<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Trnava (2. 10. 2021)

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 2.10.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 115 Hanáková AdélaHanáková Adéla
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 1 PB 44.29 33.88 44.29 - 44.29 37.09 x x 11.00
2 197 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 20 34.12 29.39 33.19 - 33.19 30.09 33.45 34.12 9.00
3 69 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 18 PB 30.13 26.67 26.01 - 26.67 28.29 30.13 22.15 8.00
4 213 Podmanická EliškaPodmanická Eliška
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 12 PB 29.81 19.70 25.46 - 25.46 22.07 23.93 29.81 7.00
5 135 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 13 PB 25.68 20.99 23.63 - 23.63 24.70 24.14 25.68 6.00
6 183 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 16 23.71 23.71 x - 23.71 19.38 x 23.12 5.00
7 71 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 14 22.96 22.37 22.05 - 22.37 21.92 20.27 22.96 4.00
8 207 Karásková DianaKarásková Diana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 19 22.79 20.67 22.79 - 22.79 22.59 19.50 22.36 3.00
9 95 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 17 21.69 21.68 21.69 - 21.69 2.00
10 157 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 15 19.93 19.93 18.49 - 19.93 1.00
11 126 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 11 18.96 18.96 17.93 - 18.96
12 196 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 9 18.89 16.68 18.89 - 18.89
13 159 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 7 SB 18.84 15.61 18.84 - 18.84
14 111 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 8 18.62 18.62 x - 18.62
15 154 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 PB 17.65 17.65 14.61 - 17.65
16 162 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 6 16.33 16.33 x - 16.33
17 182 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 2 PB 14.26 11.85 14.26 - 14.26
18 161 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 4 13.88 x 13.88 - 13.88
19 130 Žiaková MáriaŽiaková Mária
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 10 13.34 12.92 13.34 - 13.34
20 192 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 3 PB 12.04 12.04 09.86 - 12.04
Celkom 20 pretekárov