<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (19. - 20. 6. 2021)

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci

(so, 19.6.2021 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 331 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 23:49.45
2 332 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 24:05.48
3 103 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 24:12.27
4 104 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 24:31.56
5 102 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 24:55.87
6 105 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 31:02.08
7 48 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 31:02.27
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky

(so, 19.6.2021 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 225 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25:36.52
2 220 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26:01.27
3 337 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 26:43.23
4 339 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 27:23.37
5 399 Rodová MartinaRodová Martina 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 29:12.70
6 107 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 29:43.51
7 110 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 30:10.99
8 113 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12 31:16.12
9 106 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 31:34.13
10 122 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13 33:30.26
11 194 Gazárková MáriaGazárková Mária 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 8 33:56.62
12 111 Sládečková BibianaSládečková Bibiana 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11 36:14.73
125 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 06 06 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 7 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 54.7.1
Celkom 13 pretekárov