<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (19. - 20. 6. 2021)

4 x 100 m kluby - Dorastenci

(so, 19.6.2021 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Šutý, Federič, Janáč, Kľuska Šutý, Federič, Janáč, Kľuska Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:45.74 0.264
2 12 Bielik, Dániel, Bačík, Balogh Bielik, Dániel, Bačík, Balogh Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:48.99 0.231
3 116 Jakuš, Janík, Gál, Gura Jakuš, Janík, Gál, Gura BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 0:49.68 0.220
305 Fedák, Haják, Cesnak, Šima Fedák, Haják, Cesnak, Šima AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DQ 0.245
Poznámky:
DQ podľa pravidla 24.19
Celkom 4 pretekári

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 19.6.2021 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 213 Veselská, Čederlová, Ufnárová, Čorejová Veselská, Čederlová, Ufnárová, Čorejová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:48.46 0.284
2 309 Devaldová, Rusnáková, Mišková, Vašková Devaldová, Rusnáková, Mišková, Vašková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:50.19 0.236
3 22 Ursíny, Prohácková, Mokryšová, Žibritová Ursíny, Prohácková, Mokryšová, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:50.87 0.244
4 6 Beňová, Morávková, Vrabčeková, Slezáková Beňová, Morávková, Vrabčeková, Slezáková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:51.16 0.245
5 250 Svatíková, Jursová, Režnáková, Vašková Svatíková, Jursová, Režnáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 0:51.95 0.220
6 164 Kubošná, Trlíková, Lukašíková, Jánošíková Kubošná, Trlíková, Lukašíková, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 0:53.10 0.230
7 95 Midová, Nemcová, Katočová, Červenáková Midová, Nemcová, Katočová, Červenáková Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 0:53.91 0.201
8 72 Petrovičová, Zaňátová, Mišová, Poláková Petrovičová, Zaňátová, Mišová, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 0:54.35 0.274
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 19.6.2021 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 269 Zavřelová, Hübschová, Molnárová, Balajová Zavřelová, Hübschová, Molnárová, Balajová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 0:49.90 0.235
2 210 Krajčovičová, Kandráčová, Ďurmeková, Bendová Krajčovičová, Kandráčová, Ďurmeková, Bendová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 0:50.48 0.277
3 226 Gogová, Ravasová, Tokárová, Vargová Gogová, Ravasová, Tokárová, Vargová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:51.83 0.200
4 275 Ďuranová, Aydin, Bieliková, Holeková Ďuranová, Aydin, Bieliková, Holeková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 0:53.84 0.264
5 321 Stolárová, Stanová, Krišková, Stolárová Stolárová, Stanová, Krišková, Stolárová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:54.82 0.246
6 180 Legáthová, Kelemenová, Lisická, Charvátová Legáthová, Kelemenová, Lisická, Charvátová Lesky´s runnersLesky´s runners 3 0:55.36 0.247
296 Petřvalská, Hrablayová, Piešťanská, Kodnárová Petřvalská, Hrablayová, Piešťanská, Kodnárová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNF 0.247
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 213 Veselská, Čederlová, Ufnárová, Čorejová Veselská, Čederlová, Ufnárová, Čorejová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:48.46 0.284
2 269 Zavřelová, Hübschová, Molnárová, Balajová Zavřelová, Hübschová, Molnárová, Balajová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 0:49.90 0.235
3 309 Devaldová, Rusnáková, Mišková, Vašková Devaldová, Rusnáková, Mišková, Vašková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:50.19 0.236
4 210 Krajčovičová, Kandráčová, Ďurmeková, Bendová Krajčovičová, Kandráčová, Ďurmeková, Bendová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 0:50.48 0.277
5 22 Ursíny, Prohácková, Mokryšová, Žibritová Ursíny, Prohácková, Mokryšová, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:50.87 0.244
6 6 Beňová, Morávková, Vrabčeková, Slezáková Beňová, Morávková, Vrabčeková, Slezáková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:51.16 0.245
7 226 Gogová, Ravasová, Tokárová, Vargová Gogová, Ravasová, Tokárová, Vargová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:51.83 0.200
8 250 Svatíková, Jursová, Režnáková, Vašková Svatíková, Jursová, Režnáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 0:51.95 0.220
9 164 Kubošná, Trlíková, Lukašíková, Jánošíková Kubošná, Trlíková, Lukašíková, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 0:53.10 0.230
10 275 Ďuranová, Aydin, Bieliková, Holeková Ďuranová, Aydin, Bieliková, Holeková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 0:53.84 0.264
11 95 Midová, Nemcová, Katočová, Červenáková Midová, Nemcová, Katočová, Červenáková Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 0:53.91 0.201
12 72 Petrovičová, Zaňátová, Mišová, Poláková Petrovičová, Zaňátová, Mišová, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 0:54.35 0.274
13 321 Stolárová, Stanová, Krišková, Stolárová Stolárová, Stanová, Krišková, Stolárová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:54.82 0.246
14 180 Legáthová, Kelemenová, Lisická, Charvátová Legáthová, Kelemenová, Lisická, Charvátová Lesky´s runnersLesky´s runners 3 0:55.36 0.247
296 Petřvalská, Hrablayová, Piešťanská, Kodnárová Petřvalská, Hrablayová, Piešťanská, Kodnárová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNF 0.247