<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (19. - 20. 6. 2021)

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 19.6.2021 - 12:45) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 14.16 Q 0.198
2 228 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 15.37 Q 0.187
3 257 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 15.44 q 0.201
4 69 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 16.42 q 0.200
5 140 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 18.49 0.189
6 4 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 18.61 0.178
7 243 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 19.66 0.144
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 19.6.2021 - 12:45) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 14.38 Q 0.203
2 269 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 15.61 Q 0.188
3 132 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 16.64 0.165
4 244 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 16.66 0.198
5 133 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 16.83 0.145
6 129 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 18.08 0.155
7 321 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 18.75 0.178
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 19.6.2021 - 12:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 14.56 Q 0.187
2 8 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 15.02 Q 0.147
3 40 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 16.59 0.156
4 119 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 16.72 0.184
5 131 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 17.54 0.198
6 67 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 18.75 0.200
7 275 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 19.03 0.188
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 14.16 Q 0.198
2 264 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 14.38 Q 0.203
3 23 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 14.56 Q 0.187
4 8 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 15.02 Q 0.147
5 228 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 15.37 Q 0.187
6 257 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 15.44 q 0.201
7 269 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 15.61 Q 0.188
8 69 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 16.42 q 0.200
9 40 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 16.59 0.156
10 132 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 16.64 0.165
11 244 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 16.66 0.198
12 119 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 16.72 0.184
13 133 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 16.83 0.145
14 131 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 17.54 0.198
15 129 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 18.08 0.155
16 140 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 18.49 0.189
17 4 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 18.61 0.178
18 321 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 18.75 0.178
18 67 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 18.75 0.200
20 275 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 19.03 0.188
21 243 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 19.66 0.144

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 19.6.2021 - 14:20) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 NR 13.75 0.146
2 264 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 SB 14.23 0.178
3 23 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 SB 14.38 0.178
4 8 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 14.51 0.178
5 257 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 15.05 0.155
6 269 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 15.63 0.198
7 69 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 SB 15.85 0.195
228 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DQ -0.195
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.7.1
Celkom 8 pretekárov