<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov dorastu a staršieho žiactva

Nitra (30. 5. 2021)

60 m - Starší žiaci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec SB 07.36
2 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica SB 07.78
3 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica SB 07.82

60 m - Staršie žiačky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.08
2 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.19
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 08.33

100 m - Dorastenci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11.18
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.38
3 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11.60

100 m - Dorastenky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.01
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13.11
3 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen SB 13.24

300 m - Starší žiaci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 39.51
3 17 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 43.62

400 m - Dorastenci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 24 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 55.52

800 m - Dorastenci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 41 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:04.63
2 24 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:08.11
3 12 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno PB 2:08.78

800 m - Starší žiaci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 29 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 2:13.68
2 31 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina PB 2:18.87
3 28 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:20.87

800 m - Dorastenky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 36 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:38.80
2 16 Krupová MichaelaKrupová Michaela 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2:48.43
3 31 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:49.81

1500 m - Dorastenci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 17 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4:31.17
2 18 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 4:36.86
3 24 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5:31.96

1500 m - Dorastenky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 31 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5:26.54
2 41 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:32.18

2000 m - Staršie žiačky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 12 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7:45.52
2 8 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7:48.40
3 31 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7:53.24

3000 m - Dorastenci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 13 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 10:46.08

3000 m - Starší žiaci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 40 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 10:49.79
2 27 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 11:27.14
3 22 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 11:40.36

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 15.91
3 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 16.06

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 16.81
3 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 17.00

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 17.45

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 46.55

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 69.25

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 74.23
2 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 75.72
3 12 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 76.06

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 7 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6:00.36
2 36 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6:44.35
3 39 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6:44.64

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 27 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5:44.62
2 25 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca PB 5:44.85
3 26 Tarabova Tereza IrisTarabova Tereza Iris 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6:42.67

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 12 Ambrózi, Henček, Gál, Margóč Ambrózi, Henček, Gál, Margóč BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 31.68

4 x 100 m kluby - Dorastenci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Jakuš, Jankovský, Kothaj, Gura Jakuš, Jankovský, Kothaj, Gura BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 50.80

4 x 100 m kluby - Dorastenky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hudecová, Martinčeková, Sajdáková, Urbanovská Hudecová, Martinčeková, Sajdáková, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 57.53

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 29 Palášthy, Šlúch, Tarac, Povinský Palášthy, Šlúch, Tarac, Povinský MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3:03.44

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Cvachová, Mešťanová, Vozárová, Balážová Cvachová, Mešťanová, Vozárová, Balážová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3:28.84
2 Ďuranová, Marčišinová, Beliančínová, Aydin Ďuranová, Marčišinová, Beliančínová, Aydin MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3:30.55
3 Urbánková, Eliášová, Trnková, Danková Urbánková, Eliášová, Trnková, Danková AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3:34.35

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sajdáková, Laceková, Vanková, Tabačarová Sajdáková, Laceková, Vanková, Tabačarová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:42.88
2 Dibalová, Bačová, Sásová, Mitterová Dibalová, Bačová, Sásová, Mitterová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:56.06