<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (19. - 20. 6. 2021)

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.6.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 1:02.50 0.201
2 8 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:05.08 0.248
3 32 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 1:08.63 0.218
4 131 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 1:09.37 0.247
5 87 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:13.00 0.201
6 187 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:22.00 0.213
7 344 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:22.13 0.269
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.6.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 266 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 1:13.69 0.213
2 133 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 1:14.31 0.241
3 341 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 1:16.09 0.222
4 319 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 1:16.86 0.198
5 343 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:19.43 0.199
6 129 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 1:21.67 0.254
7 158 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 1:26.48 0.298
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.6.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 1:11.95 0.241
2 44 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 1:12.18 0.241
3 9 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:12.21 0.236
4 299 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:13.39 0.256
5 66 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 1:14.42 0.236
6 312 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 1:16.03 0.221
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 1:02.50 0.201
2 8 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:05.08 0.248
3 32 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 1:08.63 0.218
4 131 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 1:09.37 0.247
5 168 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 1:11.95 0.241
6 44 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 1:12.18 0.241
7 9 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:12.21 0.236
8 87 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:13.00 0.201
9 299 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:13.39 0.256
10 266 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 1:13.69 0.213
11 133 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 1:14.31 0.241
12 66 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 1:14.42 0.236
13 312 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 1:16.03 0.221
14 341 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 1:16.09 0.222
15 319 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 1:16.86 0.198
16 343 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:19.43 0.199
17 129 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 1:21.67 0.254
18 187 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:22.00 0.213
19 344 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:22.13 0.269
20 158 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 1:26.48 0.298