<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Trnava (2. 10. 2021)

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 58 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:15.49 11.00
2 35 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:18.19 9.00
3 33 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 2:24.08 8.00
4 59 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:26.14 7.00
5 13 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:33.06 6.00
6 7 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:46.19 5.00
7 44 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:46.28 4.00
8 51 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:52.45 3.00
9 61 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 3:07.38 2.00
Celkom 9 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 173 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:31.54 11.00
2 178 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 2:34.84 9.00
3 169 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 2:35.06 8.00
4 165 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 2:36.66 7.00
5 136 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 SB 2:46.07 4.00
6 85 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:48.91 1.00
7 121 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:52.02
141 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 4.4.3 číslo 141
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 156 Martonová KristinaMartonová Kristina 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 2:46.21 3.00
2 146 Bekečová LeaBekečová Lea 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 2:54.75
3 160 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 2:55.05
4 99 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:56.90
5 84 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:58.33
6 217 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:59.95
7 150 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 3:13.26
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 2.10.2021 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 209 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:44.61 6.00
2 198 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:44.99 5.00
3 184 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 2:48.22 2.00
4 81 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 3:05.61
5 158 Stanková NelaStanková Nela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 3:17.16
6 72 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:19.97
78 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 54.7.1 číslo 78
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 173 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:31.54 11.00
2 178 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 2:34.84 9.00
3 169 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 2:35.06 8.00
4 165 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 2:36.66 7.00
5 209 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:44.61 6.00
6 198 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:44.99 5.00
7 136 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 SB 2:46.07 4.00
8 156 Martonová KristinaMartonová Kristina 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 2:46.21 3.00
9 184 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 2:48.22 2.00
10 85 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:48.91 1.00
11 121 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:52.02
12 146 Bekečová LeaBekečová Lea 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 2:54.75
13 160 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 2:55.05
14 99 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:56.90
15 84 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:58.33
16 217 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:59.95
17 81 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 3:05.61
18 150 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 3:13.26
19 158 Stanková NelaStanková Nela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 3:17.16
20 72 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:19.97
141 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ
78 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DQ