<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Trnava (2. 10. 2021)

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Beňuš, Kostoláni, Csikós, Nagy Beňuš, Kostoláni, Csikós, Nagy Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.27 0.183 11.00
2 35 Šabík, Repa, Róža, Halmeš Šabík, Repa, Róža, Halmeš Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 31.20 0.292 9.00
3 37 Hrubala, Bilanič, Repický, Forro Hrubala, Bilanič, Repický, Forro AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.73 0.201 8.00
4 3 Hlaváč, Belica, Nehyba, Michalovič Hlaváč, Belica, Nehyba, Michalovič Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 35.41 0.186 7.00
5 53 Hriň, Pluhár, Slezák, Vvong Hriň, Pluhár, Slezák, Vvong MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 38.90 0.270 6.00
Celkom 5 pretekárov

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 16:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Dinková, Segéňová, Bortlíková, Trgová Dinková, Segéňová, Bortlíková, Trgová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 31.97 0.496 11.00
2 94 Kulichová, Gašpárková, Šiková, Šiková Kulichová, Gašpárková, Šiková, Šiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 32.71 0.400 9.00
3 201 Ďuranová, Kubovčíková, Jašková, Petriková Ďuranová, Kubovčíková, Jašková, Petriková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 34.59 0.229 7.00
4 114 Zacharová, Halásová, Čačková, Miháliková Zacharová, Halásová, Čačková, Miháliková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 34.65 0.222 6.00
5 181 Chudá, Čudaiová, Mikušaťová, Plšeková Chudá, Čudaiová, Mikušaťová, Plšeková Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 35.72 0.275 3.00
6 75 Prvoničová, Mrázová, Pauková, Zivčáková Prvoničová, Mrázová, Pauková, Zivčáková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 35.98 0.343 2.00
7 161 Bučková, Švarková, Štofanová, Havírová Bučková, Švarková, Štofanová, Havírová ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 37.11 0.591
8 142 Tatarková, Šefarová, Kupková, Kalinová Tatarková, Šefarová, Kupková, Kalinová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 38.20 0.327
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 16:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Moravčíková, Zápražná, Hrotková, Pajtinková Moravčíková, Zápražná, Hrotková, Pajtinková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 34.00 0.595 8.00
2 113 Galánková, Beňová, Rusková, Hranáková Galánková, Beňová, Rusková, Hranáková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 35.32 0.400 5.00
3 202 Haffnerová, Lúcaníková, Kadlecová, Bieliková Haffnerová, Lúcaníková, Kadlecová, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 35.55 0.221 4.00
4 192 Stoklasová, Kúkelová, Halabrínová, Marcinátová Stoklasová, Kúkelová, Halabrínová, Marcinátová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 36.25 0.225 1.00
5 150 Hrušovská, Gmitterová, Stanková, Bekečová Hrušovská, Gmitterová, Stanková, Bekečová ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 36.64 0.247
6 66 Habová, Glembusová, Kučinská, Stašková Habová, Glembusová, Kučinská, Stašková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 38.33 0.206
170 Svobodová, Pulcová, Hlaváčová, Čerepkaiova Svobodová, Pulcová, Hlaváčová, Čerepkaiova Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 DQ 0.198
Poznámky:
DQ dráha č .7 - porušenie úborovania a beh bez štartového čísla
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Dinková, Segéňová, Bortlíková, Trgová Dinková, Segéňová, Bortlíková, Trgová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 31.97 0.496 11.00
2 94 Kulichová, Gašpárková, Šiková, Šiková Kulichová, Gašpárková, Šiková, Šiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 32.71 0.400 9.00
3 95 Moravčíková, Zápražná, Hrotková, Pajtinková Moravčíková, Zápražná, Hrotková, Pajtinková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 34.00 0.595 8.00
4 201 Ďuranová, Kubovčíková, Jašková, Petriková Ďuranová, Kubovčíková, Jašková, Petriková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 34.59 0.229 7.00
5 114 Zacharová, Halásová, Čačková, Miháliková Zacharová, Halásová, Čačková, Miháliková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 34.65 0.222 6.00
6 113 Galánková, Beňová, Rusková, Hranáková Galánková, Beňová, Rusková, Hranáková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 35.32 0.400 5.00
7 202 Haffnerová, Lúcaníková, Kadlecová, Bieliková Haffnerová, Lúcaníková, Kadlecová, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 35.55 0.221 4.00
8 181 Chudá, Čudaiová, Mikušaťová, Plšeková Chudá, Čudaiová, Mikušaťová, Plšeková Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 35.72 0.275 3.00
9 75 Prvoničová, Mrázová, Pauková, Zivčáková Prvoničová, Mrázová, Pauková, Zivčáková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 35.98 0.343 2.00
10 192 Stoklasová, Kúkelová, Halabrínová, Marcinátová Stoklasová, Kúkelová, Halabrínová, Marcinátová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 36.25 0.225 1.00
11 150 Hrušovská, Gmitterová, Stanková, Bekečová Hrušovská, Gmitterová, Stanková, Bekečová ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 36.64 0.247
12 161 Bučková, Švarková, Štofanová, Havírová Bučková, Švarková, Štofanová, Havírová ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 37.11 0.591
13 142 Tatarková, Šefarová, Kupková, Kalinová Tatarková, Šefarová, Kupková, Kalinová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 38.20 0.327
14 66 Habová, Glembusová, Kučinská, Stašková Habová, Glembusová, Kučinská, Stašková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 38.33 0.206
170 Svobodová, Pulcová, Hlaváčová, Čerepkaiova Svobodová, Pulcová, Hlaváčová, Čerepkaiova Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 DQ 0.198