<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Trnava (2. 10. 2021)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:45.67 0.197 11.00
2 33 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 0:45.90 0.407 8.00
3 4 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:46.63 0.204 7.00
4 14 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:48.14 0.252 6.00
5 17 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 0:49.07 0.405 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:45.83 0.362 9.00
2 11 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:49.81 0.187 4.00
3 45 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 0:52.12 0.469 3.00
4 1 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:59.61 0.354 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:45.67 0.197 11.00
2 34 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:45.83 0.362 9.00
3 33 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 0:45.90 0.407 8.00
4 4 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:46.63 0.204 7.00
5 14 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:48.14 0.252 6.00
6 17 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 0:49.07 0.405 5.00
7 11 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:49.81 0.187 4.00
8 45 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 0:52.12 0.469 3.00
9 1 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:59.61 0.354 2.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 0:46.71 0.227 11.00
2 162 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:46.74 0.377 9.00
3 76 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 0:51.33 0.355 7.00
4 79 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:51.39 0.207 5.00
5 194 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 0:53.30 0.185 4.00
6 208 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 0:53.79 0.261 3.00
80 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNF
141 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DQ 0.480
Poznámky:
DQ štartové číslo 141 - porušenie rozsahu pretekania
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:47.47 0.281 8.00
2 94 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:51.38 0.401 6.00
3 132 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 0:54.48 0.404 2.00
4 201 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 0:55.27 0.392 1.00
5 73 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:55.78 0.258
6 193 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 1:02.74 0.248
7 186 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 1:04.08 0.264
8 185 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 1:08.11 0.303
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 0:46.71 0.227 11.00
2 162 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:46.74 0.377 9.00
3 110 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:47.47 0.281 8.00
4 76 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 0:51.33 0.355 7.00
5 94 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:51.38 0.401 6.00
6 79 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:51.39 0.207 5.00
7 194 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 0:53.30 0.185 4.00
8 208 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 0:53.79 0.261 3.00
9 132 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 0:54.48 0.404 2.00
10 201 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 0:55.27 0.392 1.00
11 73 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:55.78 0.258
12 193 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 1:02.74 0.248
13 186 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 1:04.08 0.264
14 185 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 1:08.11 0.303
80 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNF
141 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DQ 0.480