<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (1. 9. 2021)

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(st, 1.9.2021 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 292 Brzyszkowská KatrinBrzyszkowská Katrin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 22 14.60 14.60 x x 14.60 x x x 11.00
2 326 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 20 13.53 13.15 13.45 13.53 13.53 x 13.06 13.35 9.00
3 110 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 21 13.33 13.03 13.27 13.33 13.33 x x x 8.00
4 194 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 18 12.66 12.08 11.94 10.94 12.08 x 12.66 11.83 7.00
5 343 Feďová AndreaFeďová Andrea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 15 11.98 11.15 11.30 11.33 11.33 11.98 x x 6.00
6 216 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 19 11.73 x 10.39 11.73 11.73 11.65 11.63 x 5.00
7 341 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
91 91 11 SB 11.69 10.99 10.99 11.69 11.69 11.22 11.63 x 4.00
8 334 Weigertová MonikaWeigertová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
92 92 13 11.59 11.03 11.59 11.30 11.59 11.28 11.42 11.36 3.00
9 181 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 16 11.24 x x 11.24 11.24 2.00
10 347 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 17 11.23 11.23 10.83 11.10 11.23 1.00
11 93 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 14 10.82 10.82 x 10.56 10.82
12 273 Šedá PavlínaŠedá Pavlína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 10 09.87 x 09.87 x 9.87
13 63 Mišunová AndreaMišunová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
00 00 9 09.68 09.58 09.68 09.54 9.68
14 223 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 09.22 x 08.83 09.22 9.22
15 260 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 7 09.06 08.70 09.06 08.94 9.06
16 147 Patrícia TajcnárováPatrícia Tajcnárová
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 1 PB 08.85 08.74 08.25 08.85 8.85
17 146 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 6 08.32 07.91 07.96 08.32 8.32
18 61 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 5 08.28 x x 08.28 8.28
19 301 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 PB 07.41 07.29 07.36 07.41 7.41
20 36 Henczová ViktóriaHenczová Viktória
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
04 04 3 PB 06.86 06.86 06.78 06.50 6.86
21 37 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 4 PB 06.68 06.05 06.13 06.68 6.68
197 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 12 DNS
Celkom 22 pretekárov