<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (1. 9. 2021)

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 22 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 4:04.83 11.00
2 315 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 4:05.44 9.00
3 284 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 4:05.85 8.00
4 254 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:06.29 7.00
5 318 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 4:07.34 6.00
6 312 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 4:09.68 5.00
7 119 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 4:09.87
8 120 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 11 4:11.81
9 338 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 4:14.16
10 245 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 4:23.15 3.00
316 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 83 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:19.87 4.00
2 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 4:27.91
3 356 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 4:28.33
4 23 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 4:30.01 2.00
5 256 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:40.89
6 247 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:40.89
7 33 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 4:44.09
8 209 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 4:45.48
9 125 Strežo MichalStrežo Michal 90 90 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin 12 4:45.97
10 40 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 PB 4:55.88
11 44 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 4:56.12
12 35 Priputen DamiánPriputen Damián 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 10 PB 5:14.56
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 22 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 4:04.83 11.00
2 315 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 4:05.44 9.00
3 284 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 4:05.85 8.00
4 254 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:06.29 7.00
5 318 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 4:07.34 6.00
6 312 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 4:09.68 5.00
7 119 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 4:09.87
8 120 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 11 4:11.81
9 338 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 4:14.16
10 83 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:19.87 4.00
11 245 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 4:23.15 3.00
12 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 4:27.91
13 356 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 4:28.33
14 23 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 4:30.01 2.00
15 256 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:40.89
15 247 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:40.89
17 33 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 4:44.09
18 209 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 4:45.48
19 125 Strežo MichalStrežo Michal 90 90 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin 12 4:45.97
20 40 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 PB 4:55.88
21 44 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 4:56.12
22 35 Priputen DamiánPriputen Damián 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 10 PB 5:14.56
316 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 1.9.2021 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 263 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 4:43.55 11.00
2 351 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:45.31 9.00
3 329 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:46.02 8.00
4 103 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 4:47.24 7.00
5 187 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:59.80 6.00
6 91 Bibzová ZuzanaBibzová Zuzana 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 5:01.06 5.00
7 201 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 5:10.24
8 117 Konrádová MiriamaKonrádová Miriama 95 95 Lesky´s runnersLesky´s runners 9 5:19.61
9 108 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 5:23.60 4.00
10 34 Luptáková PetraLuptáková Petra 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 5:25.36
11 354 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 5:27.04
12 272 Stachová MichaelaStachová Michaela 85 85 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 5:32.39 3.00
Celkom 12 pretekárov