<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (19. - 20. 6. 2021)

Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 293 Juráček JulianJuráček Julian 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 184
2= 195 Baran GabrielBaran Gabriel 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 180
2= 184 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany PB 180

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 69 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica PB 159
2= 227 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 155
2= Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice PB 155

Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 279 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 431
2 253 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 380
3 215 Černý AlanČerný Alan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 360

Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 259 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 270
2= 265 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 260
2= 83 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 260

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 200 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 673
2 57 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina PB 656
3 327 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 635

Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 261 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 592
2 317 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 588
3 213 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 564

Trojskok - Dorastenci (nedeľa, 20.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 327 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom PB 12.95
2 99 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice PB 12.47
3 305 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.35

Trojskok - Dorastenky (nedeľa, 20.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 317 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 12.02
2 261 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 11.52
3 264 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 10.71

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 198 Marjová MonikaMarjová Monika 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 13.10
2 41 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca PB 11.86
3 267 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 11.78

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 25 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.32
2 118 Varačka MatúšVaračka Matúš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky PB 13.78
3 14 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 13.59

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (nedeľa, 20.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 70 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica PB 31.52
2 263 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 30.60
3 336 Brnová DominikaBrnová Dominika 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 30.16

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 20.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 307 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 46.32
2 25 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 45.02
3 303 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 40.22

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 20.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 267 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 44.97
2 276 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 40.78
3 262 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 40.73

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 20.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 303 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 48.71
2 301 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 39.95
3 14 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 33.58

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 263 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 44.09
2 336 Brnová DominikaBrnová Dominika 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 43.47
3 84 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 37.36

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 19.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 144 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica PB 59.83
2 28 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 57.77
3 292 Debnár ŠimonDebnár Šimon 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 51.68