<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov dorastu a staršieho žiactva

Nitra (30. 5. 2021)

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 30.5.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155 160 165 170 175 180 190
MS Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 5 PB 180 - - - o o o xxx
MS Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 4 175 - - - xo xo xxx
3= Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 165 o o o xxx
3= Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 165 o o o xxx
Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 30.5.2021 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155
1 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 2 150 o o xxx
Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 NM xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 30.5.2021 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160
1 12 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 3 155 - - o o o xxo xxx
2 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 2 PB 150 o o o o xxo xxx
3 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 1 145 - o o o xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 30.5.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 130 135 140 145 150 154 160
1 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 18 154 - o o o o xo o xxx
2 9 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 11 PB 150 o o o xo o o xxx
3= 35 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 15 145 o o o o o xxx
3= Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 16 145 o o o o o xxx
3= 38 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 17 145 o o o o o xxx
6 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 PB 145 o o o o xo xxx
7= Glevitzká LeilaGlevitzká Leila
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 9 PB 140 o xo o o xr
7= Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 12 PB 140 o o xo o xxx
9 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 5 PB 140 o o o xxo xxx
10 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 13 135 o o o xxx
11 37 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 4 PB 135 xo xo o - xr
12 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 7 PB 130 o o xxx
13 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 14 130 xo xxo xxx
14= Reváková AnnaReváková Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 3 PB 125 o xxx
14= Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 10 125 o xxx
Oravcová SofiaOravcová Sofia
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 1 NM xxx
Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 8 NM xxx
Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 2 NM xxx
Celkom 18 pretekárov