<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov dorastu a staršieho žiactva

Nitra (30. 5. 2021)

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 30.5.2021 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 5 26.09 x 19.66 24.30 24.30 19.91 26.09 24.93
MS Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 3 24.23 23.74 21.50 x 23.74 24.23 18.78 23.00
3 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 6 23.87 x 23.87 x 23.87 22.91 22.98 17.82
4 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 PB 23.36 17.47 x 18.54 18.54 23.04 23.36 18.02
5 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 1 21.93 21.93 20.13 21.41 21.93 17.27 20.08 20.68
6 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 4 20.83 18.43 20.07 20.60 20.60 20.20 20.83 18.21
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(ne, 30.5.2021 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 7 PB 35.28 32.32 34.60 35.28 35.28 32.18 32.82 32.07
2 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 6 PB 27.57 27.57 23.38 22.23 27.57 18.94 21.32 23.22
3 Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 2 PB 21.65 17.96 20.42 20.42 20.42 17.66 x 21.65
4 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 3 PB 21.28 x x 21.28 21.28 x 18.28 x
5 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 1 PB 17.84 17.84 17.10 15.58 17.84 15.76 15.80 15.90
6 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
06 06 4 17.66 x x x - 17.66 x x
Maslínová EmaMaslínová Ema
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 5 DNS
Celkom 7 pretekárov