<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Martin (22. - 23. 5. 2021)

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 18:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 20.39 0.241 731.00
2 66 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 20.97 0.258 666.00
3 43 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 21.69 0.231 590.00
4 82 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 22.09 0.254 549.00
5 96 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.12 0.265 546.00
6 80 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 22.47 0.222 511.00
7 8 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.65 0.201 402.00
8 7 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 25.66 0.265 244.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 18:50) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 22.50 0.254 509.00
2 86 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.78 0.236 482.00
3 89 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 22.99 0.241 462.00
4 90 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 23.06 0.222 456.00
5 94 Motlová DanielaMotlová Daniela 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 24.18 0.247 357.00
6 6 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.29 0.245 348.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 18:50) official Vietor: -4.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.33 0.241 525.00
2 65 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 23.05 0.265 456.00
3 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.60 0.222 407.00
4 61 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 23.69 0.235 399.00
5 95 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 23.91 0.268 380.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 20.39 0.241 731.00
2 66 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 20.97 0.258 666.00
3 43 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 21.69 0.231 590.00
4 82 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 22.09 0.254 549.00
5 96 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.12 0.265 546.00
6 88 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.33 0.241 525.00
7 80 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 22.47 0.222 511.00
8 92 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 22.50 0.254 509.00
9 86 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.78 0.236 482.00
10 89 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 22.99 0.241 462.00
11 65 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 23.05 0.265 456.00
12 90 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 23.06 0.222 456.00
13 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.60 0.222 407.00
14 8 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.65 0.201 402.00
15 61 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 23.69 0.235 399.00
16 95 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 23.91 0.268 380.00
17 94 Motlová DanielaMotlová Daniela 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 24.18 0.247 357.00
18 6 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.29 0.245 348.00
19 7 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 25.66 0.265 244.00