<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Martin (22. - 23. 5. 2021)

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 22.5.2021 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 PB 26.54 x 17.36 26.54 26.54 251.00
2 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 PB 24.20 24.20 22.91 22.44 24.20 218.00
3 3 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 PB 23.51 21.62 23.51 x 23.51 209.00
4 44 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 5 PB 17.62 x x 17.62 17.62 130.00
57 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 3 NM x x x -
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(ne, 23.5.2021 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 36 Treglerová MichaelaTreglerová Michaela
Czech republicCzech republic
98 98 8 PB 42.54 42.54 40.60 41.68 42.54 716.00
2 25 Duchoňová AndreaDuchoňová Andrea
Czech republicCzech republic
01 01 2 PB 36.14 36.14 33.39 34.25 36.14 593.00
3 93 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 5 PB 32.76 32.73 x 32.76 32.76 529.00
4 38 Nedvědová VeronikaNedvědová Veronika
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 01 6 PB 28.66 28.66 23.49 27.93 28.66 451.00
5 140 Dorňáková Nikita GabrielaDorňáková Nikita Gabriela
Czech republicCzech republic
01 01 1 PB 25.39 24.44 24.60 25.39 25.39 390.00
6 41 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 4 PB 23.32 x x 23.32 23.32 351.00
34 Skřivanová DorotaSkřivanová Dorota
Czech republicCzech republic
98 98 7 NM x x x -
Celkom 7 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky

(ne, 23.5.2021 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 Červená EliškaČervená Eliška
Czech republicCzech republic
04 04 2 PB 35.97 35.40 34.43 35.97 35.97 590.00
2 23 Bažoutová KláraBažoutová Klára
Czech republicCzech republic
02 02 1 PB 35.95 35.48 33.90 35.95 35.95 590.00
3 29 Kadavá KateřinaKadavá Kateřina
Czech republicCzech republic
03 03 5 PB 31.78 31.68 28.68 31.78 31.78 510.00
4 28 Janků ValerieJanků Valerie
Czech republicCzech republic
02 02 3 PB 30.51 29.08 30.51 30.18 30.51 486.00
5 67 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 10 PB 28.34 28.34 23.85 27.35 28.34 445.00
6 139 Kavanová KateřinaKavanová Kateřina
Czech republicCzech republic
03 03 6 PB 26.07 x 26.07 24.66 26.07 402.00
7 40 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 7 PB 24.14 20.19 24.14 23.03 24.14 366.00
8 32 Navrátilová BarboraNavrátilová Barbora
Czech republicCzech republic
02 02 9 PB 23.07 x x 23.07 23.07 346.00
9 81 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 4 PB 15.73 15.73 12.43 14.16 15.73 210.00
Celkom 9 pretekárov