<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (1. 9. 2021)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 11:20) official Vietor: +2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.31 0.147 11.00
2 163 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.50 0.212 9.00
3 136 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.86 0.178 8.00
4 231 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.87 0.177 7.00
5 230 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.89 0.189 6.00
6 241 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.91 0.162 5.00
7 287 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.99 0.206 3.00
8 132 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.09 0.218 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 11:20) official Vietor: +3.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.00 0.171 2.00
2 113 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.12 0.188
3 9 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.18 0.154
4 73 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.19 0.201
5 211 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 11.27 0.142
6 38 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 11.35 0.136
7 165 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.36 0.197
8 133 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.41 0.162
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 1.9.2021 - 11:20) official Vietor: +4.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.95 0.193 4.00
2 167 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.25 0.161
3 16 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.41 0.206
4 57 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 11.42 0.176
5 41 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.46 0.203
6 90 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.55 0.197
7 137 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.59 0.205
8 337 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 11.74 0.254
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 1.9.2021 - 11:20) official Vietor: +6.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.37 0.179
2 128 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.54 0.177
3 52 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 11.69 0.165
4 161 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.75 0.172
5 357 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 11.93 0.196
MS 275 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.05 0.205
7 134 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.27 0.502
8 115 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 12.42 0.424
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (st, 1.9.2021 - 11:20) official Vietor: +5.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.47 0.407
2 200 Knapec AndrejKnapec Andrej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 12.44 0.296
3 55 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 12.70 0.190
4 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 12.88 0.345
5 114 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 12.97 0.257
6 17 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.70 0.203
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.31 0.147 11.00
2 163 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.50 0.212 9.00
3 136 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.86 0.178 8.00
4 231 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.87 0.177 7.00
5 230 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.89 0.189 6.00
6 241 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.91 0.162 5.00
7 11 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.95 0.193 4.00
8 287 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.99 0.206 3.00
9 237 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.00 0.171 2.00
10 132 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.09 0.218 1.00
11 113 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.12 0.188
12 9 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.18 0.154
13 73 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.19 0.201
14 167 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.25 0.161
15 211 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 11.27 0.142
16 38 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 11.35 0.136
17 165 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.36 0.197
18 76 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.37 0.179
19 133 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.41 0.162
19 16 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.41 0.206
21 57 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 11.42 0.176
22 41 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.46 0.203
23 43 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.47 0.407
24 128 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.54 0.177
25 90 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.55 0.197
26 137 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.59 0.205
27 52 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 11.69 0.165
28 337 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 11.74 0.254
29 161 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.75 0.172
30 357 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 11.93 0.196
31 275 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.05 0.205
32 134 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.27 0.502
33 115 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 12.42 0.424
34 200 Knapec AndrejKnapec Andrej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 12.44 0.296
35 55 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 12.70 0.190
36 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 12.88 0.345
37 114 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 12.97 0.257
38 17 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.70 0.203

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 11:00) official Vietor: +2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 334 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.63 0.183 11.00
2 184 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.98 0.188 9.00
3 32 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 12.12 0.184
4 213 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 12.27 0.163 8.00
5 188 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.32 0.152 7.00
6 143 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.34 0.202 6.00
7 308 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 12.57 0.160
8 307 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.92 0.213 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 11:00) official Vietor: +2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 278 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.76 0.199 5.00
2 295 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.79 0.201 4.00
3 222 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 12.93 0.166 2.00
4 219 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.99 0.347 1.00
5 142 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.10 0.188
6 269 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.14 0.364
7 212 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.14 0.221
8 144 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 13.43 0.269
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 1.9.2021 - 11:00) official Vietor: +3.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 214 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 13.27 0.292
2 261 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.38 0.548
3 268 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.99 0.253
4 39 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.06 0.225
5 299 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.11 0.533
6 304 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.24 0.302
7 145 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 14.32 0.353
8 175 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 14.41 0.284
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 334 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.63 0.183 11.00
2 184 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.98 0.188 9.00
3 32 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 12.12 0.184
4 213 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 12.27 0.163 8.00
5 188 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.32 0.152 7.00
6 143 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.34 0.202 6.00
7 308 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 12.57 0.160
8 278 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.76 0.199 5.00
9 295 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.79 0.201 4.00
10 307 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.92 0.213 3.00
11 222 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 12.93 0.166 2.00
12 219 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.99 0.347 1.00
13 142 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.10 0.188
14 269 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.14 0.364
14 212 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.14 0.221
16 214 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 13.27 0.292
17 261 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.38 0.548
18 144 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 13.43 0.269
19 268 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.99 0.253
20 39 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.06 0.225
21 299 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.11 0.533
22 304 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.24 0.302
23 145 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 14.32 0.353
24 175 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 14.41 0.284

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 15:50) official Vietor: +3.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.01 0.149 11.00
2 163 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 21.27 0.187 9.00
3 246 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.62 0.206 8.00
4 130 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.03 0.135 7.00
5 15 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 22.09 0.238 6.00
6 230 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.12 0.176 5.00
7 231 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.22 0.202 3.00
8 133 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 22.57 0.167 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 15:50) official Vietor: +4.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 22.18 0.194
2 237 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.21 0.203 4.00
3 136 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.38 0.182 2.00
4 11 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.59 0.221
5 73 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.85 0.197
6 57 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 23.13 0.148
7 38 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 23.16 0.152
8 41 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 23.49 0.248
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 1.9.2021 - 15:50) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 208 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.24 0.429
2 170 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.45 0.245
3 289 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.90 0.231
4 52 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 24.04 0.174
5 199 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 24.19 0.251
6 204 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 24.23 0.215
7 282 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.69 0.210
127 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 1.9.2021 - 15:50) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 275 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 24.62 0.215
2 115 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 PB 25.63 0.235
3 134 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 25.76 0.386
4 114 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 26.99 0.392
5 55 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.27 0.409
6 17 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 28.31 0.201
26 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF 0.312
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.01 0.149 11.00
2 163 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 21.27 0.187 9.00
3 246 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.62 0.206 8.00
4 130 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.03 0.135 7.00
5 15 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 22.09 0.238 6.00
6 230 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.12 0.176 5.00
7 113 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 22.18 0.194
8 237 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.21 0.203 4.00
9 231 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.22 0.202 3.00
10 136 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.38 0.182 2.00
11 133 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 22.57 0.167 1.00
12 11 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.59 0.221
13 73 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.85 0.197
14 57 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 23.13 0.148
15 38 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 23.16 0.152
16 208 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.24 0.429
17 170 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.45 0.245
18 41 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 23.49 0.248
19 289 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.90 0.231
20 52 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 24.04 0.174
21 199 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 24.19 0.251
22 204 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 24.23 0.215
23 275 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 24.62 0.215
24 282 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.69 0.210
25 115 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 PB 25.63 0.235
26 134 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 25.76 0.386
27 114 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 26.99 0.392
28 55 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.27 0.409
29 17 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 28.31 0.201
127 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 DNS
26 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF 0.312

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 15:40) official Vietor: +3.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 177 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.10 0.175 11.00
2 184 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.46 0.183 9.00
3 107 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.68 0.234 8.00
4 308 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 25.33 0.343
5 191 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.42 0.231 7.00
6 213 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 25.60 0.181 6.00
7 180 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 25.70 0.314 5.00
8 295 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.99 0.188 4.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 15:40) official Vietor: +2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.02 0.354 3.00
2 293 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.45 0.191 2.00
3 320 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.47 0.557 1.00
4 327 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.79 0.377
5 103 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 26.92 0.388
6 212 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 27.00 0.248
7 49 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.33 0.267
8 144 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 27.36 0.386
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 1.9.2021 - 15:40) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 28.48 0.347
2 178 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.48 0.183
3 300 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 29.38 0.261
4 183 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.23 0.316
5 145 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 30.31 0.392
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 177 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.10 0.175 11.00
2 184 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.46 0.183 9.00
3 107 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.68 0.234 8.00
4 308 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 25.33 0.343
5 191 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.42 0.231 7.00
6 213 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 25.60 0.181 6.00
7 180 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 25.70 0.314 5.00
8 295 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.99 0.188 4.00
9 186 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.02 0.354 3.00
10 293 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.45 0.191 2.00
11 320 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.47 0.557 1.00
12 327 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.79 0.377
13 103 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 26.92 0.388
14 212 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 27.00 0.248
15 49 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.33 0.267
16 144 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 27.36 0.386
17 31 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 28.48 0.347
17 178 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.48 0.183
19 300 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 29.38 0.261
20 183 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.23 0.316
21 145 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 30.31 0.392

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:47.86 0.175 11.00
2 246 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:49.22 0.175 9.00
3 70 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:49.92 0.161 8.00
4 248 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:51.38 0.154 7.00
5 241 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:51.95 0.193 5.00
6 12 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:52.64 0.202 3.00
7 210 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 0:52.87 0.341 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:51.39 0.273 6.00
2 314 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:52.29 0.334 4.00
3 199 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 0:53.47 0.387
4 90 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:53.50 0.168 1.00
5 206 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 0:53.55 0.202
6 249 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:53.89 0.194
7 169 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:55.19 0.311
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 1.9.2021 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:53.61 0.180
2 26 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 0:54.46 0.237
3 127 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 0:54.71 0.324
4 244 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:55.26 0.243
5 352 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:55.57 0.231
6 18 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:56.26 0.388
7 282 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:57.00 0.189
8 53 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 PB 0:59.14 0.256
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:47.86 0.175 11.00
2 246 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:49.22 0.175 9.00
3 70 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:49.92 0.161 8.00
4 248 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:51.38 0.154 7.00
5 170 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:51.39 0.273 6.00
6 241 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:51.95 0.193 5.00
7 314 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:52.29 0.334 4.00
8 12 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:52.64 0.202 3.00
9 210 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 0:52.87 0.341 2.00
10 199 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 0:53.47 0.387
11 90 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:53.50 0.168 1.00
12 206 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 0:53.55 0.202
13 21 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:53.61 0.180
14 249 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:53.89 0.194
15 26 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 0:54.46 0.237
16 127 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 0:54.71 0.324
17 169 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:55.19 0.311
18 244 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:55.26 0.243
19 352 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:55.57 0.231
20 18 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:56.26 0.388
21 282 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:57.00 0.189
22 53 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 PB 0:59.14 0.256

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:57.71 0.349 11.00
2 100 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:59.19 0.240 9.00
3 351 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:59.60 0.247 8.00
4 307 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:00.43 0.239 7.00
5 180 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:01.16 0.326 6.00
6 226 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 1:02.25 0.282 5.00
7 328 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:04.31 0.186 3.00
102 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 1:01.33 0.499
2 257 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:02.84 0.301 4.00
3 31 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:04.61 0.328
4 189 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:05.14 0.252 2.00
5 123 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 1:07.16 0.398
6 258 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:07.51 0.226 1.00
7 332 Studená NaďaStudená Naďa 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:09.50 0.568
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:57.71 0.349 11.00
2 100 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:59.19 0.240 9.00
3 351 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:59.60 0.247 8.00
4 307 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:00.43 0.239 7.00
5 180 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:01.16 0.326 6.00
6 2 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 1:01.33 0.499
7 226 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 1:02.25 0.282 5.00
8 257 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:02.84 0.301 4.00
9 328 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:04.31 0.186 3.00
10 31 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:04.61 0.328
11 189 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:05.14 0.252 2.00
12 123 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 1:07.16 0.398
13 258 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:07.51 0.226 1.00
14 332 Studená NaďaStudená Naďa 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:09.50 0.568
102 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 86 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:54.77 11.00
2 339 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 1:54.87
3 312 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:55.90 9.00
4 310 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 1:56.93 8.00
5 22 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 SB 1:58.37 7.00
6 284 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:01.45 6.00
7 313 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:05.59 5.00
8 23 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:06.21 4.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 236 Ďurec MartinĎurec Martin 92 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:07.34
2 256 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:09.75 3.00
3 7 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:10.01 2.00
4 168 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:11.10 1.00
5 85 Rados AttilaRados Attila 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 2:12.58
6 171 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:16.09
7 140 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 2:16.48
8 135 Jursa FilipJursa Filip 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 2:17.74
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 86 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:54.77 11.00
2 339 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 1:54.87
3 312 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:55.90 9.00
4 310 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 1:56.93 8.00
5 22 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 SB 1:58.37 7.00
6 284 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:01.45 6.00
7 313 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:05.59 5.00
8 23 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:06.21 4.00
9 236 Ďurec MartinĎurec Martin 92 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:07.34
10 256 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:09.75 3.00
11 7 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:10.01 2.00
12 168 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:11.10 1.00
13 85 Rados AttilaRados Attila 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 2:12.58
14 171 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:16.09
15 140 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 2:16.48
16 135 Jursa FilipJursa Filip 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 2:17.74

800 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 1.9.2021 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 107 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:13.72 11.00
2 350 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:13.95 9.00
3 224 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 2:15.13 8.00
4 187 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:17.01 7.00
5 102 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:22.40 6.00
6 321 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 2:22.41 5.00
7 333 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:28.39 4.00
8 277 Vajglová NikolaVajglová Nikola 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:29.70 3.00
9 274 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:30.46 2.00
10 173 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:36.97 1.00
11 178 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 2:54.18
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 22 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 4:04.83 11.00
2 315 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 4:05.44 9.00
3 284 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 4:05.85 8.00
4 254 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:06.29 7.00
5 318 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 4:07.34 6.00
6 312 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 4:09.68 5.00
7 119 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 4:09.87
8 120 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 11 4:11.81
9 338 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 4:14.16
10 245 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 4:23.15 3.00
316 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 83 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:19.87 4.00
2 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 4:27.91
3 356 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 4:28.33
4 23 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 4:30.01 2.00
5 256 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:40.89
6 247 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:40.89
7 33 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 4:44.09
8 209 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 4:45.48
9 125 Strežo MichalStrežo Michal 90 90 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin 12 4:45.97
10 40 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 PB 4:55.88
11 44 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 4:56.12
12 35 Priputen DamiánPriputen Damián 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 10 PB 5:14.56
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 22 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 4:04.83 11.00
2 315 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 4:05.44 9.00
3 284 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 4:05.85 8.00
4 254 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:06.29 7.00
5 318 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 4:07.34 6.00
6 312 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 4:09.68 5.00
7 119 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 4:09.87
8 120 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 11 4:11.81
9 338 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 4:14.16
10 83 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:19.87 4.00
11 245 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 4:23.15 3.00
12 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 4:27.91
13 356 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 4:28.33
14 23 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 4:30.01 2.00
15 256 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:40.89
15 247 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:40.89
17 33 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 4:44.09
18 209 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 4:45.48
19 125 Strežo MichalStrežo Michal 90 90 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin 12 4:45.97
20 40 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 PB 4:55.88
21 44 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 4:56.12
22 35 Priputen DamiánPriputen Damián 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 10 PB 5:14.56
316 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 1.9.2021 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 263 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 4:43.55 11.00
2 351 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:45.31 9.00
3 329 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:46.02 8.00
4 103 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 4:47.24 7.00
5 187 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:59.80 6.00
6 91 Bibzová ZuzanaBibzová Zuzana 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 5:01.06 5.00
7 201 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 5:10.24
8 117 Konrádová MiriamaKonrádová Miriama 95 95 Lesky´s runnersLesky´s runners 9 5:19.61
9 108 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 5:23.60 4.00
10 34 Luptáková PetraLuptáková Petra 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 5:25.36
11 354 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 5:27.04
12 272 Stachová MichaelaStachová Michaela 85 85 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 5:32.39 3.00
Celkom 12 pretekárov

3000 m - Muži (Beh)

Beh (st, 1.9.2021 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 254 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08:57.09 11.00
2 203 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 08:57.96 9.00
3 122 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 08:58.81
4 81 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11 09:01.99 8.00
5 157 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09:20.87 7.00
6 20 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 09:21.15 6.00
7 245 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09:29.20 5.00
8 243 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09:36.41 4.00
9 72 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10 PB 09:38.32 3.00
164 Poláček DávidPoláček Dávid 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 DNS
355 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 DNF
Celkom 11 pretekárov

3000 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 1.9.2021 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 94 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 09:54.00 11.00
2 329 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10:20.26 9.00
3 104 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 10:38.93 8.00
4 264 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10:43.67 7.00
5 348 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 PB 11:08.92 6.00
6 353 Jesenská KristínaJesenská Kristína 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 11:17.17
7 190 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11:25.12 5.00
8 346 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 11:34.59 4.00
9 296 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 12:05.76 3.00
10 267 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12:24.96 2.00
11 297 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 13:16.39
Celkom 11 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (st, 1.9.2021 - 13:30) official Vietor: +3.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.12 0.291 11.00
2 344 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 15.01 0.200 9.00
3 222 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 15.23 0.144 8.00
4 227 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 15.91 0.214 7.00
5 100 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 15.99 0.197 6.00
6 345 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 16.26 0.354 5.00
7 265 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 16.26 0.240 4.00
8 305 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 18.38 0.379 3.00
Celkom 8 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 13:35) official Vietor: +3.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.42 0.239 11.00
2 251 Rykl RadošRykl Radoš 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.93 0.223 9.00
3 12 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 14.95 0.181 8.00
4 235 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 15.01 0.173 7.00
5 88 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 15.74 0.256 4.00
6 252 Šoka ŠimonŠoka Šimon 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 16.25 0.248 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 13:35) official Vietor: +4.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 211 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 15.42 0.163 6.00
2 160 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.62 0.536 5.00
3 43 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.03 0.173
4 205 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 16.40 0.223 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.42 0.239 11.00
2 251 Rykl RadošRykl Radoš 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.93 0.223 9.00
3 12 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 14.95 0.181 8.00
4 235 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 15.01 0.173 7.00
5 211 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 15.42 0.163 6.00
6 160 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.62 0.536 5.00
7 88 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 15.74 0.256 4.00
8 43 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.03 0.173
9 252 Šoka ŠimonŠoka Šimon 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 16.25 0.248 3.00
10 205 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 16.40 0.223 2.00

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 11:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:52.16 0.259 11.00
2 65 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:52.60 0.413 9.00
3 235 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:53.02 0.189 8.00
4 12 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:55.44 0.187 7.00
5 210 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:58.07 0.218 5.00
6 160 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:58.36 0.185 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 11:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:57.98 0.168 6.00
2 232 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:58.95 0.193 3.00
3 233 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:00.11 0.441 2.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:52.16 0.259 11.00
2 65 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:52.60 0.413 9.00
3 235 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:53.02 0.189 8.00
4 12 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:55.44 0.187 7.00
5 76 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:57.98 0.168 6.00
6 210 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:58.07 0.218 5.00
7 160 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:58.36 0.185 4.00
8 232 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:58.95 0.193 3.00
9 233 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:00.11 0.441 2.00

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 11:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.86 0.529 11.00
2 100 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:04.73 0.265 9.00
3 358 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:05.37 0.433
4 259 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:05.55 0.199 8.00
5 345 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:07.93 0.234 7.00
6 186 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:09.11 0.335 6.00
7 344 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 1:09.13 0.267 5.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 11:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 303 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:13.57 0.494 4.00
2 330 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:14.96 0.160 3.00
3 270 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:17.66 0.338 2.00
4 322 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:18.05 0.416 1.00
5 262 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:26.48 0.521
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.86 0.529 11.00
2 100 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:04.73 0.265 9.00
3 358 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:05.37 0.433
4 259 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:05.55 0.199 8.00
5 345 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:07.93 0.234 7.00
6 186 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:09.11 0.335 6.00
7 344 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 1:09.13 0.267 5.00
8 303 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:13.57 0.494 4.00
9 330 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:14.96 0.160 3.00
10 270 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:17.66 0.338 2.00
11 322 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:18.05 0.416 1.00
12 262 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:26.48 0.521

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (st, 1.9.2021 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 162 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10:01.66 11.00
2 157 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10:36.45 9.00
3 243 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10:36.97 8.00
13 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
Celkom 4 pretekári

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (st, 1.9.2021 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 263 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11:32.02 11.00
2 182 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13:05.27 9.00
3 174 Čertiková MiroslavaČertiková Miroslava 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14:59.92
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Ženy

(st, 1.9.2021 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Katerinka Czaková MáriaKaterinka Czaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 13:08.17 11.00
2 340 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 13:09.45 9.00
3 296 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13:58.19 8.00
4 185 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 14:03.30 7.00
5 111 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14:09.87 6.00
6 348 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 14:43.35 5.00
7 95 Hačundová EmaHačundová Ema 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 14:52.51 4.00
8 297 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15:08.67 3.00
9 349 Rodová MartinaRodová Martina 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 PB 16:29.55 2.00
Celkom 9 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Muži

(st, 1.9.2021 - 17:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Černý DominikČerný Dominik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 21:39.88 11.00
2 59 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 PB 22:23.96
3 60 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 23:11.42
4 158 Kováč DanielKováč Daniel 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24:16.10 9.00
5 126 Malík OndrejMalík Ondrej 61 61 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 SB 26:08.66
6 253 Tichý PeterTichý Peter 69 69 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 26:24.08 8.00
MS 250 Poláček MilanPoláček Milan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 27:47.19
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(st, 1.9.2021 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 160 165 170 175 180 185 190 195 200 203 205 207 209 211 213 215 217 219 221 Body
1 6 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 11 212 - - - - - - - o - o - xxo xxo xxx 11.00
2 27 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 10 195 - - - - - o o o o r 9.00
3 118 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 5 PB 190 - - o - o o xxo o xxx
4 242 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 7 185 - - - o xo o xo xxx 8.00
5 131 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 6 185 - - o o xxo o xxo xxx 7.00
6 78 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 1 SB 180 o o o o o o xxx 6.00
7 319 Zeman ĽubomírZeman Ľubomír
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 9 180 - - - o o xo xxx 5.00
8 252 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 8 180 - - - o xo xxo xxx 4.00
9 281 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 PB 175 o o o xo o xxx 3.00
10 279 Balog MilanBalog Milan
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 4 175 - - - o xxo xxx 2.00
11 166 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 160 o o xxx 1.00
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(st, 1.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 140 145 150 155 160 165 170 173 175 177 179 181 183 185 187 189 191 193 195 Body
1 92 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 11 170 - - - o - o - o xxx 11.00
2 276 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 10 160 - - - o o xo xxx 9.00
3 306 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 160 - - - xo o xo xxx 8.00
4 347 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 5 160 - - o o o xxo r 7.00
5 99 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 8 160 - - - xo xxo xxo xxx 6.00
6= 64 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 155 - - o o o xxx
6= 193 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 9 155 - o o o o xxx 4.50
6= 176 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 155 - - o o o xxx 4.50
9 179 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 4 155 - - - xo xxo xxx 3.00
10 331 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 1 PB 145 o xo xxo xxx 2.00
11 324 Hatinová Mia MiriamHatinová Mia Miriam
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 2 130 o xxx 1.00
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(st, 1.9.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 260 300 320 340 360 380 400 420 430 440 450 460 470 480 490 500 510 520 530 540 Body
1= 251 Rykl RadošRykl Radoš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
95 95 12 460 - - - - - - - o - xo o xo xxx 10.00
1= 28 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 91 14 460 - - - - - - - - - xo - xo r 10.00
3 159 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 13 450 - - - - o o o o - o o xr 8.00
4 4 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 11 450 - - - - - - xxo o o o xxo xxx 7.00
5 239 Hojdík BorisHojdík Boris
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 10 430 - - - - o o o o xxo xxx 6.00
6 16 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 8 400 - - - - xxo o xxo xxx 5.00
7 155 Daňko MarekDaňko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 9 380 - - - - o xo xxx 4.00
8= 154 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 5 360 - o o o o xxx 2.50
8= 68 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 7 360 - - - o o xxx 2.50
10 208 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 6 360 - - - o xo xxx 1.00
11 5 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 3 340 - xo xo o xxx
12 25 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 4 340 - - o xo xxx
13 207 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 2 300 xo o xxx
14 336 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 1 260 o xxx
Celkom 14 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(st, 1.9.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 260 280 300 320 330 340 350 360 370 380 390 400 410 420 430 440 450 Body
1 101 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 9 320 - - - - - o o xxx 11.00
2 278 Záborská DianaZáborská Diana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 8 280 - - - o o xxx 9.00
3 217 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 6 280 - o o o xxo xxx 8.00
4= 335 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 7 260 - - - xo xxx 6.50
4= 196 Žitná AdelaŽitná Adela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 5 260 - o o xo xxx 6.50
6 195 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 4 PB 260 o xo xxo xo xxx 5.00
7 228 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 2 240 o xo xo xxx
8 30 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 3 220 o xxo xxr
29 Danková PetraDanková Petra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 1 NM xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(st, 1.9.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 71 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 21 725 +5.4 m/s x  3,80 698  3,70 x  2,50 698 x  3,70 x  2,80 725  5,40 11.00
2 56 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
02 02 15 700 +5.1 m/s 675  5,50 667  3,20 x  4,20 675 700  5,10 688  3,70 691  4,80
3 130 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 00 17 679 +3.5 m/s 644  3,40 495  5,50 650  4,00 650 673  4,20 679  3,50 648  2,80 9.00
4 238 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 12 672 +4.3 m/s x  5,40 655  3,20 665  3,80 665 479  3,20 672  4,30 627  2,60 8.00
5 153 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 16 672 +3.0 m/s 647  4,10 581  3,80 659  3,00 659 x  2,50 x  3,80 672  3,00 7.00
6 205 Kadák MárioKadák Mário
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 10 664 +5.1 m/s 664  5,10 x  3,80 x  4,20 664 642  3,50 - - 6.00
7 45 Žilavý MarcelŽilavý Marcel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 11 650 +4.0 m/s 650  4,00 633  3,10 x  5,90 650 622  3,60 x  4,90 x  3,90
8 251 Rykl RadošRykl Radoš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
95 95 13 647 +3.4 m/s 621  5,30 632  4,20 647  3,40 647 - x  3,40 x  4,50 5.00
9 287 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 20 627 +3.6 m/s x  5,30 x  3,90 627  3,60 627 4.00
10 84 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 8 622 +2.9 m/s 622  2,90 608  3,20 619  4,50 622 3.00
11 202 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 9 605 +4.7 m/s 605  4,70 602  3,90 602  4,30 605 2.00
12 24 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 19 601 +4.3 m/s x  4,30 x  4,80 601  4,30 601 1.00
13 286 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 4 594 +4.2 m/s x  3,80 x  4,00 594  4,20 594
14 167 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 588 +4.1 m/s 588  4,10 x  4,30 x  4,10 588
15 54 Čížek SamuelČížek Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 5 575 +4.6 m/s 556  3,20 364  4,00 575  4,60 575
16 279 Balog MilanBalog Milan
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 570 +4.7 m/s 570  4,70 523  3,50 - 570
17 208 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 568 +3.6 m/s 568  3,60 483  4,50 560  3,60 568
18 78 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 18 506 +3.3 m/s 506  3,30 - - 506
19 200 Knapec AndrejKnapec Andrej
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
05 05 1 475 +3.8 m/s 469  3,00 475  3,80 x  3,80 475
132 Federič FilipFederič Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 14 NM - x  4,30 x  3,60 -
207 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 3 NM x  4,90 x  5,10 x  3,70 -
Celkom 21 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(st, 1.9.2021 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 218 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 13 588 +3.6 m/s 580  3,80 563  3,10 588  3,60 588 546  3,70 x  3,00 580  4,60 11.00
2 302 Sklenářová TerezaSklenářová Tereza
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 567 +4.2 m/s 485  3,20 538  3,70 x  2,20 538 534  2,70 558  2,90 567  4,20 9.00
3 96 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 15 556 +1.4 m/s 551  2,20 426  3,50 395  4,70 551 545  3,60 556  1,40 x  4,20 8.00
4 342 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 12 553 +3.4 m/s 519  2,70 518  2,60 530  2,60 530 527  2,60 546  4,20 553  3,40 7.00
5 293 Comová MichaelaComová Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 9 546 +3.0 m/s 546  3,00 546  3,00 533  3,50 546 x  4,50 519  2,60 536  3,00 6.00
6 149 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 11 541 +2.0 m/s x  2,50 x  3,10 525  5,10 525 498  4,90 541  2,00 x  4,90 5.00
7 150 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 14 533 +3.2 m/s x  3,40 x  3,10 509  3,70 509 533  3,20 x  2,80 371  2,80 4.00
8 142 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 10 524 +3.3 m/s 511 +1.9 m/s x  3,00 511  1,90 524  3,30 524 x  3,30 510  3,10 x  3,70 3.00
9 39 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 5 505 +3.7 m/s 505  3,70 496  4,10 437  2,90 505
10 295 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 503 +3.8 m/s x  2,70 x  1,90 503  3,80 503 2.00
11 225 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 8 495 +3.5 m/s 487 +2.0 m/s 487  2,00 495  3,50 487  4,00 495 1.00
12 323 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 6 477 +2.1 m/s 477  2,10 x  2,30 x  2,50 477
13 331 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 3 471 +2.7 m/s 434  2,60 471  2,70 460  3,00 471
14 175 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 4 449 +3.4 m/s 449  3,40 445  2,90 420  2,40 449
15 46 Ďurišová HanaĎurišová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 2 449 +3.9 m/s x  1,70 449  3,90 x  2,40 449
Celkom 15 pretekárov

Trojskok - Muži

(st, 1.9.2021 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 71 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 10 14.42 +3.7 m/s 13.90  4,40 14.06  3,50 14.30  4,50 14.30 - - 14.42  3,70 11.00
2 238 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 11 14.26 +3.0 m/s 13.75  3,50 14.26  3,00 14.21  2,60 14.26 - 13.63  3,50 14.17  4,20 9.00
3 287 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 9 13.88 +2.3 m/s 13.05  3,90 12.58  3,30 13.12  2,60 13.12 13.32  3,60 13.40  2,40 13.88  2,30 8.00
4 153 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 8 13.75 +3.8 m/s 13.54  3,00 13.75  3,80 - 13.75 13.52  2,50 13.42  4,60 - 7.00
5 24 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 12 13.34 +3.3 m/s 12.90  2,50 13.08  4,20 13.25  2,20 13.25 13.34  3,30 - - 6.00
6 156 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 7 13.02 +2.8 m/s 13.02  2,80 12.65  4,60 x  2,90 13.02 12.43  4,60 12.96  4,40 12.77  2,30 5.00
7 202 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 6 12.78 +4.1 m/s x  3,50 x  4,10 12.78  4,10 12.78 12.50  4,80 12.65  3,90 12.62  4,50 4.00
8 286 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 12.72 +5.5 m/s 12.72  5,50 x  4,80 x  2,90 12.72 x  4,80 12.43  3,00 x  3,20 3.00
9 281 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 12.46 +4.3 m/s 12.46  4,30 12.39  3,90 - 12.46 2.00
10 279 Balog MilanBalog Milan
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 1 12.00 +2.7 m/s 12.00  2,70 x  3,60 11.59  2,10 12.00 1.00
11 166 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 4 11.99 +5.2 m/s 11.99  5,20 11.83  5,30 11.93  3,20 11.99
12 319 Zeman ĽubomírZeman Ľubomír
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 3 11.63 +2.1 m/s x  3,90 11.63  2,10 - 11.63
78 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 13 DNS
Celkom 13 pretekárov

Trojskok - Ženy

(st, 1.9.2021 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 342 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 10 12.20 +4.8 m/s 11.71  4,90 12.20  4,80 11.97  3,30 12.20 - x  3,10 x  2,80 11.00
2 302 Sklenářová TerezaSklenářová Tereza
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 11.96 +2.7 m/s 11.96  3,60 11.80  4,00 x  2,30 11.96 11.75  3,80 x  4,20 11.96  2,70 9.00
3 96 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 9 11.53 +3.3 m/s 11.45  5,60 11.53  3,30 09.90  3,80 11.53 x  4,70 x  2,50 x  5,00 8.00
4 218 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 11.22 +3.0 m/s 11.22  3,00 10.24  3,50 - 11.22 - 10.76  3,30 - 7.00
5 179 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 8 11.21 +4.6 m/s 11.02  3,80 11.21  4,60 - 11.21 11.02  4,90 - - 6.00
6 227 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 6 11.11 +2.8 m/s 10.98 +1.9 m/s 10.39  2,50 11.11  2,80 10.98  1,90 11.11 10.98  2,50 x  3,90 10.83  3,20 5.00
7 225 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 7 10.48 +3.2 m/s 10.47  2,30 10.33  3,30 10.48  3,20 10.48 x  3,70 10.27  2,90 10.01  4,00 4.00
8 323 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 1 10.48 +3.7 m/s 10.14  2,80 10.48  3,70 10.20  2,80 10.48 x  3,60 09.93  4,80 x  3,60 3.00
9 194 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 3 09.94 +3.2 m/s x  3,40 09.94  3,20 09.91  3,50 9.94 2.00
10 193 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 4 09.86 +2.7 m/s 09.32  3,20 x  3,30 09.86  2,70 9.86 1.00
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(st, 1.9.2021 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 292 Brzyszkowská KatrinBrzyszkowská Katrin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 22 14.60 14.60 x x 14.60 x x x 11.00
2 326 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 20 13.53 13.15 13.45 13.53 13.53 x 13.06 13.35 9.00
3 110 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 21 13.33 13.03 13.27 13.33 13.33 x x x 8.00
4 194 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 18 12.66 12.08 11.94 10.94 12.08 x 12.66 11.83 7.00
5 343 Feďová AndreaFeďová Andrea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 15 11.98 11.15 11.30 11.33 11.33 11.98 x x 6.00
6 216 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 19 11.73 x 10.39 11.73 11.73 11.65 11.63 x 5.00
7 341 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
91 91 11 SB 11.69 10.99 10.99 11.69 11.69 11.22 11.63 x 4.00
8 334 Weigertová MonikaWeigertová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
92 92 13 11.59 11.03 11.59 11.30 11.59 11.28 11.42 11.36 3.00
9 181 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 16 11.24 x x 11.24 11.24 2.00
10 347 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 17 11.23 11.23 10.83 11.10 11.23 1.00
11 93 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 14 10.82 10.82 x 10.56 10.82
12 273 Šedá PavlínaŠedá Pavlína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 10 09.87 x 09.87 x 9.87
13 63 Mišunová AndreaMišunová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
00 00 9 09.68 09.58 09.68 09.54 9.68
14 223 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 09.22 x 08.83 09.22 9.22
15 260 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 7 09.06 08.70 09.06 08.94 9.06
16 147 Patrícia TajcnárováPatrícia Tajcnárová
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 1 PB 08.85 08.74 08.25 08.85 8.85
17 146 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 6 08.32 07.91 07.96 08.32 8.32
18 61 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 5 08.28 x x 08.28 8.28
19 301 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 PB 07.41 07.29 07.36 07.41 7.41
20 36 Henczová ViktóriaHenczová Viktória
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
04 04 3 PB 06.86 06.86 06.78 06.50 6.86
21 37 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 4 PB 06.68 06.05 06.13 06.68 6.68
197 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 12 DNS
Celkom 22 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(st, 1.9.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 229 Baran AdriánBaran Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 15 17.53 x x 13.38 13.38 17.53 x x 11.00
2 285 Haborák MilanHaborák Milan
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 12 PB 16.33 14.96 15.68 15.38 15.68 15.39 15.55 16.33 9.00
3 14 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 14 16.04 16.04 15.71 x 16.04 - - - 8.00
4 10 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 13 14.38 12.95 12.85 14.13 14.13 x x 14.38 7.00
5 311 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 11 14.12 13.64 x 13.25 13.64 x 13.75 14.12 6.00
6 82 Pauer AndrejPauer Andrej
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 9 12.59 12.58 x x 12.58 x x 12.59 5.00
7 280 Bobák LukášBobák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 10 12.57 11.83 12.25 12.57 12.57 12.51 x x 4.00
8 152 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 8 12.38 11.97 12.38 11.95 12.38 x - - 3.00