<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (1. 9. 2021)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 15:50) official Vietor: +3.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.01 0.149 11.00
2 163 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 21.27 0.187 9.00
3 246 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.62 0.206 8.00
4 130 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.03 0.135 7.00
5 15 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 22.09 0.238 6.00
6 230 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.12 0.176 5.00
7 231 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.22 0.202 3.00
8 133 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 22.57 0.167 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 15:50) official Vietor: +4.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 22.18 0.194
2 237 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.21 0.203 4.00
3 136 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.38 0.182 2.00
4 11 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.59 0.221
5 73 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.85 0.197
6 57 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 23.13 0.148
7 38 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 23.16 0.152
8 41 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 23.49 0.248
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 1.9.2021 - 15:50) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 208 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.24 0.429
2 170 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.45 0.245
3 289 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.90 0.231
4 52 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 24.04 0.174
5 199 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 24.19 0.251
6 204 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 24.23 0.215
7 282 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.69 0.210
127 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 1.9.2021 - 15:50) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 275 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 24.62 0.215
2 115 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 PB 25.63 0.235
3 134 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 25.76 0.386
4 114 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 26.99 0.392
5 55 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.27 0.409
6 17 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 28.31 0.201
26 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF 0.312
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.01 0.149 11.00
2 163 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 21.27 0.187 9.00
3 246 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.62 0.206 8.00
4 130 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.03 0.135 7.00
5 15 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 22.09 0.238 6.00
6 230 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.12 0.176 5.00
7 113 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 22.18 0.194
8 237 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.21 0.203 4.00
9 231 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.22 0.202 3.00
10 136 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.38 0.182 2.00
11 133 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 22.57 0.167 1.00
12 11 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.59 0.221
13 73 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.85 0.197
14 57 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 23.13 0.148
15 38 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 23.16 0.152
16 208 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.24 0.429
17 170 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.45 0.245
18 41 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 23.49 0.248
19 289 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.90 0.231
20 52 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 24.04 0.174
21 199 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 24.19 0.251
22 204 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 24.23 0.215
23 275 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 24.62 0.215
24 282 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.69 0.210
25 115 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 PB 25.63 0.235
26 134 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 25.76 0.386
27 114 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 26.99 0.392
28 55 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.27 0.409
29 17 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 28.31 0.201
127 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 DNS
26 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF 0.312

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 15:40) official Vietor: +3.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 177 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.10 0.175 11.00
2 184 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.46 0.183 9.00
3 107 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.68 0.234 8.00
4 308 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 25.33 0.343
5 191 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.42 0.231 7.00
6 213 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 25.60 0.181 6.00
7 180 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 25.70 0.314 5.00
8 295 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.99 0.188 4.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 15:40) official Vietor: +2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.02 0.354 3.00
2 293 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.45 0.191 2.00
3 320 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.47 0.557 1.00
4 327 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.79 0.377
5 103 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 26.92 0.388
6 212 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 27.00 0.248
7 49 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.33 0.267
8 144 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 27.36 0.386
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 1.9.2021 - 15:40) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 28.48 0.347
2 178 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.48 0.183
3 300 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 29.38 0.261
4 183 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.23 0.316
5 145 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 30.31 0.392
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 177 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.10 0.175 11.00
2 184 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.46 0.183 9.00
3 107 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.68 0.234 8.00
4 308 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 25.33 0.343
5 191 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.42 0.231 7.00
6 213 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 25.60 0.181 6.00
7 180 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 25.70 0.314 5.00
8 295 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.99 0.188 4.00
9 186 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.02 0.354 3.00
10 293 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.45 0.191 2.00
11 320 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.47 0.557 1.00
12 327 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.79 0.377
13 103 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 26.92 0.388
14 212 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 27.00 0.248
15 49 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.33 0.267
16 144 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 27.36 0.386
17 31 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 28.48 0.347
17 178 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.48 0.183
19 300 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 29.38 0.261
20 183 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.23 0.316
21 145 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 30.31 0.392