<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Trnava (2. 10. 2021)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 2.10.2021 - 12:30) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.70 QA 0.215
2 32 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.18 QA 0.405
3 39 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.28 qA 0.276
4 1 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.62 qA 0.213
5 57 Slezák TomSlezák Tom 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 SB 09.56 qB 0.370
Poznámky:
Postup do Finále A: prví 2 + 4 časy, Finále B: sa nebeží - Pretekár automaticky získava 2 body
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 2.10.2021 - 12:30) official Vietor: -3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 07.77 QA 0.174
2 20 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.87 QA 0.166
3 38 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.41 qA 0.237
4 15 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.22 qA 0.224
Poznámky:
Postup do Finále A: prví 2 + 4 časy, Finále B: sa nebeží - Pretekár automaticky získava 2 body
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.70 QA 0.215
2 48 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 07.77 QA 0.174
3 20 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.87 QA 0.166
4 32 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.18 QA 0.405
5 39 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.28 qA 0.276
6 38 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.41 qA 0.237
7 1 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.62 qA 0.213
8 15 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.22 qA 0.224
9 57 Slezák TomSlezák Tom 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 SB 09.56 qB 0.370

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 2.10.2021 - 14:10) official Vietor: -3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.77 0.195 11.00
2 48 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 07.82 0.163 9.00
3 20 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.92 0.164 8.00
4 32 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.30 0.168 7.00
5 39 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.55 0.591 6.00
6 38 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.61 0.344 5.00
7 1 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.70 0.185 4.00
8 15 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.33 0.309 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 2.10.2021 - 14:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Slezák TomSlezák Tom 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.56 2.00
Poznámky:
Pretekár automaticky získal body za výkon v rozbehoch. Beh sa nekonal.
Celkom 1 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 2.10.2021 - 12:45) official Vietor: -2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.38 QA 0.371
2 143 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.56 qB 0.174
3 144 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.59 qB 0.395
4 172 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.09 0.386
5 86 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.37 0.307
6 84 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.84 0.354
7 68 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.85 0.155
Poznámky:
Postup do Finále A: Víťaz + 3 časy, Finále B: ďalších 8 časov
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 2.10.2021 - 12:45) official Vietor: -3.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.32 QA 0.154
2 64 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.53 qA 0.502
3 104 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.92 qB 0.291
4 74 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.15 0.579
5 180 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.22 0.168
6 77 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.56 0.331
7 72 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.57 0.476
Poznámky:
Postup do Finále A: Víťaz + 3 časy, Finále B: ďalších 8 časov
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 2.10.2021 - 12:45) official Vietor: -2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.21 QA 0.480
2 80 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.62 qB 0.205
3 67 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.82 qB 0.422
4 202 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.28 0.217
5 75 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.62 0.308
6 63 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 10.07 0.617
105 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DQ
Poznámky:
Postup do Finále A: Víťaz + 3 časy, Finále B: ďalších 8 časov DQ podľa TP 16.8 dráha č. 6
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 2.10.2021 - 12:45) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.27 QA 0.306
2 163 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.32 qA 0.127
3 175 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 08.70 qB 0.239
4 98 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.95 qB 0.166
5 200 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.20 0.590
6 85 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.50 0.202
7 78 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.15 0.299
Poznámky:
Postup do Finále A: Víťaz + 3 časy, Finále B: ďalších 8 časov
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 2.10.2021 - 12:45) official Vietor: -3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.36 QA 0.173
2 88 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.38 qA 0.374
3 212 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.06 qB
4 168 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.09
5 100 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.28
6 90 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.45
MS 107 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.74
8 216 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 09.83
Poznámky:
Postup do Finále A: Víťaz + 3 časy, Finále B: ďalších 8 časov
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.21 QA 0.480
2 155 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.27 QA 0.306
3 164 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.32 QA 0.154
3 163 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.32 qA 0.127
5 79 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.36 QA 0.173
6 62 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.38 QA 0.371
6 88 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.38 qA 0.374
8 64 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.53 qA 0.502
9 143 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.56 qB 0.174
10 144 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.59 qB 0.395
11 80 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.62 qB 0.205
12 175 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 08.70 qB 0.239
13 67 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.82 qB 0.422
14 104 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.92 qB 0.291
15 98 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.95 qB 0.166
16 212 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.06 qB
17 172 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.09 0.386
17 168 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.09
19 74 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.15 0.579
20 200 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.20 0.590
21 180 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.22 0.168
22 202 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.28 0.217
22 100 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.28
24 86 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.37 0.307
25 90 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.45
26 85 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.50 0.202
27 77 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.56 0.331
28 75 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.62 0.308
29 107 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.74
30 216 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 09.83
31 84 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.84 0.354
32 68 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.85 0.155
33 63 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 10.07 0.617
34 72 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.57 0.476
35 78 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.15 0.299
105 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 2.10.2021 - 14:20) official Vietor: -2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 08.18 0.149 11.00
2 171 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.25 0.206 9.00
3 155 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.34 0.572 8.00
4 79 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.38 0.180 7.00
5 64 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 08.44 0.456 6.00
6 163 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.44 0.183 5.00
88 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
62 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 2.10.2021 - 14:23) official Vietor: -3.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.57 0.168 2.00
2 80 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 08.59 0.183 1.00
3 144 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.66 0.208
4 175 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 08.77 0.217
5 67 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.89 0.205
6 212 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 SB 08.95 0.214
7 98 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.08 0.166
8 104 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.18 0.388
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 16:05) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 17.94 0.211 11.00
2 43 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 17.98 0.199 9.00
3 48 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 18.28 0.337 8.00
4 5 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 18.35 0.174 7.00
5 18 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 18.79 0.307 6.00
6 58 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 19.49 0.175 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 16:05) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.82 0.191 4.00
2 10 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 22.24 0.348 3.00
3 15 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 22.94 0.283 2.00
4 57 Slezák TomSlezák Tom 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 23.79 0.353 1.00
5 7 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 24.88 0.195
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 17.94 0.211 11.00
2 43 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 17.98 0.199 9.00
3 48 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 18.28 0.337 8.00
4 5 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 18.35 0.174 7.00
5 18 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 18.79 0.307 6.00
6 58 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 19.49 0.175 5.00
7 13 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.82 0.191 4.00
8 10 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 22.24 0.348 3.00
9 15 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 22.94 0.283 2.00
10 57 Slezák TomSlezák Tom 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 23.79 0.353 1.00
11 7 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 24.88 0.195

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 16:20) official Vietor: -3.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 19.80 0.179 11.00
2 155 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 19.83 0.332 9.00
3 171 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 20.20 0.445 8.00
4 79 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 20.42 0.263 7.00
5 64 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.86 0.448 6.00
6 144 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 20.87 0.421 5.00
7 163 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 21.39 0.178 3.00
62 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 16:20) official Vietor: -2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 21.09 0.400 4.00
2 143 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 21.70 0.397 2.00
3 98 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 22.31 0.177
4 67 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 22.45 0.400
5 74 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 22.80 0.443
6 209 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.91 0.485
7 100 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.01 0.343
8 180 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 23.07 0.164
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 2.10.2021 - 16:20) official Vietor: -2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.23 0.379 1.00
2 75 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 23.16 0.563
3 77 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 23.71 0.412
4 70 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.12 0.357
5 63 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 25.55 0.546
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 2.10.2021 - 16:20) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 107 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 23.02 0.458
2 68 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.37 0.476
3 66 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 25.50 0.434
4 72 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 27.16 0.271
5 78 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 29.11 0.211
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 19.80 0.179 11.00
2 155 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 19.83 0.332 9.00
3 171 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 20.20 0.445 8.00
4 79 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 20.42 0.263 7.00
5 64 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.86 0.448 6.00
6 144 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 20.87 0.421 5.00
7 175 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 21.09 0.400 4.00
8 163 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 21.39 0.178 3.00
9 143 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 21.70 0.397 2.00
10 102 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.23 0.379 1.00
11 98 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 22.31 0.177
12 67 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 22.45 0.400
13 74 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 22.80 0.443
14 209 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.91 0.485
15 100 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.01 0.343
16 107 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 23.02 0.458
17 180 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 23.07 0.164
18 75 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 23.16 0.563
19 77 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 23.71 0.412
20 70 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.12 0.357
21 68 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.37 0.476
22 66 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 25.50 0.434
23 63 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 25.55 0.546
24 72 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 27.16 0.271
25 78 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 29.11 0.211
62 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 13:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 39.21 0.283 11.00
2 39 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 40.60 0.584 9.00
3 27 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 41.10 0.322 8.00
4 17 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 43.04 0.218 7.00
5 1 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 46.58 0.201 6.00
6 44 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 47.89 0.178 5.00
7 53 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 55.23 0.571 4.00
Celkom 7 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 173 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 42.97 0.365 11.00
2 162 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 43.21 0.345 9.00
3 144 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 43.67 0.217 8.00
4 64 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 45.33 0.549 6.00
88 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
62 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 44.54 0.305 7.00
2 178 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 45.51 0.299 5.00
3 152 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 48.02 0.185 3.00
4 86 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 49.84 0.317
5 210 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 50.68 0.555
141 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 2.10.2021 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 46.86 0.374 4.00
2 212 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 48.38 0.184 2.00
3 89 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 48.58 0.309 1.00
4 199 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 50.40 0.522
5 184 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 51.27 0.457
6 124 Rusková IzabelRusková Izabel 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 52.98 0.264
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 173 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 42.97 0.365 11.00
2 162 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 43.21 0.345 9.00
3 144 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 43.67 0.217 8.00
4 175 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 44.54 0.305 7.00
5 64 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 45.33 0.549 6.00
6 178 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 45.51 0.299 5.00
7 129 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 46.86 0.374 4.00
8 152 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 48.02 0.185 3.00
9 212 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 48.38 0.184 2.00
10 89 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 48.58 0.309 1.00
11 86 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 49.84 0.317
12 199 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 50.40 0.522
13 210 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 50.68 0.555
14 184 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 51.27 0.457
15 124 Rusková IzabelRusková Izabel 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 52.98 0.264
88 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
62 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
141 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 DNF

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 58 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:15.49 11.00
2 35 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:18.19 9.00
3 33 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 2:24.08 8.00
4 59 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:26.14 7.00
5 13 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:33.06 6.00
6 7 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:46.19 5.00
7 44 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:46.28 4.00
8 51 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:52.45 3.00
9 61 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 3:07.38 2.00
Celkom 9 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 173 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:31.54 11.00
2 178 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 2:34.84 9.00
3 169 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 2:35.06 8.00
4 165 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 2:36.66 7.00
5 136 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 SB 2:46.07 4.00
6 85 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:48.91 1.00
7 121 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:52.02
141 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 4.4.3 číslo 141
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 156 Martonová KristinaMartonová Kristina 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 2:46.21 3.00
2 146 Bekečová LeaBekečová Lea 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 2:54.75
3 160 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 2:55.05
4 99 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:56.90
5 84 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:58.33
6 217 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:59.95
7 150 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 3:13.26
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 2.10.2021 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 209 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:44.61 6.00
2 198 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:44.99 5.00
3 184 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 2:48.22 2.00
4 81 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 3:05.61
5 158 Stanková NelaStanková Nela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 3:17.16
6 72 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:19.97
78 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 54.7.1 číslo 78
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 173 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:31.54 11.00
2 178 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 2:34.84 9.00
3 169 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 2:35.06 8.00
4 165 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 2:36.66 7.00
5 209 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:44.61 6.00
6 198 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:44.99 5.00
7 136 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 SB 2:46.07 4.00
8 156 Martonová KristinaMartonová Kristina 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 2:46.21 3.00
9 184 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 2:48.22 2.00
10 85 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:48.91 1.00
11 121 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:52.02
12 146 Bekečová LeaBekečová Lea 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 2:54.75
13 160 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 2:55.05
14 99 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:56.90
15 84 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:58.33
16 217 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:59.95
17 81 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 3:05.61
18 150 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 3:13.26
19 158 Stanková NelaStanková Nela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 3:17.16
20 72 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:19.97
141 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ
78 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DQ

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 174 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 7:19.35 11.00
2 140 Kupková KarolínaKupková Karolína 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 PB 8:11.18 9.00
3 152 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 8:11.25 8.00
4 148 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10 8:14.14 7.00
5 127 Tumová HanaTumová Hana 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 8:14.78 6.00
6 205 Jašková TamaraJašková Tamara 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 8:15.92 5.00
7 153 Hrušovská VanessaHrušovská Vanessa 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 8:20.80 4.00
8 151 Havírová EvaHavírová Eva 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 8:21.35 3.00
9 70 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 15 8:23.08 2.00
10 69 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14 8:41.96 1.00
11 192 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 9 PB 8:56.80
12 195 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 20 9:01.50
13 191 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 18 9:01.52
14 203 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 9:01.61
15 120 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 SB 9:03.87
16 214 Rajčanová Nela VivienRajčanová Nela Vivien 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 PB 9:07.22
17 66 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 9:16.28
18 97 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 9:41.31
19 101 Rošetzká LuciaRošetzká Lucia 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 9:43.26
20 142 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 19 9:55.53
Celkom 20 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 54 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12:19.85 11.00
2 27 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12:20.20 9.00
3 60 Tarac RamonTarac Ramon 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 12:21.53 8.00
4 37 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13:00.98 7.00
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 12:00) official Vietor: -2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 14.97 0.196 11.00
2 14 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 15.35 0.182 9.00
3 12 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 15.39 0.185 8.00
4 34 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.45 0.271 7.00
5 17 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 16.42 0.377 6.00
6 4 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.56 0.337 5.00
7 37 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 19.21 0.272 4.00
8 16 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.57 0.406 3.00
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 12:10) official Vietor: -2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 15.62 0.179 11.00
2 119 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.57 0.202 8.00
3 94 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.60 0.249 7.00
4 87 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 17.01 0.248 6.00
5 102 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 17.72 0.382 5.00
6 99 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 18.41 0.180 3.00
7 201 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 19.41 0.382
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 12:10) official Vietor: -3.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 16.38 0.359 9.00
2 188 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 17.79 0.606 4.00
3 76 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.44 0.567 2.00
4 73 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 18.69 0.274 1.00
5 89 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.41 0.258
6 194 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 19.66 0.409
7 186 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 20.90 0.364
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 15.62 0.179 11.00
2 80 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 16.38 0.359 9.00
3 119 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.57 0.202 8.00
4 94 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.60 0.249 7.00
5 87 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 17.01 0.248 6.00
6 102 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 17.72 0.382 5.00
7 188 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 17.79 0.606 4.00
8 99 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 18.41 0.180 3.00
9 76 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.44 0.567 2.00
10 73 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 18.69 0.274 1.00
11 201 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 19.41 0.382
11 89 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.41 0.258
13 194 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 19.66 0.409
14 186 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 20.90 0.364

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:45.67 0.197 11.00
2 33 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 0:45.90 0.407 8.00
3 4 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:46.63 0.204 7.00
4 14 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:48.14 0.252 6.00
5 17 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 0:49.07 0.405 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:45.83 0.362 9.00
2 11 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:49.81 0.187 4.00
3 45 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 0:52.12 0.469 3.00
4 1 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:59.61 0.354 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:45.67 0.197 11.00
2 34 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:45.83 0.362 9.00
3 33 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 0:45.90 0.407 8.00
4 4 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:46.63 0.204 7.00
5 14 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:48.14 0.252 6.00
6 17 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 0:49.07 0.405 5.00
7 11 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:49.81 0.187 4.00
8 45 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 0:52.12 0.469 3.00
9 1 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:59.61 0.354 2.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 0:46.71 0.227 11.00
2 162 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:46.74 0.377 9.00
3 76 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 0:51.33 0.355 7.00
4 79 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:51.39 0.207 5.00
5 194 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 0:53.30 0.185 4.00
6 208 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 0:53.79 0.261 3.00
80 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNF
141 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DQ 0.480
Poznámky:
DQ štartové číslo 141 - porušenie rozsahu pretekania
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:47.47 0.281 8.00
2 94 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:51.38 0.401 6.00
3 132 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 0:54.48 0.404 2.00
4 201 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 0:55.27 0.392 1.00
5 73 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:55.78 0.258
6 193 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 1:02.74 0.248
7 186 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 1:04.08 0.264
8 185 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 1:08.11 0.303
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 0:46.71 0.227 11.00
2 162 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:46.74 0.377 9.00
3 110 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:47.47 0.281 8.00
4 76 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 0:51.33 0.355 7.00
5 94 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:51.38 0.401 6.00
6 79 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:51.39 0.207 5.00
7 194 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 0:53.30 0.185 4.00
8 208 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 0:53.79 0.261 3.00
9 132 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 0:54.48 0.404 2.00
10 201 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 0:55.27 0.392 1.00
11 73 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:55.78 0.258
12 193 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 1:02.74 0.248
13 186 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 1:04.08 0.264
14 185 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 1:08.11 0.303
80 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNF
141 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DQ 0.480

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 13:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 22 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 5:18.08 11.00
2 16 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 6:29.45 9.00
3 29 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 7:00.91 8.00
4 24 Čomor MatúšČomor Matúš 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 7:18.08 7.00
5 3 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 7:33.08 6.00
Celkom 5 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 13:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 208 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 6:10.67 11.00
2 132 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 6:13.65 9.00
3 147 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 6:19.58 8.00
4 181 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 6:32.29 7.00
5 71 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 6:55.49 6.00
6 139 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 7:05.94 5.00
7 188 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 7:06.61 4.00
8 179 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 7:17.14 3.00
9 133 Hovorková VeronikaHovorková Veronika 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 7:32.06 2.00
10 207 Karásková DianaKarásková Diana 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 7:53.02 1.00
11 137 Kováčiková KláraKováčiková Klára 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12 8:24.43
12 134 Iványiová DenisaIványiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 8:24.54
Celkom 12 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(so, 2.10.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 91 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 18:34.05 11.00
2 130 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18:38.37 9.00
3 204 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 18:45.15 8.00
4 149 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 20:50.26 7.00
5 215 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 21:07.06 6.00
6 103 Supeková SofiaSupeková Sofia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 21:23.63 5.00
7 117 Hrabovská ViktóriaHrabovská Viktória 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 PB 21:38.85 4.00
8 138 Krkošková AlexandraKrkošková Alexandra 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 PB 21:44.40 3.00
9 154 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 22:39.94 2.00
65 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 54.7.1 číslo 65
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 2.10.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 163 Body
1 30 Marti ViktorMarti Viktor
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 1 PB 160 o xo o xxo xr 11.00
2 36 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 5 PB 155 o o xxo xxx 9.00
3 12 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 145 o xxx 8.00
4 4 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 3 145 xo xxx 7.00
11 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 2.10.2021 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 154 158 161 164 167 170 Body
1 115 Hanáková AdélaHanáková Adéla
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 11 PB 167 - - - o o o o - o xo xxx 11.00
2 119 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 10 154 o o o o o o xxx 9.00
3 111 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 9 PB 154 o o o o xo o xxr 8.00
4 104 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 8 PB 150 o o o o o xxx 7.00
5= 112 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 7 140 o o o xxx 5.50
5= 105 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 6 140 o o o xxx 5.50
7 114 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 5 140 o xo xxo xxx 4.00
8 194 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 1 PB 130 o xxx 3.00
109 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 4 NM xxx
125 Smerigová KristínaSmerigová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 3 NM xxx
139 Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 2 NM xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 2.10.2021 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220 240 260 280 Body
1 14 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 PB 260 o o xxo xxx 11.00
2 36 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 PB 240 o o xxr 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 2.10.2021 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180 200 220 240 250 260 270 280 290 300 Body
1 190 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 2 PB 290 - o - o o xo o o o xxr 11.00
2 179 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 1 PB 200 o xo xxr 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 2.10.2021 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 48 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 9 541 -3.7 m/s 530  -1,70 541  -3,70 - 541 - 507  -4,60 r 11.00
2 34 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 7 513 -2.9 m/s 513  -2,90 511  -2,90 472  -3,10 513 490  -5,20 476  -3,80 501  -3,30 9.00
3 36 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 8 508 -3.0 m/s 508  -3,00 491  -5,50 507  -2,20 508 473  -3,20 495  -3,30 489  -3,90 8.00
4 30 Marti ViktorMarti Viktor
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 4 PB 495 -3.9 m/s x  -1,90 480  -3,30 x  -3,50 480 469  -5,20 495  -3,90 x  -4,80 7.00
5 11 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 6 475 -2.6 m/s 454  -3,70 472  -3,30 451  -1,80 472 475  -2,60 461  -4,90 454  -2,60 6.00
6 49 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 5 470 -3.1 m/s 470  -3,10 440  -2,00 x  -0,20 470 - 411  -2,40 r 5.00
7 38 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 3 PB 461 -3.2 m/s 456  -3,40 461  -3,20 441  -3,00 461 446  -3,50 459  -4,30 451  -3,60 4.00
8 24 Čomor MatúšČomor Matúš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 PB 417 -2.8 m/s x  -3,60 416  -2,50 417  -2,80 417 r 3.00
9 28 Kóvagó DamiánKóvagó Damián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 2 405 -1.8 m/s 402  -3,30 405  -1,80 398  -2,20 405 2.00
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 2.10.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 164 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 20 529 -2.7 m/s 529  -2,70 - 529 523  -2,80 - x  -2,80 11.00
2 119 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 19 509 -1.6 m/s 506  -2,00 483  -1,90 506 489  -1,50 502  -2,90 509  -1,60 9.00
3 110 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 17 490 -2.0 m/s 469  -3,00 490  -2,00 490 x  -2,40 473  -3,80 477  -1,90 8.00
4 116 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 18 479 -2.3 m/s x  -1,10 479  -2,30 479 468  -1,80 466  -2,00 471  -1,80 7.00
5 155 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 16 470 -0.8 m/s 445  -2,90 470  -0,80 470 466  -3,30 x  -2,70 447  -1,60 6.00
6 178 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 14 470 -0.4 m/s 434  -3,70 470  -0,40 470 452  -2,80 451  -3,60 465  -1,50 5.00
7 76 Slezáková ReginaSlezáková Regina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 12 PB 460 -2.7 m/s 460  -2,70 445  -1,30 460 437  -3,10 454  -2,90 x  -1,50 4.00
8 166 Čerepkaiova DanielaČerepkaiova Daniela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 13 449 -2.8 m/s 361  -4,60 449  -2,80 449 413  -2,10 415  -3,90 435  -2,50 3.00
9 92 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 5 PB 443 -2.3 m/s 443  -2,30 439  -2,10 443 2.00
10 114 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 15 440 -1.5 m/s 421  -2,00 440  -1,50 440 1.00
11 188 Moravíková SáraMoravíková Sára
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 2 PB 436 -2.4 m/s 431  -2,00 436  -2,40 436
12 113 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 10 430 -2.3 m/s x  -2,00 430  -2,30 430
13 198 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 6 PB 425 -2.7 m/s 368  -2,20 425  -2,70 425
14 118 Hranáková PaulínaHranáková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 9 418 -4.0 m/s 397  -1,90 418  -4,00 418
15 109 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 8 413 -3.3 m/s 413  -3,30 x  -1,50 413
16 108 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 11 407 -4.6 m/s 407  -4,60 403  -2,80 407
17 100 Prvá LuciaPrvá Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 7 393 -2.2 m/s 367  -2,30 393  -2,20 393
18 99 Pereslény EmmaPereslény Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 4 377 -2.9 m/s x  -2,80 377  -2,90 377
19 90 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 3 368 -2.4 m/s 368  -2,40 349  -1,90 368
20 206 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 1 PB 332 -2.7 m/s x 332  -2,70 332
Celkom 20 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 2.10.2021 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 115 Hanáková AdélaHanáková Adéla
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 18 10.91 10.31 10.83 - 10.83 10.77 10.91 10.59 11.00
2 211 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 17 10.12 10.12 09.85 - 10.12 09.97 09.88 09.33 9.00
3 183 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 14 08.69 07.85 08.44 - 8.44 07.94 08.19 08.69 8.00
4 167 Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 16 08.63 08.63 08.00 - 8.63 08.33 08.61 08.28 7.00
5 197 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 15 08.63 07.56 08.57 - 8.57 08.63 08.08 08.31 6.00
6 149 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 10 PB 08.35 07.95 08.35 - 8.35 07.88 07.72 07.46 5.00
7 161 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 6 PB 08.08 08.08 06.56 - 8.08 05.73 07.51 07.65 4.00
8 135 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 13 08.05 07.57 07.40 - 7.57 08.05 07.92 07.21 3.00
9 159 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 9 07.31 07.04 07.31 7.31 2.00
10 106 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 8 07.13 07.13 x 7.13 1.00
11 69 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 12 07.10 07.05 07.10 7.10
12 122 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 7 07.04 06.69 07.04 7.04
13 157 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 11 07.03 07.03 06.80 7.03
14 123 Repková LenkaRepková Lenka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 5 06.87 06.87 06.55 6.87
15 92 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 PB 06.86 06.60 06.86 6.86
16 128 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 3 PB 06.59 06.59 06.57 6.59
17 156 Martonová KristinaMartonová Kristina
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 4 PB 06.14 06.14 05.79 6.14
18 191 Sládečková ZojaSládečková Zoja
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 2 PB 05.47 05.47 04.93 5.47
Celkom 18 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 2.10.2021 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 11 13.01 x 11.54 x 11.54 10.46 13.01 x 11.00
2 47 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 10 10.51 09.42 09.62 09.48 9.62 10.51 10.45 10.12 9.00
3 41 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 9 10.17 09.25 09.45 09.24 9.45 09.53 10.17 09.46 8.00
4 59 Šlúch SamuelŠlúch Samuel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 6 09.24 08.43 08.45 08.80 8.80 x 08.60 09.24 7.00
5 20 Beňuš MartinBeňuš Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 8 09.19 09.08 08.88 09.12 9.12 09.19 08.93 09.15 6.00
6 19 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 7 08.92 06.96 08.56 08.82 8.82 08.63 08.92 08.80 5.00
7 56 Slezák NicolasSlezák Nicolas
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 5 08.88 08.88 08.75 08.41 8.88 08.38 07.91 08.37 4.00
8 46 Devoša FilipDevoša Filip
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 4 PB 08.59 07.95 08.59 07.05 8.59 07.89 08.07 07.84 3.00
9 49 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 1 PB 07.36 07.14 07.25 07.36 7.36 2.00
10 40 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 3 06.82 06.60 06.75 06.82 6.82 1.00
42 Oravec PeterOravec Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 DNS
Celkom 11 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 2.10.2021 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 11 38.29 x x 38.29 38.29 x x x 11.00
2 5 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 10 28.60 27.27 28.60 22.96 28.60 x 20.89 x 9.00
3 40 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 9 PB 25.42 23.39 23.60 21.43 23.60 20.44 x 25.42 8.00
4 52 Palášthy KarolPalášthy Karol
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 1 PB 25.05 x 18.49 24.63 24.63 18.59 21.64 25.05 7.00
5 56 Slezák NicolasSlezák Nicolas
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 6 PB 23.96 x 18.59 x 18.59 23.96 x x 6.00
6 46 Devoša FilipDevoša Filip
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 5 21.21 19.56 21.21 x 21.21 18.88 18.27 19.52 5.00
7 58 Šlúch IvanŠlúch Ivan
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 4 PB 19.94 19.94 18.50 19.79 19.94 x 19.39 19.39 4.00
8 41 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 7 18.94 17.94 17.46 18.05 18.05 x 18.57 18.94 3.00
9 47 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 8 16.78 x 16.78 x 16.78 2.00
10 59 Šlúch SamuelŠlúch Samuel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 2 PB 16.56 x 16.56 x 16.56 1.00
11 49 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 3 PB 12.68 12.68 x 11.12 12.68
Celkom 11 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 2.10.2021 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 211 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 18 27.03 x 23.51 - 23.51 x x 27.03 11.00
2 92 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 14 PB 21.35 17.53 16.01 - 17.53 21.35 19.58 x 9.00
3 102 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 16 20.89 x 18.78 - 18.78 x 20.89 16.53 8.00
4 135 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 17 20.73 20.56 20.73 - 20.73 19.94 x x 7.00
5 154 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 4 PB 19.63 19.63 18.40 - 19.63 x 18.34 19.16 6.00
6 213 Podmanická EliškaPodmanická Eliška
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 7 PB 18.45 16.71 17.15 - 17.15 18.45 16.27 14.44 5.00
7 106 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 10 PB 18.10 16.73 15.78 - 16.73 18.10 x 16.95 4.00
8 130 Žiaková MáriaŽiaková Mária
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 5 PB 15.97 15.97 x - 15.97 15.41 x x 3.00
9 159 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 15 15.67 x 15.67 - 15.67 2.00
10 85 Čontofalská ElaČontofalská Ela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 PB 15.54 15.54 x - 15.54 1.00
11 196 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 13 15.28 15.28 x - 15.28
12 180 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 3 PB 15.26 15.26 x - 15.26
13 126 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 11 14.02 14.02 x - 14.02
14 157 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 12 13.66 13.66 x - 13.66
15 123 Repková LenkaRepková Lenka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 6 13.02 12.75 13.02 - 13.02
16 177 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
08 08 2 PB 12.86 12.86 11.46 - 12.86
17 122 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 9 12.83 x 12.83 - 12.83
18 84 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 8 00.00 x x - -
Celkom 18 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(so, 2.10.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 183 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 12 PB 34.14 28.40 27.81 34.14 34.14 28.20 x x 11.00
2 211 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 13 33.44 30.78 32.08 31.57 32.08 29.03 33.44 x 9.00
3 197 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 9 PB 26.54 24.01 25.57 x 25.57 24.05 26.19 26.54 8.00
4 122 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 11 25.79 24.28 24.68 25.26 25.26 25.79 24.48 23.56 7.00
5 196 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 8 PB 24.27 x 21.60 24.27 24.27 x 23.52 x 6.00
6 126 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 10 PB 23.57 22.47 21.95 19.82 22.47 22.94 23.57 17.86 5.00
7 134 Iványiová DenisaIványiová Denisa
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 5 PB 19.16 19.16 18.94 x 19.16 18.23 x x 4.00
8 106 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 PB 18.95 14.76 18.57 17.60 18.57 16.67 18.95 17.01 3.00
9 133 Hovorková VeronikaHovorková Veronika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 6 PB 17.51 17.51 x x 17.51 2.00
10 123 Repková LenkaRepková Lenka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 7 PB 17.50 17.38 x 17.50 17.50 1.00
11 193 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
08 08 3 PB 17.39 13.19 14.96 17.39 17.39
12 195 Vengrin LeontinaVengrin Leontina
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 4 PB 15.78 08.78 14.58 15.78 15.78
13 177 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
08 08 1 PB 14.56 11.59 13.19 14.56 14.56
Celkom 13 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(so, 2.10.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 9 36.42 29.96 33.94 35.82 35.82 36.42 - - 11.00
2 41 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 8 29.81 26.36 27.13 27.33 27.33 23.11 28.27 29.81 9.00
3 19 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 PB 24.57 16.25 x x 16.25 22.44 23.41 24.57 8.00
4 40 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 7 22.15 20.30 20.95 18.82 20.95 20.06 19.93 22.15 7.00
5 54 Povinský LubošPovinský Luboš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 3 SB 21.20 18.36 19.07 19.57 19.57 20.17 21.05 21.20 6.00
6 56 Slezák NicolasSlezák Nicolas
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 5 PB 20.70 18.05 20.45 19.76 20.45 18.42 17.17 20.70 5.00
7 60 Tarac RamonTarac Ramon
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 4 SB 16.71 15.11 x x 15.11 x 16.71 16.29 4.00
8 52 Palášthy KarolPalášthy Karol
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 2 PB 16.64 13.00 x 11.83 13.00 16.02 15.21 16.64 3.00
42 Oravec PeterOravec Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 6 DNS
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 2.10.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 115 Hanáková AdélaHanáková Adéla
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 1 PB 44.29 33.88 44.29 - 44.29 37.09 x x 11.00
2 197 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 20 34.12 29.39 33.19 - 33.19 30.09 33.45 34.12 9.00
3 69 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 18 PB 30.13 26.67 26.01 - 26.67 28.29 30.13 22.15 8.00
4 213 Podmanická EliškaPodmanická Eliška
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 12 PB 29.81 19.70 25.46 - 25.46 22.07 23.93 29.81 7.00
5 135 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 13 PB 25.68 20.99 23.63 - 23.63 24.70 24.14 25.68 6.00
6 183 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 16 23.71 23.71 x - 23.71 19.38 x 23.12 5.00
7 71 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 14 22.96 22.37 22.05 - 22.37 21.92 20.27 22.96 4.00
8 207 Karásková DianaKarásková Diana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 19 22.79 20.67 22.79 - 22.79 22.59 19.50 22.36 3.00
9 95 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 17 21.69 21.68 21.69 - 21.69 2.00
10 157 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 15 19.93 19.93 18.49 - 19.93 1.00
11 126 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 11 18.96 18.96 17.93 - 18.96
12 196 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 9 18.89 16.68 18.89 - 18.89
13 159 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 7 SB 18.84 15.61 18.84 - 18.84
14 111 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 8 18.62 18.62 x - 18.62
15 154 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 PB 17.65 17.65 14.61 - 17.65
16 162 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 6 16.33 16.33 x - 16.33
17 182 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 2 PB 14.26 11.85 14.26 - 14.26
18 161 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 4 13.88 x 13.88 - 13.88
19 130 Žiaková MáriaŽiaková Mária
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 10 13.34 12.92 13.34 - 13.34
20 192 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 3 PB 12.04 12.04 09.86 - 12.04
Celkom 20 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 2.10.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 PB 43.53 39.96 43.53 42.69 43.53 41.40 37.13 41.85 11.00
2 25 Halmeš MartinHalmeš Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 4 PB 36.48 28.28 27.49 31.76 31.76 36.48 30.88 31.67 9.00
3 54 Povinský LubošPovinský Luboš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 3 PB 30.60 19.44 28.65 27.33 28.65 27.93 30.60 28.20 8.00
4 60 Tarac RamonTarac Ramon
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 5 30.13 25.83 30.13 24.17 30.13 28.32 26.36 23.97 7.00
5 52 Palášthy KarolPalášthy Karol
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 7 27.47 21.27 27.47 24.56 27.47 24.50 25.67 20.69 6.00
6 47 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 2 17.82 x 17.61 17.57 17.61 x x 17.82 5.00
7 46 Devoša FilipDevoša Filip
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 1 PB 17.68 x 17.62 13.08 17.62 17.68 15.27 15.90 4.00
Celkom 7 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Beňuš, Kostoláni, Csikós, Nagy Beňuš, Kostoláni, Csikós, Nagy Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.27 0.183 11.00
2 35 Šabík, Repa, Róža, Halmeš Šabík, Repa, Róža, Halmeš Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 31.20 0.292 9.00
3 37 Hrubala, Bilanič, Repický, Forro Hrubala, Bilanič, Repický, Forro AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.73 0.201 8.00
4 3 Hlaváč, Belica, Nehyba, Michalovič Hlaváč, Belica, Nehyba, Michalovič Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 35.41 0.186 7.00
5 53 Hriň, Pluhár, Slezák, Vvong Hriň, Pluhár, Slezák, Vvong MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 38.90 0.270 6.00
Celkom 5 pretekárov

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 16:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Dinková, Segéňová, Bortlíková, Trgová Dinková, Segéňová, Bortlíková, Trgová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 31.97 0.496 11.00
2 94 Kulichová, Gašpárková, Šiková, Šiková Kulichová, Gašpárková, Šiková, Šiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 32.71 0.400 9.00
3 201 Ďuranová, Kubovčíková, Jašková, Petriková Ďuranová, Kubovčíková, Jašková, Petriková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 34.59 0.229 7.00
4 114 Zacharová, Halásová, Čačková, Miháliková Zacharová, Halásová, Čačková, Miháliková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 34.65 0.222 6.00
5 181 Chudá, Čudaiová, Mikušaťová, Plšeková Chudá, Čudaiová, Mikušaťová, Plšeková Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 35.72 0.275 3.00
6 75 Prvoničová, Mrázová, Pauková, Zivčáková Prvoničová, Mrázová, Pauková, Zivčáková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 35.98 0.343 2.00
7 161 Bučková, Švarková, Štofanová, Havírová Bučková, Švarková, Štofanová, Havírová ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 37.11 0.591
8 142 Tatarková, Šefarová, Kupková, Kalinová Tatarková, Šefarová, Kupková, Kalinová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 38.20 0.327
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 16:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Moravčíková, Zápražná, Hrotková, Pajtinková Moravčíková, Zápražná, Hrotková, Pajtinková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 34.00 0.595 8.00
2 113 Galánková, Beňová, Rusková, Hranáková Galánková, Beňová, Rusková, Hranáková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 35.32 0.400 5.00
3 202 Haffnerová, Lúcaníková, Kadlecová, Bieliková Haffnerová, Lúcaníková, Kadlecová, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 35.55 0.221 4.00
4 192 Stoklasová, Kúkelová, Halabrínová, Marcinátová Stoklasová, Kúkelová, Halabrínová, Marcinátová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 36.25 0.225 1.00
5 150 Hrušovská, Gmitterová, Stanková, Bekečová Hrušovská, Gmitterová, Stanková, Bekečová ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 36.64 0.247
6 66 Habová, Glembusová, Kučinská, Stašková Habová, Glembusová, Kučinská, Stašková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 38.33 0.206
170 Svobodová, Pulcová, Hlaváčová, Čerepkaiova Svobodová, Pulcová, Hlaváčová, Čerepkaiova Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 DQ 0.198
Poznámky:
DQ dráha č .7 - porušenie úborovania a beh bez štartového čísla
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Dinková, Segéňová, Bortlíková, Trgová Dinková, Segéňová, Bortlíková, Trgová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 31.97 0.496 11.00
2 94 Kulichová, Gašpárková, Šiková, Šiková Kulichová, Gašpárková, Šiková, Šiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 32.71 0.400 9.00
3 95 Moravčíková, Zápražná, Hrotková, Pajtinková Moravčíková, Zápražná, Hrotková, Pajtinková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 34.00 0.595 8.00
4 201 Ďuranová, Kubovčíková, Jašková, Petriková Ďuranová, Kubovčíková, Jašková, Petriková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 34.59 0.229 7.00
5 114 Zacharová, Halásová, Čačková, Miháliková Zacharová, Halásová, Čačková, Miháliková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 34.65 0.222 6.00
6 113 Galánková, Beňová, Rusková, Hranáková Galánková, Beňová, Rusková, Hranáková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 35.32 0.400 5.00
7 202 Haffnerová, Lúcaníková, Kadlecová, Bieliková Haffnerová, Lúcaníková, Kadlecová, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 35.55 0.221 4.00
8 181 Chudá, Čudaiová, Mikušaťová, Plšeková Chudá, Čudaiová, Mikušaťová, Plšeková Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 35.72 0.275 3.00
9 75 Prvoničová, Mrázová, Pauková, Zivčáková Prvoničová, Mrázová, Pauková, Zivčáková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 35.98 0.343 2.00
10 192 Stoklasová, Kúkelová, Halabrínová, Marcinátová Stoklasová, Kúkelová, Halabrínová, Marcinátová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 36.25 0.225 1.00
11 150 Hrušovská, Gmitterová, Stanková, Bekečová Hrušovská, Gmitterová, Stanková, Bekečová ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 36.64 0.247
12 161 Bučková, Švarková, Štofanová, Havírová Bučková, Švarková, Štofanová, Havírová ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 37.11 0.591
13 142 Tatarková, Šefarová, Kupková, Kalinová Tatarková, Šefarová, Kupková, Kalinová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 38.20 0.327
14 66 Habová, Glembusová, Kučinská, Stašková Habová, Glembusová, Kučinská, Stašková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 38.33 0.206
170 Svobodová, Pulcová, Hlaváčová, Čerepkaiova Svobodová, Pulcová, Hlaváčová, Čerepkaiova Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 DQ 0.198

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 17:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Bačík, Šabík, Csikós, Nagy Bačík, Šabík, Csikós, Nagy Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:51.97 0.505 11.00
19 Halmeš, Bencze, Kóvagó, Laho Halmeš, Bencze, Kóvagó, Laho Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DQ 0.194
Poznámky:
DQ podľa TP 54.7.1 číslo 29
Celkom 2 pretekári

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 17:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Podolinčák, Bortlíková, Hlaváčová, Dinková Podolinčák, Bortlíková, Hlaváčová, Dinková Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 3:11.73 0.346 11.00
2 112 Zacharová, Čačková, Cepková, Miháliková Zacharová, Čačková, Cepková, Miháliková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 3:19.90 0.261 9.00
3 190 Plšeková, Chudá, Čudaiová, Havjerová Plšeková, Chudá, Čudaiová, Havjerová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 3:20.85 0.220 7.00
4 149 Bučková, Cibuľášová, Havírová, Bučková Bučková, Cibuľášová, Havírová, Bučková ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 3:26.83 0.496 6.00
5 71 Ort-Mertlová, Zivčáková, Pauková, Hustá Ort-Mertlová, Zivčáková, Pauková, Hustá Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 3:27.94 0.379 5.00
6 210 Hrmová, Marčišinová, Hudecová, Bratková Hrmová, Marčišinová, Hudecová, Bratková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 3:32.31 0.435 4.00
101 Novotná, Rošetzká, Moravčíková, Ďurišová Novotná, Rošetzká, Moravčíková, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DQ 0.532
Poznámky:
DQ podľa TP 54.7.1 číslo 86
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 17:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Čerepkaiova, Becker, Svobodová, Pulcová Čerepkaiova, Becker, Svobodová, Pulcová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 3:20.80 0.324 8.00
2 156 Martonová, Bekečová, Stanková, Hrušovská Martonová, Bekečová, Stanková, Hrušovská ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 3:34.41 0.368 3.00
3 185 Marcinátová, Kúkelová, Vengrin, Sládečková Marcinátová, Kúkelová, Vengrin, Sládečková Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 3:42.32 0.268 2.00
4 213 Podmanická, Ruckschlossová, Ruckschlossová, Burská Podmanická, Ruckschlossová, Ruckschlossová, Burská MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 3:43.07 0.237 1.00
5 113 Galánková, Smerigová, Uhráková, Kováčová Galánková, Smerigová, Uhráková, Kováčová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 3:46.37 0.199
6 134 Šefarová, Iványiová, Krkošková, Kubicová Šefarová, Iványiová, Krkošková, Kubicová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 3:51.19 0.387
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Podolinčák, Bortlíková, Hlaváčová, Dinková Podolinčák, Bortlíková, Hlaváčová, Dinková Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 3:11.73 0.346 11.00
2 112 Zacharová, Čačková, Cepková, Miháliková Zacharová, Čačková, Cepková, Miháliková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 3:19.90 0.261 9.00
3 166 Čerepkaiova, Becker, Svobodová, Pulcová Čerepkaiova, Becker, Svobodová, Pulcová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 3:20.80 0.324 8.00
4 190 Plšeková, Chudá, Čudaiová, Havjerová Plšeková, Chudá, Čudaiová, Havjerová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 3:20.85 0.220 7.00
5 149 Bučková, Cibuľášová, Havírová, Bučková Bučková, Cibuľášová, Havírová, Bučková ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 3:26.83 0.496 6.00
6 71 Ort-Mertlová, Zivčáková, Pauková, Hustá Ort-Mertlová, Zivčáková, Pauková, Hustá Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 3:27.94 0.379 5.00
7 210 Hrmová, Marčišinová, Hudecová, Bratková Hrmová, Marčišinová, Hudecová, Bratková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 3:32.31 0.435 4.00
8 156 Martonová, Bekečová, Stanková, Hrušovská Mar