<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Martin (22. - 23. 5. 2021)
Sedemboj - Ženy
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4868
2 Nedvědová VeronikaNedvědová Veronika 01 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4435
3 Duchoňová AndreaDuchoňová Andrea 01 01 Czech republicCzech republic 4298
4 Dorňáková Nikita GabrielaDorňáková Nikita Gabriela 01 01 Czech republicCzech republic 4141
5 Skřivanová DorotaSkřivanová Dorota 98 98 Czech republicCzech republic 4135
6 Treglerová MichaelaTreglerová Michaela 98 98 Czech republicCzech republic 3990
7 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3955
Bošková KristínaBošková Kristína 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica DNF
Zatloukalová BarboraZatloukalová Barbora 97 97 Czech republicCzech republic DNF
Dyrynková NikolaDyrynková Nikola 99 99 Czech republicCzech republic DNF
Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica DNF
Celkom 11 pretekárov
Sedemboj - Juniorky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Červená EliškaČervená Eliška 04 04 Czech republicCzech republic 4834
2 Janků ValerieJanků Valerie 02 02 Czech republicCzech republic 4520
3 Navrátilová BarboraNavrátilová Barbora 02 02 Czech republicCzech republic 4400
4 Kavanová KateřinaKavanová Kateřina 03 03 Czech republicCzech republic 3970
5 Kadavá KateřinaKadavá Kateřina 03 03 Czech republicCzech republic 3841
6 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3731
7 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3207
8 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1938
Bažoutová KláraBažoutová Klára 02 02 Czech republicCzech republic DNF
Celkom 9 pretekárov
Sedemboj - Dorastenky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Nechanická JessicaNechanická Jessica 04 04 Czech republicCzech republic 4794
2 Zimmermannová EliškaZimmermannová Eliška 05 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4576
3 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4348
4 Jakusidisová VeronikaJakusidisová Veronika 05 05 JAC BrnoJAC Brno 4322
5 Migová KristýnaMigová Kristýna 04 04 Czech republicCzech republic 4231
6 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4107
7 Šmeralová ViktorieŠmeralová Viktorie 04 04 Czech republicCzech republic 4021
8 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3871
9 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3803
10 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3611
11 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3378
12 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2994
13 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2902
14 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2458
15 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2389
16 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2346
17 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2260
18 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1804
Dibalová SofiaDibalová Sofia 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec DNF
Celkom 19 pretekárov
Sedemboj - Staršie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3789
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3553
3 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2935
4 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2893
5 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2700
6 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2613
7 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2479
8 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2455
9 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2333
10 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2191
11 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2155
12 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2129
13 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2031
14 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1972
15 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1909
16 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1805
17 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1760
18 Motlová DanielaMotlová Daniela 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1739
19 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1612
Celkom 19 pretekárov
Deväťboj - Starší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3298
2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3288
3 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2644
4 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2552
Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec DNF
Celkom 5 pretekárov
Desaťboj - Muži
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Stráský VilémStráský Vilém 99 99 Czech republicCzech republic 6796
2 Korel VojtěchKorel Vojtěch 99 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5929
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 01 Czech republicCzech republic DNF
Celkom 3 pretekári
Desaťboj - Juniori
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Stránský PetrStránský Petr 03 03 Czech republicCzech republic 6277
2 Dallal MikeDallal Mike 03 03 Czech republicCzech republic 6046
3 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5723
4 Jaroš AdamJaroš Adam 03 03 Czech republicCzech republic 5061
5 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4988
6 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4292
Starý AdamStarý Adam 02 02 Czech republicCzech republic DNF
Celkom 7 pretekárov
Desaťboj - Dorastenci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Havlíček AdamHavlíček Adam 04 04 Czech republicCzech republic 6713
2 Vacek ViktorVacek Viktor 05 05 Czech republicCzech republic 5541
3 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5273
4 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4902
5 Kadavý RomanKadavý Roman 05 05 Czech republicCzech republic 4675
6 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4662
7 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4487
8 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4210
Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec DNF
Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec DNF
Celkom 10 pretekárov