<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (19. - 20. 6. 2021)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 19.6.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 198 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 15 13.10 12.57 x 12.85 12.85 12.70 x 13.10
2 41 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 20 PB 11.86 10.54 11.63 11.36 11.63 x 10.50 11.86
3 267 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 14 PB 11.78 10.99 x 11.00 11.00 10.83 11.78 11.34
4 56 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
04 04 17 11.60 10.42 11.60 11.39 11.60 x 10.83 x
5 248 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 4 PB 11.10 10.24 10.11 10.18 10.24 11.10 10.31 09.64
6 223 Grňová KláraGrňová Klára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 11 PB 10.62 10.50 09.30 09.57 10.50 10.45 10.62 x
7 72 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 13 PB 10.59 10.59 10.23 09.08 10.59 10.36 x 09.66
8 70 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 7 PB 10.11 09.43 10.11 10.11 10.11 10.11 09.85 09.61
9 211 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 19 PB 10.00 09.07 10.00 09.46 10.00
10 278 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 1 09.85 09.85 09.29 09.76 9.85
11 189 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 18 09.81 09.81 09.46 x 9.81
12 208 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 6 PB 09.73 08.82 09.73 09.38 9.73
13 121 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 2 09.38 09.21 09.21 09.38 9.38
14 256 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 8 SB 09.00 07.36 09.00 08.13 9.00
15 188 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 12 08.62 08.62 07.82 07.85 8.62
16 137 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 10 08.58 08.58 08.56 08.23 8.58
17 258 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 5 08.48 08.48 08.46 08.18 8.48
18 158 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 9 08.18 07.88 08.18 07.97 8.18
19 163 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 16 08.17 07.64 07.36 08.17 8.17
52 Henczová ViktóriaHenczová Viktória
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
04 04 3 DNS
Celkom 20 pretekárov