<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (19. - 20. 6. 2021)

200 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.76 Q 0.188
2 240 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 23.06 q 0.136
3 57 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 23.08 q 0.165
4 54 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 24.46 0.147
5 302 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 24.77 0.198
6 288 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 24.97 0.235
7 101 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 PB 25.20 0.201
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 23.20 Q 0.147
2 254 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 23.63 q 0.200
3 146 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 23.91 0.169
4 3 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 24.63 0.156
5 270 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 24.64 0.177
6 306 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 25.13 0.198
7 58 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 26.57 0.185
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.10 Q 0.177
2 201 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 23.57 q 0.187
3 76 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.11 0.165
4 185 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 24.43 0.198
5 147 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 24.74 0.201
6 15 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 24.83 0.230
7 232 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 25.94 0.255
153 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 DNF 0.199
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 20.6.2021 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 253 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 23.35 Q 0.143
2 324 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 23.73 0.189
3 50 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 24.16 0.236
4 46 Matis MartinMatis Martin 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 24.65 0.211
5 55 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 24.89 0.222
6 295 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 25.17 0.175
7 155 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 25.42 0.198
8 12 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 26.65 0.215
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.76 Q 0.188
2 240 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 23.06 q 0.136
3 57 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 23.08 q 0.165
4 74 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.10 Q 0.177
5 329 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 23.20 Q 0.147
6 253 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 23.35 Q 0.143
7 201 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 23.57 q 0.187
8 254 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 23.63 q 0.200
9 324 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 23.73 0.189
10 146 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 23.91 0.169
11 76 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.11 0.165
12 50 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 24.16 0.236
13 185 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 24.43 0.198
14 54 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 24.46 0.147
15 3 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 24.63 0.156
16 270 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 24.64 0.177
17 46 Matis MartinMatis Martin 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 24.65 0.211
18 147 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 24.74 0.201
19 302 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 24.77 0.198
20 15 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 24.83 0.230
21 55 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 24.89 0.222
22 288 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 24.97 0.235
23 306 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 25.13 0.198
24 295 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 25.17 0.175
25 101 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 PB 25.20 0.201
26 155 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 25.42 0.198
27 232 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 25.94 0.255
28 58 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 26.57 0.185
29 12 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 26.65 0.215
153 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 DNF 0.199

200 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 20.6.2021 - 11:40) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 22.00 0.185
2 74 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 22.63 0.198
3 329 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 SB 22.95 0.147
4 240 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 SB 22.97 0.222
5 57 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 23.13 0.201
6 201 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 SB 23.13 0.178
7 254 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 23.34 0.213
8 253 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 23.43 0.168
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.6.2021 - 10:15) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 309 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.10 Q 0.201
2 250 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 26.91 0.203
3 207 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 27.05 0.254
4 226 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.61 0.176
5 6 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 27.84 0.188
6 22 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 27.95 0.233
7 222 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 28.07 0.199
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.6.2021 - 10:15) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.05 Q 0.179
2 5 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 26.69 q 0.203
3 296 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 27.09 0.205
4 139 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 PB 27.63 0.169
5 257 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 27.72 0.188
6 152 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 28.26 0.265
7 62 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 28.49 0.221
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.6.2021 - 10:15) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 255 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 26.14 Q 0.204
2 71 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 26.70 q 0.188
3 349 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 PB 26.78 q 0.274
4 159 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 27.53 0.196
5 164 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 27.54 0.187
6 210 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 29.03 0.165
7 138 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 29.51 0.206
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 20.6.2021 - 10:15) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 26.04 Q 0.205
2 209 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 26.90 0.214
3 19 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.35 0.178
4 148 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 27.47 0.201
5 192 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 27.82 0.162
6 59 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 29.09 0.196
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 20.6.2021 - 10:15) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 205 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.75 Q 0.203
2 313 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.08 0.169
3 323 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 27.24 0.178
4 298 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.87 0.205
5 95 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 28.91 0.158
6 180 Legáthová LindaLegáthová Linda 05 05 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 28.97 0.247
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 26.04 Q 0.205
2 206 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.05 Q 0.179
3 309 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.10 Q 0.201
4 255 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 26.14 Q 0.204
5 5 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 26.69 q 0.203
6 71 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 26.70 q 0.188
7 205 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.75 Q 0.203
8 349 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 PB 26.78 q 0.274
9 209 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 26.90 0.214
10 250 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 26.91 0.203
11 207 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 27.05 0.254
12 313 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.08 0.169
13 296 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 27.09 0.205
14 323 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 27.24 0.178
15 19 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.35 0.178
16 148 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 27.47 0.201
17 159 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 27.53 0.196
18 164 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 27.54 0.187
19 226 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.61 0.176
20 139 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 PB 27.63 0.169
21 257 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 27.72 0.188
22 192 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 27.82 0.162
23 6 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 27.84 0.188
24 298 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.87 0.205
25 22 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 27.95 0.233
26 222 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 28.07 0.199
27 152 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 28.26 0.265
28 62 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 28.49 0.221
29 95 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 28.91 0.158
30 180 Legáthová LindaLegáthová Linda 05 05 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 28.97 0.247
31 210 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 29.03 0.165
32 59 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 29.09 0.196
33 138 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 29.51 0.206

200 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 20.6.2021 - 11:45) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 25.24 0.251
2 309 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 25.55 0.231
3 5 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 25.67 0.200
4 212 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 25.70 0.219
5 255 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 SB 25.86 0.198
6 71 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 SB 26.51 0.178
7 205 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 SB 26.62 0.145
8 349 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 SB 26.74 0.236
Celkom 8 pretekárov