<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Trnava (2. 10. 2021)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 16:05) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 17.94 0.211 11.00
2 43 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 17.98 0.199 9.00
3 48 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 18.28 0.337 8.00
4 5 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 18.35 0.174 7.00
5 18 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 18.79 0.307 6.00
6 58 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 19.49 0.175 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 16:05) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.82 0.191 4.00
2 10 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 22.24 0.348 3.00
3 15 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 22.94 0.283 2.00
4 57 Slezák TomSlezák Tom 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 23.79 0.353 1.00
5 7 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 24.88 0.195
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 17.94 0.211 11.00
2 43 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 17.98 0.199 9.00
3 48 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 18.28 0.337 8.00
4 5 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 18.35 0.174 7.00
5 18 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 18.79 0.307 6.00
6 58 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 19.49 0.175 5.00
7 13 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.82 0.191 4.00
8 10 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 22.24 0.348 3.00
9 15 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 22.94 0.283 2.00
10 57 Slezák TomSlezák Tom 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 23.79 0.353 1.00
11 7 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 24.88 0.195

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 16:20) official Vietor: -3.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 19.80 0.179 11.00
2 155 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 19.83 0.332 9.00
3 171 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 20.20 0.445 8.00
4 79 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 20.42 0.263 7.00
5 64 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.86 0.448 6.00
6 144 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 20.87 0.421 5.00
7 163 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 21.39 0.178 3.00
62 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 16:20) official Vietor: -2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 21.09 0.400 4.00
2 143 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 21.70 0.397 2.00
3 98 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 22.31 0.177
4 67 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 22.45 0.400
5 74 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 22.80 0.443
6 209 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.91 0.485
7 100 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.01 0.343
8 180 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 23.07 0.164
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 2.10.2021 - 16:20) official Vietor: -2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.23 0.379 1.00
2 75 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 23.16 0.563
3 77 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 23.71 0.412
4 70 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.12 0.357
5 63 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 25.55 0.546
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 2.10.2021 - 16:20) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 107 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 23.02 0.458
2 68 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.37 0.476
3 66 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 25.50 0.434
4 72 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 27.16 0.271
5 78 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 29.11 0.211
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 19.80 0.179 11.00
2 155 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 19.83 0.332 9.00
3 171 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 20.20 0.445 8.00
4 79 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 20.42 0.263 7.00
5 64 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.86 0.448 6.00
6 144 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 20.87 0.421 5.00
7 175 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 21.09 0.400 4.00
8 163 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 21.39 0.178 3.00
9 143 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 21.70 0.397 2.00
10 102 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.23 0.379 1.00
11 98 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 22.31 0.177
12 67 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 22.45 0.400
13 74 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 22.80 0.443
14 209 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.91 0.485
15 100 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.01 0.343
16 107 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 23.02 0.458
17 180 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 23.07 0.164
18 75 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 23.16 0.563
19 77 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 23.71 0.412
20 70 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.12 0.357
21 68 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.37 0.476
22 66 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 25.50 0.434
23 63 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 25.55 0.546
24 72 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 27.16 0.271
25 78 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 29.11 0.211
62 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS