<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (1. 9. 2021)

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 11:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.86 0.529 11.00
2 100 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:04.73 0.265 9.00
3 358 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:05.37 0.433
4 259 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:05.55 0.199 8.00
5 345 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:07.93 0.234 7.00
6 186 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:09.11 0.335 6.00
7 344 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 1:09.13 0.267 5.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 11:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 303 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:13.57 0.494 4.00
2 330 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:14.96 0.160 3.00
3 270 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:17.66 0.338 2.00
4 322 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:18.05 0.416 1.00
5 262 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:26.48 0.521
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.86 0.529 11.00
2 100 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:04.73 0.265 9.00
3 358 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:05.37 0.433
4 259 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:05.55 0.199 8.00
5 345 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:07.93 0.234 7.00
6 186 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:09.11 0.335 6.00
7 344 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 1:09.13 0.267 5.00
8 303 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:13.57 0.494 4.00
9 330 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:14.96 0.160 3.00
10 270 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:17.66 0.338 2.00
11 322 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:18.05 0.416 1.00
12 262 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:26.48 0.521