<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov dorastu a staršieho žiactva

Nitra (30. 5. 2021)

Skok do výšky - Dorastenci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3= Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 165
3= Šimík MartinŠimík Martin 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 165

Skok do výšky - Starší žiaci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 150

Skok do výšky - Dorastenky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 12 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 155
2 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 150
3 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 145

Skok do výšky - Staršie žiačky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 154
2 9 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina PB 150
3= 35 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 145
3= Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 145
3= 38 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 145

Skok o žrdi - Dorastenci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 408

Skok o žrdi - Starší žiaci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 230

Skok o žrdi - Dorastenky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok o žrdi - Staršie žiačky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 240
1= Macečáková BožidaraMacečáková Božidara 07 07 NeregistrovanýNeregistrovaný PB 240

Skok do diaľky - Dorastenci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 620
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 620
3 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 578

Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 554
2 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 538
3 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 535

Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 503
3 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 500

Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 508
2 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 503
3 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 482

Trojskok - Dorastenci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10.66

Trojskok - Dorastenky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 09.60
2 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 09.58

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Dibalová SofiaDibalová Sofia 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec SB 09.55
3 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 09.47

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 09.70
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 09.21
3 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca PB 08.93

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 10.20
2 36 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 09.40
3 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 06.34

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 11.09

Vrh guľou 6 kg - Juniori (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 40 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 37.24
3 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 29.65

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 27.26
3 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 23.20

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 21.98
2 Smolková SimonaSmolková Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 21.85
3 Dubcová VeronikaDubcová Veronika 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 19.92

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 30.57

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 39.73
2 Kulová ViktóriaKulová Viktória 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca PB 27.47
3 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca PB 26.75

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 36.72
2 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 32.75
3 Smolková SimonaSmolková Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 31.89

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 33.22

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 - -- - 00 00 ---- PB 29.17
2 Hucan PeterHucan Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 28.62
3 Valašík AlanValašík Alan 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica SB 22.05

Hod kladivom 6 kg - Juniori (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 23.87

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 35.28
2 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 27.57
3 Viležinská SofiaViležinská Sofia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca PB 21.65

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 43.01
2 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno PB 30.88
3 Marcinek MatejMarcinek Matej 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 22.69

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (nedeľa, 30.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Rosenberger RomanRosenberger Roman 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 41.80