<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Trnava (2. 10. 2021)

Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 2.10.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 30 Marti ViktorMarti Viktor 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 160
2 36 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 155
3 12 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 145

Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 2.10.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 115 Hanáková AdélaHanáková Adéla 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky PB 167
2 119 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 154
3 111 Cepková LýdiaCepková Lýdia 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky PB 154

Skok o žrdi - Starší žiaci (sobota, 2.10.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 14 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 260
2 36 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 240

Skok o žrdi - Staršie žiačky (sobota, 2.10.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 190 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 290
2 179 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 200

Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 2.10.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 48 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 541
2 34 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 513
3 36 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 508

Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 2.10.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 164 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 529
2 119 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 509
3 110 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 490

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 2.10.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 115 Hanáková AdélaHanáková Adéla 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.91
2 211 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.12
3 183 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 08.69

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 2.10.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 23 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13.01
2 47 Sádovský JakubSádovský Jakub 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 10.51
3 41 Kozický ViktorKozický Viktor 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.17

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (sobota, 2.10.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 23 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 38.29
2 5 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 28.60
3 40 Karol JakubKarol Jakub 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 25.42

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (sobota, 2.10.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 211 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 27.03
2 92 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 21.35
3 102 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20.89

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 2.10.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 183 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 34.14
2 211 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 33.44
3 197 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 26.54

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (sobota, 2.10.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 23 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 36.42
2 41 Kozický ViktorKozický Viktor 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 29.81
3 19 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 24.57

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (sobota, 2.10.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 115 Hanáková AdélaHanáková Adéla 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky PB 44.29
2 197 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 34.12
3 69 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 30.13

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (sobota, 2.10.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 43 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 43.53
2 25 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 36.48
3 54 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 30.60