<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Trnava (2. 10. 2021)

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 174 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 7:19.35 11.00
2 140 Kupková KarolínaKupková Karolína 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 PB 8:11.18 9.00
3 152 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 8:11.25 8.00
4 148 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10 8:14.14 7.00
5 127 Tumová HanaTumová Hana 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 8:14.78 6.00
6 205 Jašková TamaraJašková Tamara 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 8:15.92 5.00
7 153 Hrušovská VanessaHrušovská Vanessa 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 8:20.80 4.00
8 151 Havírová EvaHavírová Eva 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 8:21.35 3.00
9 70 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 15 8:23.08 2.00
10 69 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14 8:41.96 1.00
11 192 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 9 PB 8:56.80
12 195 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 20 9:01.50
13 191 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 18 9:01.52
14 203 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 9:01.61
15 120 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 SB 9:03.87
16 214 Rajčanová Nela VivienRajčanová Nela Vivien 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 PB 9:07.22
17 66 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 9:16.28
18 97 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 9:41.31
19 101 Rošetzká LuciaRošetzká Lucia 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 9:43.26
20 142 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 19 9:55.53
Celkom 20 pretekárov