<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (1. 9. 2021)

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh (st, 1.9.2021 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Labo, Piliarkin, Timko, Glodžák Labo, Piliarkin, Timko, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 3:30.12 0.215 11.00
2 249 Pázmány, Cisár, Cidorík, Pavelka Pázmány, Cisár, Cidorík, Pavelka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:32.86 0.354 9.00
3 314 Mizner, Tomeček, Melo, Ondrovič Mizner, Tomeček, Melo, Ondrovič AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 3:34.26 0.223 8.00
4 169 Vánovský, Vojtek, Svoreň, Vlkovič Vánovský, Vojtek, Svoreň, Vlkovič ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 3:42.93 0.180 7.00
5 239 Hojdík, Kostolný, Minár, Zaťko Hojdík, Kostolný, Minár, Zaťko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 3:45.79 0.231 6.00
6 289 Olejár, Fedák, Šima, Fridmanský Olejár, Fedák, Šima, Fridmanský AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 3:57.58 0.194
23 Sedláček, Šiko, Vnučko, Danáč Sedláček, Šiko, Vnučko, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF 0.277
Celkom 7 pretekárov

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 16:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 345 Géciová, Fotulová, Suranová, Zápotočná Géciová, Fotulová, Suranová, Zápotočná AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 4:06.62 0.481 11.00
2 257 Babiczová, Keszeghová, Hrablayová, Bučičová Babiczová, Keszeghová, Hrablayová, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:09.69 0.212 9.00
3 328 Mašláňová, Lepotová, Antušeková, Bartková Mašláňová, Lepotová, Antušeková, Bartková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:13.58 0.292 8.00
4 108 Pavelicová, Špitková, Bibzová, Putalová Pavelicová, Špitková, Bibzová, Putalová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:15.61 0.415 7.00
5 193 Kusyová, Tokárová, Ravasová, Haršányová Kusyová, Tokárová, Ravasová, Haršányová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:24.59 0.167 6.00
6 304 Stanová, Stolárová, Radváková, Stolárová Stanová, Stolárová, Radváková, Stolárová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 4:42.89 0.537 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 16:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 258 Miklová, Behúňová, Vajglová, Takáčová Miklová, Behúňová, Vajglová, Takáčová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:35.37 0.233 5.00
2 322 Bieleková, Studená, Trulíková, Neprašová Bieleková, Studená, Trulíková, Neprašová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 4:37.44 0.316 4.00
3 265 Piešťanská, Králiková, Masaryková, Stachová Piešťanská, Králiková, Masaryková, Stachová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:46.73 0.175 2.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 345 Géciová, Fotulová, Suranová, Zápotočná Géciová, Fotulová, Suranová, Zápotočná AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 4:06.62 0.481 11.00
2 257 Babiczová, Keszeghová, Hrablayová, Bučičová Babiczová, Keszeghová, Hrablayová, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:09.69 0.212 9.00
3 328 Mašláňová, Lepotová, Antušeková, Bartková Mašláňová, Lepotová, Antušeková, Bartková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:13.58 0.292 8.00
4 108 Pavelicová, Špitková, Bibzová, Putalová Pavelicová, Špitková, Bibzová, Putalová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:15.61 0.415 7.00
5 193 Kusyová, Tokárová, Ravasová, Haršányová Kusyová, Tokárová, Ravasová, Haršányová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:24.59 0.167 6.00
6 258 Miklová, Behúňová, Vajglová, Takáčová Miklová, Behúňová, Vajglová, Takáčová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:35.37 0.233 5.00
7 322 Bieleková, Studená, Trulíková, Neprašová Bieleková, Studená, Trulíková, Neprašová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 4:37.44 0.316 4.00
8 304 Stanová, Stolárová, Radváková, Stolárová Stanová, Stolárová, Radváková, Stolárová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 4:42.89 0.537 3.00
9 265 Piešťanská, Králiková, Masaryková, Stachová Piešťanská, Králiková, Masaryková, Stachová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:46.73 0.175 2.00