<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (1. 9. 2021)

Skok do výšky - Muži

(st, 1.9.2021 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 160 165 170 175 180 185 190 195 200 203 205 207 209 211 213 215 217 219 221 Body
1 6 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 11 212 - - - - - - - o - o - xxo xxo xxx 11.00
2 27 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 10 195 - - - - - o o o o r 9.00
3 118 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 5 PB 190 - - o - o o xxo o xxx
4 242 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 7 185 - - - o xo o xo xxx 8.00
5 131 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 6 185 - - o o xxo o xxo xxx 7.00
6 78 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 1 SB 180 o o o o o o xxx 6.00
7 319 Zeman ĽubomírZeman Ľubomír
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 9 180 - - - o o xo xxx 5.00
8 252 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 8 180 - - - o xo xxo xxx 4.00
9 281 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 PB 175 o o o xo o xxx 3.00
10 279 Balog MilanBalog Milan
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 4 175 - - - o xxo xxx 2.00
11 166 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 160 o o xxx 1.00
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(st, 1.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 140 145 150 155 160 165 170 173 175 177 179 181 183 185 187 189 191 193 195 Body
1 92 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 11 170 - - - o - o - o xxx 11.00
2 276 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 10 160 - - - o o xo xxx 9.00
3 306 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 160 - - - xo o xo xxx 8.00
4 347 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 5 160 - - o o o xxo r 7.00
5 99 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 8 160 - - - xo xxo xxo xxx 6.00
6= 64 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 155 - - o o o xxx
6= 193 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 9 155 - o o o o xxx 4.50
6= 176 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 155 - - o o o xxx 4.50
9 179 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 4 155 - - - xo xxo xxx 3.00
10 331 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 1 PB 145 o xo xxo xxx 2.00
11 324 Hatinová Mia MiriamHatinová Mia Miriam
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 2 130 o xxx 1.00
Celkom 11 pretekárov