425  2,30 419  2,30 425
14 Šuleková LauraŠuleková Laura
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 30 417 +1.5 m/s 417  1,50 x  2,00 417
15 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 25 415 +1.6 m/s 415  1,60 386  1,90 415
16 Kováčová MichaelaKováčová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 19 411 +2.6 m/s 409  2,60 411  2,60 411
17 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 21 PB 410 +1.9 m/s 410  1,90 409  1,20 410
18 9 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 26 410 +1.2 m/s 410  1,20 407  2,00 410
19 Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 10 PB 391 +1.9 m/s 391  1,90 360  1,90 391
20 25 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 27 383 +2.8 m/s 380 +2.0 m/s 380  2,00 383  2,80 383
21 Horňáková TamaraHorňáková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 28 381 +2.5 m/s x 381  2,50 381
22 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 7 SB 370 +1.9 m/s 361  2,00 370  1,90 370
23 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 15 367 +2.5 m/s 352 +1.9 m/s 352  1,90 367  2,50 367
24 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 11 PB 366 +1.8 m/s 365  2,30 366  1,80 366
25 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 8 366 +2.5 m/s 358 +1.9 m/s 358  1,90 366  2,50 366
26 Belková AlexandraBelková Alexandra
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 5 364 +2.3 m/s 319 +1.9 m/s 319  1,90 364  2,30 364
27 Podmanická EliškaPodmanická Eliška
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 17 363 +1.9 m/s 363  1,90 356  1,80 363
28 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 2 PB 356 +2.0 m/s 356  2,00 350  2,00 356
29 Altániová SimonaAltániová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 354 +3.0 m/s 354  3,00 333  2,30 354
30 7 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 9 SB 348 +1.8 m/s x 348  1,80 348
31 Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 13 346 +2.7 m/s x 346  2,70 346
32 Reváková AnnaReváková Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 12 344 +2.5 m/s 344  2,50 x 344
33 Kögelová KarolínaKögelová Karolína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 6 PB 334 +1.9 m/s 317  1,80 334  1,90 334
34 Štefániková NinaŠtefániková Nina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 4 281 +3.0 m/s 273 +1.3 m/s 273  1,30 281  3,00 281
35 Wittmannová EmaWittmannová Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 14 000 x x -
Celkom 35 pretekárov