<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (1. 9. 2021)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 86 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:54.77 11.00
2 339 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 1:54.87
3 312 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:55.90 9.00
4 310 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 1:56.93 8.00
5 22 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 SB 1:58.37 7.00
6 284 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:01.45 6.00
7 313 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:05.59 5.00
8 23 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:06.21 4.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 236 Ďurec MartinĎurec Martin 92 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:07.34
2 256 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:09.75 3.00
3 7 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:10.01 2.00
4 168 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:11.10 1.00
5 85 Rados AttilaRados Attila 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 2:12.58
6 171 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:16.09
7 140 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 2:16.48
8 135 Jursa FilipJursa Filip 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 2:17.74
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 86 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:54.77 11.00
2 339 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 1:54.87
3 312 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:55.90 9.00
4 310 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 1:56.93 8.00
5 22 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 SB 1:58.37 7.00
6 284 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:01.45 6.00
7 313 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:05.59 5.00
8 23 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:06.21 4.00
9 236 Ďurec MartinĎurec Martin 92 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:07.34
10 256 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:09.75 3.00
11 7 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:10.01 2.00
12 168 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:11.10 1.00
13 85 Rados AttilaRados Attila 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 2:12.58
14 171 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:16.09
15 140 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 2:16.48
16 135 Jursa FilipJursa Filip 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 2:17.74

800 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 1.9.2021 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 107 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:13.72 11.00
2 350 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:13.95 9.00
3 224 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 2:15.13 8.00
4 187 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:17.01 7.00
5 102 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:22.40 6.00
6 321 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 2:22.41 5.00
7 333 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:28.39 4.00
8 277 Vajglová NikolaVajglová Nikola 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:29.70 3.00
9 274 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:30.46 2.00
10 173 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:36.97 1.00
11 178 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 2:54.18
Celkom 11 pretekárov