<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov dorastu a staršieho žiactva

Nitra (30. 5. 2021)

300 m - Starší žiaci

(ne, 30.5.2021 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 39.51
MS Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 42.56
3 17 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 43.62
4 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 46.62
5 24 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 49.89
6 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 51.82
7 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 53.65
Celkom 7 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.5.2021 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 43.50
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 45.31
3 25 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 45.80
4 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 48.80
5 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 49.12
6 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 52.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.5.2021 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 46.49
2 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 47.12
3 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 49.39
4 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 51.23
5 Oravcová SofiaOravcová Sofia 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 54.92
6 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 60.77
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.5.2021 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 50.38
2 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 50.45
3 Motlová DanielaMotlová Daniela 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 51.31
4 Galicová NinaGalicová Nina 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 51.49
5 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 52.92
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 43.50
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 45.31
3 25 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 45.80
4 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 46.49
5 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 47.12
6 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 48.80
7 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 49.12
8 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 49.39
9 13 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 50.38
10 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 50.45
11 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 51.23
12 Motlová DanielaMotlová Daniela 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 51.31
13 Galicová NinaGalicová Nina 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 51.49
14 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 52.08
15 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 52.92
16 Oravcová SofiaOravcová Sofia 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 54.92
17 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 60.77