<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (19. - 20. 6. 2021)

100 m - Dorastenci (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 200 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava SB 10.86 0.159
2 218 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra SB 11.17 0.178
3 329 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11.30 0.177

100 m - Dorastenky (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 317 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.13 0.165
2 309 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.37 0.166
3 212 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 12.45 0.178

200 m - Dorastenci (nedeľa, 20.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 200 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava SB 22.00 0.185
2 74 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava SB 22.63 0.198
3 329 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin SB 22.95 0.147

200 m - Dorastenky (nedeľa, 20.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 206 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava SB 25.24 0.251
2 309 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice SB 25.55 0.231
3 5 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky SB 25.67 0.200

1500 m - Dorastenci (nedeľa, 20.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 304 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4:20.24
2 330 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:23.63
3 47 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... PB 4:23.73

1500 m - Dorastenky (nedeľa, 20.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 53 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4:55.48
2 315 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 4:55.49
3 249 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica PB 4:55.97

3000 m - Dorastenci (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 29 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09:47.33
2 304 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09:47.83
3 325 Nechaj JozefNechaj Jozef 04 04 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 09:50.64

3000 m - Dorastenky (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 143 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 11:24.16
2 150 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 11:25.97
3 199 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 11:35.05

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 206 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava NR 13.75 0.146
2 264 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. SB 14.23 0.178
3 23 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky SB 14.38 0.178

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 42 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves PB 14.45 0.125
2 324 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava PB 14.62 0.198
3 89 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 15.84 0.166

2000 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (nedeľa, 20.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 29 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 06:24.07
2 348 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 06:27.80
3 45 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 06:38.08

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (nedeľa, 20.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 224 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8:04.67
2 150 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8:08.04
3 199 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8:09.41

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 331 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 23:49.45
2 332 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 24:05.48
3 103 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 24:12.27

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 225 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25:36.52
2 220 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26:01.27
3 337 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 26:43.23

4 x 100 m kluby - Dorastenci (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 203 Šutý, Federič, Janáč, Kľuska Šutý, Federič, Janáč, Kľuska Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 45.74 0.264
2 12 Bielik, Dániel, Bačík, Balogh Bielik, Dániel, Bačík, Balogh Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 48.99 0.231
3 116 Jakuš, Janík, Gál, Gura Jakuš, Janík, Gál, Gura BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 49.68 0.220

100-200-300-400 m kluby - Dorastenci (nedeľa, 20.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 99 Lukčo, Kiráľ, Rojček, Frič Lukčo, Kiráľ, Rojček, Frič AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2:09.09 0.169
2 45 Jančik, Matis, Nyíri, Takács Jančik, Matis, Nyíri, Takács Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2:10.23 0.189
3 303 Fedák, Mazák, Kalakay, Cesnak Fedák, Mazák, Kalakay, Cesnak AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:11.67 0.236