<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Martin (22. - 23. 5. 2021)

60 m - Starší žiaci

(ne, 23.5.2021 - 09:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.85 0.198 604.00
2 3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.06 0.189 542.00
3 44 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 08.15 0.197 517.00
4 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.66 0.204 383.00
5 57 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.10 0.206 282.00
Celkom 5 pretekárov

100 m - Muži

(so, 22.5.2021 - 12:00) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Stráský VilémStráský Vilém 99 99 Czech republicCzech republic 6 11.63 0.189 725.00
2 15 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 01 Czech republicCzech republic 5 11.91 0.177 669.00
3 39 Korel VojtěchKorel Vojtěch 99 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.34 0.178 586.00
Celkom 3 pretekári

100 m - Juniori

(so, 22.5.2021 - 12:10) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Dallal MikeDallal Mike 03 03 Czech republicCzech republic 5 11.75 0.189 701.00
2 75 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 11.76 0.177 699.00
3 18 Starý AdamStarý Adam 02 02 Czech republicCzech republic 7 12.12 0.156 628.00
4 19 Stránský PetrStránský Petr 03 03 Czech republicCzech republic 2 12.13 0.197 626.00
5 14 Jaroš AdamJaroš Adam 03 03 Czech republicCzech republic 4 12.21 0.200 610.00
6 72 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.33 0.203 588.00
7 58 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 12.37 0.205 580.00
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 12:00) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 11.94 0.198 663.00
2 91 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.12 0.201 628.00
3 78 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 12.13 0.205 626.00
4 73 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 12.48 0.200 560.00
5 4 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.60 0.187 538.00
6 56 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 14.19 0.177 286.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 12:00) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Kadavý RomanKadavý Roman 05 05 Czech republicCzech republic 4 11.98 0.189 655.00
2 22 Vacek ViktorVacek Viktor 05 05 Czech republicCzech republic 3 12.33 0.178 588.00
3 13 Havlíček AdamHavlíček Adam 04 04 Czech republicCzech republic 5 12.57 0.166 543.00
4 59 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 13.49 0.200 388.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 11.94 0.198 663.00
2 16 Kadavý RomanKadavý Roman 05 05 Czech republicCzech republic 4 11.98 0.189 655.00
3 91 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.12 0.201 628.00
4 78 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 12.13 0.205 626.00
5 22 Vacek ViktorVacek Viktor 05 05 Czech republicCzech republic 3 12.33 0.178 588.00
6 73 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 12.48 0.200 560.00
7 13 Havlíček AdamHavlíček Adam 04 04 Czech republicCzech republic 5 12.57 0.166 543.00
8 4 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.60 0.187 538.00
9 59 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 13.49 0.200 388.00
10 56 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 14.19 0.177 286.00

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 18:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 20.39 0.241 731.00
2 66 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 20.97 0.258 666.00
3 43 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 21.69 0.231 590.00
4 82 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 22.09 0.254 549.00
5 96 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.12 0.265 546.00
6 80 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 22.47 0.222 511.00
7 8 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.65 0.201 402.00
8 7 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 25.66 0.265 244.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 18:50) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 22.50 0.254 509.00
2 86 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.78 0.236 482.00
3 89 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 22.99 0.241 462.00
4 90 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 23.06 0.222 456.00
5 94 Motlová DanielaMotlová Daniela 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 24.18 0.247 357.00
6 6 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.29 0.245 348.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 18:50) official Vietor: -4.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.33 0.241 525.00
2 65 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 23.05 0.265 456.00
3 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.60 0.222 407.00
4 61 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 23.69 0.235 399.00
5 95 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 23.91 0.268 380.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 20.39 0.241 731.00
2 66 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 20.97 0.258 666.00
3 43 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 21.69 0.231 590.00
4 82 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 22.09 0.254 549.00
5 96 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.12 0.265 546.00
6 88 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.33 0.241 525.00
7 80 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 22.47 0.222 511.00
8 92 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 22.50 0.254 509.00
9 86 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.78 0.236 482.00
10 89 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 22.99 0.241 462.00
11 65 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 23.05 0.265 456.00
12 90 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 23.06 0.222 456.00
13 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.60 0.222 407.00
14 8 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.65 0.201 402.00
15 61 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 23.69 0.235 399.00
16 95 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 23.91 0.268 380.00
17 94 Motlová DanielaMotlová Daniela 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 24.18 0.247 357.00
18 6 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.29 0.245 348.00
19 7 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 25.66 0.265 244.00

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 18:25) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Skřivanová DorotaSkřivanová Dorota 98 98 Czech republicCzech republic 5 25.34 0.215 856.00
2 38 Nedvědová VeronikaNedvědová Veronika 01 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 26.23 0.200 777.00
3 93 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.61 0.256 745.00
4 41 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 28.80 0.233 569.00
53 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 18:25) official Vietor: -4.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Dorňáková Nikita GabrielaDorňáková Nikita Gabriela 01 01 Czech republicCzech republic 5 28.15 0.232 619.00
2 26 Dyrynková NikolaDyrynková Nikola 99 99 Czech republicCzech republic 7 28.89 0.255 562.00
3 25 Duchoňová AndreaDuchoňová Andrea 01 01 Czech republicCzech republic 4 29.08 0.214 548.00
4 36 Treglerová MichaelaTreglerová Michaela 98 98 Czech republicCzech republic 6 30.03 0.254 480.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Skřivanová DorotaSkřivanová Dorota 98 98 Czech republicCzech republic 5 25.34 0.215 856.00
2 38 Nedvědová VeronikaNedvědová Veronika 01 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 26.23 0.200 777.00
3 93 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.61 0.256 745.00
4 140 Dorňáková Nikita GabrielaDorňáková Nikita Gabriela 01 01 Czech republicCzech republic 5 28.15 0.232 619.00
5 41 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 28.80 0.233 569.00
6 26 Dyrynková NikolaDyrynková Nikola 99 99 Czech republicCzech republic 7 28.89 0.255 562.00
7 25 Duchoňová AndreaDuchoňová Andrea 01 01 Czech republicCzech republic 4 29.08 0.214 548.00
8 36 Treglerová MichaelaTreglerová Michaela 98 98 Czech republicCzech republic 6 30.03 0.254 480.00
53 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 17:45) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 28.43 0.221 597.00
2 23 Bažoutová KláraBažoutová Klára 02 02 Czech republicCzech republic 5 28.95 0.222 558.00
3 40 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 30.72 0.235 433.00
4 81 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 33.30 0.254 277.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 17:45) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Červená EliškaČervená Eliška 04 04 Czech republicCzech republic 5 25.86 0.247 809.00
2 32 Navrátilová BarboraNavrátilová Barbora 02 02 Czech republicCzech republic 7 26.77 0.288 731.00
3 139 Kavanová KateřinaKavanová Kateřina 03 03 Czech republicCzech republic 3 27.42 0.222 677.00
4 28 Janků ValerieJanků Valerie 02 02 Czech republicCzech republic 4 27.61 0.265 662.00
5 29 Kadavá KateřinaKadavá Kateřina 03 03 Czech republicCzech republic 6 28.34 0.287 604.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Červená EliškaČervená Eliška 04 04 Czech republicCzech republic 5 25.86 0.247 809.00
2 32 Navrátilová BarboraNavrátilová Barbora 02 02 Czech republicCzech republic 7 26.77 0.288 731.00
3 139 Kavanová KateřinaKavanová Kateřina 03 03 Czech republicCzech republic 3 27.42 0.222 677.00
4 28 Janků ValerieJanků Valerie 02 02 Czech republicCzech republic 4 27.61 0.265 662.00
5 29 Kadavá KateřinaKadavá Kateřina 03 03 Czech republicCzech republic 6 28.34 0.287 604.00
6 67 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 28.43 0.221 597.00
7 23 Bažoutová KláraBažoutová Klára 02 02 Czech republicCzech republic 5 28.95 0.222 558.00
8 40 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 30.72 0.235 433.00
9 81 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 33.30 0.254 277.00

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 18:00) official Vietor: -3.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Jakusidisová VeronikaJakusidisová Veronika 05 05 JAC BrnoJAC Brno 1 26.21 0.245 779.00
2 85 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.61 0.231 745.00
3 9 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 26.66 0.265 740.00
4 33 Nechanická JessicaNechanická Jessica 04 04 Czech republicCzech republic 2 26.69 0.255 738.00
5 10 Zimmermannová EliškaZimmermannová Eliška 05 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 27.43 0.200 676.00
6 76 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 27.67 0.222 657.00
7 70 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.05 0.222 627.00
8 35 Šmeralová ViktorieŠmeralová Viktorie 04 04 Czech republicCzech republic 5 28.31 0.214 607.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 18:00) official Vietor: -5.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.94 0.268 717.00
2 55 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 28.82 0.244 568.00
3 69 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 29.88 0.200 491.00
4 71 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 30.31 0.212 461.00
5 87 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 31.11 0.214 407.00
6 5 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 31.88 0.225 359.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 18:00) official Vietor: -3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Migová KristýnaMigová Kristýna 04 04 Czech republicCzech republic 6 28.16 0.264 618.00
2 64 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 31.43 0.218 387.00
3 60 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 34.02 0.235 239.00
4 63 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 34.56 0.251 212.00
5 62 Dibalová SofiaDibalová Sofia 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 44.51 0.222 0.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Jakusidisová VeronikaJakusidisová Veronika 05 05 JAC BrnoJAC Brno 1 26.21 0.245 779.00
2 85 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.61 0.231 745.00
3 9 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 26.66 0.265 740.00
4 33 Nechanická JessicaNechanická Jessica 04 04 Czech republicCzech republic 2 26.69 0.255 738.00
5 84 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.94 0.268 717.00
6 10 Zimmermannová EliškaZimmermannová Eliška 05 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 27.43 0.200 676.00
7 76 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 27.67 0.222 657.00
8 70 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.05 0.222 627.00
9 31 Migová KristýnaMigová Kristýna 04 04 Czech republicCzech republic 6 28.16 0.264 618.00
10 35 Šmeralová ViktorieŠmeralová Viktorie 04 04 Czech republicCzech republic 5 28.31 0.214 607.00
11 55 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 28.82 0.244 568.00
12 69 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 29.88 0.200 491.00
13 71 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 30.31 0.212 461.00
14 87 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 31.11 0.214 407.00
15 64 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 31.43 0.218 387.00
16 5 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 31.88 0.225 359.00
17 60 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 34.02 0.235 239.00
18 63 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 34.56 0.251 212.00
19 62 Dibalová SofiaDibalová Sofia 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 44.51 0.222 0.00

400 m - Muži

(so, 22.5.2021 - 18:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 01 Czech republicCzech republic 5 0:50.52 0.235 791.00
2 20 Stráský VilémStráský Vilém 99 99 Czech republicCzech republic 6 0:52.69 0.265 695.00
3 39 Korel VojtěchKorel Vojtěch 99 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 0:56.76 0.222 530.00
Celkom 3 pretekári

400 m - Juniori

(so, 22.5.2021 - 18:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Dallal MikeDallal Mike 03 03 Czech republicCzech republic 5 0:51.69 0.200 738.00
2 58 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 0:52.13 0.255 719.00
3 14 Jaroš AdamJaroš Adam 03 03 Czech republicCzech republic 4 0:52.59 0.268 699.00
4 18 Starý AdamStarý Adam 02 02 Czech republicCzech republic 7 0:52.76 0.301 692.00
5 19 Stránský PetrStránský Petr 03 03 Czech republicCzech republic 2 0:52.86 0.245 688.00
6 72 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 0:54.16 0.265 633.00
7 75 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 0:58.45 0.299 467.00
Celkom 7 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:53.46 0.265 662.00
2 91 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:55.00 0.269 599.00
3 4 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 0:55.12 0.235 594.00
4 78 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 0:56.91 0.287 524.00
5 73 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:57.54 0.244 501.00
6 56 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 1:23.15 0.247 0.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Vacek ViktorVacek Viktor 05 05 Czech republicCzech republic 3 0:52.51 703.00
2 13 Havlíček AdamHavlíček Adam 04 04 Czech republicCzech republic 5 0:53.42 664.00
3 16 Kadavý RomanKadavý Roman 05 05 Czech republicCzech republic 4 0:54.03 638.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Vacek ViktorVacek Viktor 05 05 Czech republicCzech republic 3 0:52.51 703.00
2 13 Havlíček AdamHavlíček Adam 04 04 Czech republicCzech republic 5 0:53.42 664.00
3 74 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:53.46 0.265 662.00
4 16 Kadavý RomanKadavý Roman 05 05 Czech republicCzech republic 4 0:54.03 638.00
5 91 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:55.00 0.269 599.00
6 4 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 0:55.12 0.235 594.00
7 78 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 0:56.91 0.287 524.00
8 73 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:57.54 0.244 501.00
9 56 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 1:23.15 0.247 0.00

800 m - Ženy

(ne, 23.5.2021 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 36 Treglerová MichaelaTreglerová Michaela 98 98 Czech republicCzech republic 2:22.30 793.00
2 25 Duchoňová AndreaDuchoňová Andrea 01 01 Czech republicCzech republic 2:25.27 753.00
3 93 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:27.73 722.00
4 41 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:29.10 704.00
5 140 Dorňáková Nikita GabrielaDorňáková Nikita Gabriela 01 01 Czech republicCzech republic 2:29.63 698.00
6 38 Nedvědová VeronikaNedvědová Veronika 01 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:43.03 539.00
34 Skřivanová DorotaSkřivanová Dorota 98 98 Czech republicCzech republic DNS
Celkom 7 pretekárov

800 m - Juniorky

(ne, 23.5.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 32 Navrátilová BarboraNavrátilová Barbora 02 02 Czech republicCzech republic 9 2:25.12 755.00
2 28 Janků ValerieJanků Valerie 02 02 Czech republicCzech republic 3 2:29.09 704.00
3 24 Červená EliškaČervená Eliška 04 04 Czech republicCzech republic 2 2:37.77 599.00
4 139 Kavanová KateřinaKavanová Kateřina 03 03 Czech republicCzech republic 6 2:45.39 513.00
5 67 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10 2:53.54 427.00
6 29 Kadavá KateřinaKadavá Kateřina 03 03 Czech republicCzech republic 5 2:57.77 386.00
7 40 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 3:13.03 254.00
8 81 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 3:34.40 112.00
23 Bažoutová KláraBažoutová Klára 02 02 Czech republicCzech republic 1 DNS
Celkom 9 pretekárov

800 m - Dorastenky

(ne, 23.5.2021 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Nechanická JessicaNechanická Jessica 04 04 Czech republicCzech republic 6 2:27.04 730.00
2 9 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:30.72 684.00
3 35 Šmeralová ViktorieŠmeralová Viktorie 04 04 Czech republicCzech republic 9 2:33.33 652.00
4 84 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:38.77 587.00
5 11 Jakusidisová VeronikaJakusidisová Veronika 05 05 JAC BrnoJAC Brno 3 2:38.89 586.00
6 69 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:38.95 585.00
7 31 Migová KristýnaMigová Kristýna 04 04 Czech republicCzech republic 4 2:41.64 554.00
8 10 Zimmermannová EliškaZimmermannová Eliška 05 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 11 2:47.31 492.00
9 70 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:47.55 489.00
10 85 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:50.03 463.00
11 87 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 2:51.81 445.00
12 55 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:56.26 401.00
13 60 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:58.16 382.00
14 5 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:58.58 378.00
15 71 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 3:03.84 330.00
16 64 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 3:10.01 278.00
17 76 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 3:12.66 256.00
18 63 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 3:24.41 172.00
62 Dibalová SofiaDibalová Sofia 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 DNS
Celkom 19 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(ne, 23.5.2021 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 17 2:48.27 482.00
2 96 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:55.28 410.00
3 65 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 2:59.90 366.00
4 43 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 18 3:00.48 361.00
5 95 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 19 3:01.72 349.00
6 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 3:02.72 340.00
7 88 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 3:03.19 336.00
8 42 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 20 3:03.91 330.00
9 94 Motlová DanielaMotlová Daniela 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 16 3:08.49 290.00
10 66 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11 3:09.81 279.00
11 86 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:09.88 279.00
12 82 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 13 3:10.46 274.00
13 89 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12 3:10.55 273.00
14 80 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 9 3:12.34 259.00
15 6 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14 3:12.86 255.00
16 90 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 3:17.48 220.00
17 92 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 3:26.18 160.00
18 61 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 3:30.35 135.00
19 7 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 15 3:38.78 90.00
Celkom 19 pretekárov

1000 m - Starší žiaci

(ne, 23.5.2021 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 3:21.88 466.00
2 3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 3:30.24 399.00
3 44 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 3:31.83 386.00
4 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 3:42.60 308.00
57 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Muži

(ne, 23.5.2021 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 20 Stráský VilémStráský Vilém 99 99 Czech republicCzech republic 6 4:44.74 651.00
2 39 Korel VojtěchKorel Vojtěch 99 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 5:14.50 479.00
15 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 01 Czech republicCzech republic 5 DNS
Celkom 3 pretekári

1500 m - Juniori

(ne, 23.5.2021 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Stránský PetrStránský Petr 03 03 Czech republicCzech republic 2 4:36.96 700.00
2 14 Jaroš AdamJaroš Adam 03 03 Czech republicCzech republic 4 4:39.62 683.00
3 58 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 4:44.02 655.00
4 12 Dallal MikeDallal Mike 03 03 Czech republicCzech republic 5 5:01.98 548.00
5 72 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 5:21.71 441.00
6 75 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 5:27.94 410.00
18 Starý AdamStarý Adam 02 02 Czech republicCzech republic 7 DNS
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Dorastenci

(ne, 23.5.2021 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 13 Havlíček AdamHavlíček Adam 04 04 Czech republicCzech republic 2 4:35.57 708.00
2 22 Vacek ViktorVacek Viktor 05 05 Czech republicCzech republic 10 4:56.22 582.00
3 16 Kadavý RomanKadavý Roman 05 05 Czech republicCzech republic 5 5:06.98 520.00
4 74 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 5:12.66 489.00
5 4 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 5:20.46 448.00
6 78 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 5:20.80 446.00
7 91 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 5:28.95 405.00
8 73 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 5:30.10 399.00
56 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 DNS
Celkom 9 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(so, 22.5.2021 - 11:15) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 16.10 0.251 586.00
2 3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 16.89 0.233 503.00
3 44 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 17.95 0.200 401.00
4 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 18.56 0.189 347.00
5 57 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 21.64 0.188 130.00
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 11:01) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 14.61 0.213 894.00
2 38 Nedvědová VeronikaNedvědová Veronika 01 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 14.95 0.274 848.00
3 93 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 15.23 0.158 811.00
4 26 Dyrynková NikolaDyrynková Nikola 99 99 Czech republicCzech republic 2 16.41 0.174 665.00
5 41 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 17.32 0.189 561.00
79 Bošková KristínaBošková Kristína 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 DNF 0.188
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 11:01) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Skřivanová DorotaSkřivanová Dorota 98 98 Czech republicCzech republic 6 14.65 0.189 888.00
2 140 Dorňáková Nikita GabrielaDorňáková Nikita Gabriela 01 01 Czech republicCzech republic 5 15.96 0.199 719.00
3 25 Duchoňová AndreaDuchoňová Andrea 01 01 Czech republicCzech republic 4 16.19 0.147 691.00
4 36 Treglerová MichaelaTreglerová Michaela 98 98 Czech republicCzech republic 3 17.98 0.178 491.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 14.61 0.213 894.00
2 34 Skřivanová DorotaSkřivanová Dorota 98 98 Czech republicCzech republic 6 14.65 0.189 888.00
3 38 Nedvědová VeronikaNedvědová Veronika 01 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 14.95 0.274 848.00
4 93 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 15.23 0.158 811.00
5 140 Dorňáková Nikita GabrielaDorňáková Nikita Gabriela 01 01 Czech republicCzech republic 5 15.96 0.199 719.00
6 25 Duchoňová AndreaDuchoňová Andrea 01 01 Czech republicCzech republic 4 16.19 0.147 691.00
7 26 Dyrynková NikolaDyrynková Nikola 99 99 Czech republicCzech republic 2 16.41 0.174 665.00
8 41 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 17.32 0.189 561.00
9 36 Treglerová MichaelaTreglerová Michaela 98 98 Czech republicCzech republic 3 17.98 0.178 491.00
79 Bošková KristínaBošková Kristína 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 DNF 0.188

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 11:01) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 16.45 0.199 660.00
2 23 Bažoutová KláraBažoutová Klára 02 02 Czech republicCzech republic 5 17.06 0.187 590.00
3 40 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 17.97 0.200 492.00
4 81 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 20.67 0.235 249.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 11:01) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Navrátilová BarboraNavrátilová Barbora 02 02 Czech republicCzech republic 7 15.03 0.188 838.00
2 28 Janků ValerieJanků Valerie 02 02 Czech republicCzech republic 4 15.14 0.189 823.00
3 24 Červená EliškaČervená Eliška 04 04 Czech republicCzech republic 5 15.18 0.147 818.00
4 139 Kavanová KateřinaKavanová Kateřina 03 03 Czech republicCzech republic 3 16.20 0.158 690.00
5 29 Kadavá KateřinaKadavá Kateřina 03 03 Czech republicCzech republic 6 16.25 0.178 684.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Navrátilová BarboraNavrátilová Barbora 02 02 Czech republicCzech republic 7 15.03 0.188 838.00
2 28 Janků ValerieJanků Valerie 02 02 Czech republicCzech republic 4 15.14 0.189 823.00
3 24 Červená EliškaČervená Eliška 04 04 Czech republicCzech republic 5 15.18 0.147 818.00
4 139 Kavanová KateřinaKavanová Kateřina 03 03 Czech republicCzech republic 3 16.20 0.158 690.00
5 29 Kadavá KateřinaKadavá Kateřina 03 03 Czech republicCzech republic 6 16.25 0.178 684.00
6 67 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 16.45 0.199 660.00
7 23 Bažoutová KláraBažoutová Klára 02 02 Czech republicCzech republic 5 17.06 0.187 590.00
8 40 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 17.97 0.200 492.00
9 81 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 20.67 0.235 249.00

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 11:40) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 16.11 0.231 701.00
2 96 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 17.73 0.200 517.00
3 8 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.39 0.254 355.00
4 7 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 20.01 0.198 301.00
5 88 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 20.32 0.198 276.00
6 86 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 20.56 0.187 257.00
7 89 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 20.96 0.178 227.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 11:40) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 16.50 0.200 654.00
2 66 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 18.16 0.189 472.00
3 90 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 20.46 0.179 265.00
4 6 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 20.46 0.189 265.00
5 92 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 20.85 0.188 236.00
6 94 Motlová DanielaMotlová Daniela 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.21 0.200 145.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 11:40) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 18.90 400.00
2 82 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 18.94 396.00
3 61 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 21.51 189.00
4 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 22.03 156.00
5 95 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.21 145.00
65 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 DQ -0.090
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 16.11 0.231 701.00
2 42 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 16.50 0.200 654.00
3 96 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 17.73 0.200 517.00
4 66 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 18.16 0.189 472.00
5 80 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 18.90 400.00
6 82 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 18.94 396.00
7 8 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.39 0.254 355.00
8 7 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 20.01 0.198 301.00
9 88 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 20.32 0.198 276.00
10 90 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 20.46 0.179 265.00
10 6 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 20.46 0.189 265.00
12 86 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 20.56 0.187 257.00
13 92 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 20.85 0.188 236.00
14 89 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 20.96 0.178 227.00
15 61 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 21.51 189.00
16 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 22.03 156.00
17 94 Motlová DanielaMotlová Daniela 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.21 0.200 145.00
17 95 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.21 145.00
65 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 DQ -0.090

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 11:25) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 10 Zimmermannová EliškaZimmermannová Eliška 05 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 15.01 0.178 840.00
MS 33 Nechanická JessicaNechanická Jessica 04 04 Czech republicCzech republic 3 15.14 0.214 823.00
MS 11 Jakusidisová VeronikaJakusidisová Veronika 05 05 JAC BrnoJAC Brno 4 15.91 0.200 725.00
4 70 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15.98 0.213 717.00
5 71 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.02 0.215 486.00
6 69 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 18.47 0.199 441.00
7 55 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 18.53 0.189 435.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 11:25) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 15.04 0.189 836.00
2 85 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.62 0.188 762.00
MS 35 Šmeralová ViktorieŠmeralová Viktorie 04 04 Czech republicCzech republic 2 15.69 0.241 753.00
4 84 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 16.78 0.157 622.00
5 5 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 18.78 0.231 411.00
6 87 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 19.31 0.200 362.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 11:25) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 15.14 0.211 823.00
MS 31 Migová KristýnaMigová Kristýna 04 04 Czech republicCzech republic 6 16.89 0.236 609.00
3 64 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 20.27 0.236 280.00
4 60 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 20.85 0.200 236.00
5 63 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 21.31 0.254 203.00
62 Dibalová SofiaDibalová Sofia 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 DNF 0.254
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Zimmermannová EliškaZimmermannová Eliška 05 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 15.01 0.178 840.00
2 9 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 15.04 0.189 836.00
3 33 Nechanická JessicaNechanická Jessica 04 04 Czech republicCzech republic 3 15.14 0.214 823.00
3 76 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 15.14 0.211 823.00
5 85 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.62 0.188 762.00
6 35 Šmeralová ViktorieŠmeralová Viktorie 04 04 Czech republicCzech republic 2 15.69 0.241 753.00
7 11 Jakusidisová VeronikaJakusidisová Veronika 05 05 JAC BrnoJAC Brno 4 15.91 0.200 725.00
8 70 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15.98 0.213 717.00
9 84 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 16.78 0.157 622.00
10 31 Migová KristýnaMigová Kristýna 04 04 Czech republicCzech republic 6 16.89 0.236 609.00
11 71 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.02 0.215 486.00
12 69 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 18.47 0.199 441.00
13 55 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 18.53 0.189 435.00
14 5 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 18.78 0.231 411.00
15 87 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 19.31 0.200 362.00
16 64 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 20.27 0.236 280.00
17 60 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 20.85 0.200 236.00
18 63 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 21.31 0.254 203.00
62 Dibalová SofiaDibalová Sofia 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 DNF 0.254

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži

(ne, 23.5.2021 - 09:25) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Stráský VilémStráský Vilém 99 99 Czech republicCzech republic 6 15.12 0.166 835.00
2 15 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 01 Czech republicCzech republic 5 15.96 0.178 737.00
3 39 Korel VojtěchKorel Vojtěch 99 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 16.15 0.189 716.00
Celkom 3 pretekári

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(ne, 23.5.2021 - 09:15) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 15.12 0.168 835.00
2 12 Dallal MikeDallal Mike 03 03 Czech republicCzech republic 5 15.16 0.187 830.00
3 72 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 16.02 0.195 730.00
4 14 Jaroš AdamJaroš Adam 03 03 Czech republicCzech republic 2 16.37 0.187 692.00
5 19 Stránský PetrStránský Petr 03 03 Czech republicCzech republic 4 16.46 0.177 682.00
6 58 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 20.96 0.198 277.00
18 Starý AdamStarý Adam 02 02 Czech republicCzech republic 7 DNF 0.155
Celkom 7 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 23.5.2021 - 09:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 16.62 0.198 665.00
2 4 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 16.75 0.178 651.00
3 78 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 17.87 0.155 537.00
4 73 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 18.06 0.178 518.00
5 91 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 18.69 0.165 460.00
56 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.5.2021 - 09:00) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Kadavý RomanKadavý Roman 05 05 Czech republicCzech republic 4 15.08 0.155 840.00
2 13 Havlíček AdamHavlíček Adam 04 04 Czech republicCzech republic 5 15.21 0.178 824.00
3 22 Vacek ViktorVacek Viktor 05 05 Czech republicCzech republic 3 16.22 0.251 708.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Kadavý RomanKadavý Roman 05 05 Czech republicCzech republic 4 15.08 0.155 840.00
2 13 Havlíček AdamHavlíček Adam 04 04 Czech republicCzech republic 5 15.21 0.178 824.00
3 22 Vacek ViktorVacek Viktor 05 05 Czech republicCzech republic 3 16.22 0.251 708.00
4 74 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 16.62 0.198 665.00
5 4 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 16.75 0.178 651.00
6 78 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 17.87 0.155 537.00
7 73 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 18.06 0.178 518.00
8 91 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 18.69 0.165 460.00
56 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 DNS

Skok do výšky - Muži

(so, 22.5.2021 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 156159162165168171174177180183186189192195198201 Body
1 15 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Czech republicCzech republic
01 01 1 PB 192 - - - - - - - - - - o - o xxx 731.00
2 20 Stráský VilémStráský Vilém
Czech republicCzech republic
99 99 3 PB 189 - - - - - - - - xo o xxo o xxx 705.00
3 39 Korel VojtěchKorel Vojtěch
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 99 2 PB 180 - - - - o - o xo o xx- 627.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 22.5.2021 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150153156159162165168171174177180183186189192195198201 Body
1 58 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 4 PB 192 - - - - - - - - o o o xo xo o xo xxx 731.00
2 72 Kadák MárioKadák Mário
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 3 PB 183 - - - - - - - o o o xo o xxx 653.00
3 19 Stránský PetrStránský Petr
Czech republicCzech republic
03 03 6 PB 171 - o xo o xxo o xo xo xxx 552.00
4 18 Starý AdamStarý Adam
Czech republicCzech republic
02 02 5 PB 168 - - - - o - xo xxx 528.00
5 75 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 7 PB 162 o o xo xo o xxx 480.00
6 12 Dallal MikeDallal Mike
Czech republicCzech republic
03 03 1 PB 162 o o xo xxo xxo xxx 480.00
14 Jaroš AdamJaroš Adam
Czech republicCzech republic
03 03 2 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 22.5.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 141144147150153156159162165168171174177180183186 Body
1 13 Havlíček AdamHavlíček Adam
Czech republicCzech republic
04 04 2 PB 183 - - - - - - - - - - o - xo xxo o xxx 653.00
2 78 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 4 PB 177 - o - o - o o xo xo o xo xo xxo xxx 602.00
3 74 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 PB 168 o - - o - o o xo o xo xxx 528.00
4 22 Vacek ViktorVacek Viktor
Czech republicCzech republic
05 05 10 PB 165 - - o - - o - o o xxx 504.00
5 16 Kadavý RomanKadavý Roman
Czech republicCzech republic
05 05 5 PB 156 - - - - - o - xxx 434.00
6 4 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 7 PB 156 - o xo xo o xo xxx 434.00
7 73 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 6 PB 153 o o o xo o xxx 411.00
8 91 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 3 PB 153 o o o xxo o xxx 411.00
59 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 11 PB DNS 0.00
56 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 NM xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 23.5.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135138141144147150153 Body
1 3 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 PB 150 o o o o o o xxx 389.00
2 57 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 PB 141 o xo o xxx 324.00
3 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 PB 138 xo o xxx 303.00
4 2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 PB 135 o xxx 283.00
44 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 22.5.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 134137140143146149152155158161164167170173176179 Body
1 53 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
88 88 9 PB 170 - - - - - - - - o o o xo o xxx 855.00
2 34 Skřivanová DorotaSkřivanová Dorota
Czech republicCzech republic
98 98 7 PB 170 - - - - - - o o o o xo o xo xxx 855.00
3 79 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 1 PB 170 - - o o o o - o o o xo xxo xxo xxx 855.00
4 41 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 4 PB 161 - - o o o o xo xxo o xxo xxx 747.00
5 93 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 5 PB 158 - - - - - - xo xxo xo xxx 712.00
6 38 Nedvědová VeronikaNedvědová Veronika
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 01 6 PB 155 - - - - - - xxo o xxx 678.00
7 26 Dyrynková NikolaDyrynková Nikola
Czech republicCzech republic
99 99 PB 155 - o o o xxo xo xxo xo xxx 678.00
8 25 Duchoňová AndreaDuchoňová Andrea
Czech republicCzech republic
01 01 3 PB 149 - - o o xo xxo xxx 610.00
9 140 Dorňáková Nikita GabrielaDorňáková Nikita Gabriela
Czech republicCzech republic
01 01 2 PB 149 - - - - xxo xxo xxx 610.00
10 36 Treglerová MichaelaTreglerová Michaela
Czech republicCzech republic
98 98 8 PB 143 - - xo xo xxx 544.00
37 Zatloukalová BarboraZatloukalová Barbora
Czech republicCzech republic
97 97 10 DNS
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 22.5.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 131134137140143146149152155158161164 Body
1 139 Kavanová KateřinaKavanová Kateřina
Czech republicCzech republic
03 03 6 PB 164 - - - - - - - o - xxo xo xxo xxx 783.00
2 24 Červená EliškaČervená Eliška
Czech republicCzech republic
04 04 2 PB 161 - - - - - o - o o o xo xxx 747.00
3 28 Janků ValerieJanků Valerie
Czech republicCzech republic
02 02 3 PB 158 - - - o - o o o xo o xxx 712.00
4 23 Bažoutová KláraBažoutová Klára
Czech republicCzech republic
02 02 1 PB 158 - - - - - - o o o xo xxx 712.00
5 40 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 7 PB 158 - - - - - o o xo o xxo xxx 712.00
6 32 Navrátilová BarboraNavrátilová Barbora
Czech republicCzech republic
02 02 9 PB 152 - - - o o xxo xxo o xxx 644.00
7 29 Kadavá KateřinaKadavá Kateřina
Czech republicCzech republic
03 03 5 PB 140 - o o o xxx 512.00
8 67 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 10 PB 137 o - o xxx 481.00
9 81 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 4 PB 137 o xxo xxo xxx 481.00
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 22.5.2021 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 128131134137140143146149152155158161164 Body
1 9 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 15 PB 161 o o o o o xo o xo o o xo xxo xxx 747.00
2 11 Jakusidisová VeronikaJakusidisová Veronika
JAC BrnoJAC Brno
05 05 7 PB 158 - - - - - - o xo o o o xxx 712.00
3 76 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 11 PB 155 - - - - - - o o o o xxx 678.00
4 33 Nechanická JessicaNechanická Jessica
Czech republicCzech republic
04 04 12 PB 155 - - - - o o xo o xo o xxx 678.00
5 10 Zimmermannová EliškaZimmermannová Eliška
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 05 19 PB 155 - - - o - o o xo xo xo xxx 678.00
6 70 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 18 PB 149 - o - o o o o xxo xxx 610.00
7 85 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 13 PB 149 - - - o o xo xo xxo xxx 610.00
8 31 Migová KristýnaMigová Kristýna
Czech republicCzech republic
04 04 9 PB 146 - - - xo xo xxo o xxx 577.00
9= 71 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 PB 146 o o o o xxo o xxo xxx 577.00
9= 35 Šmeralová ViktorieŠmeralová Viktorie
Czech republicCzech republic
04 04 16 PB 146 - - o o xo xo xxo xxx 577.00
11 55 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 8 PB 140 o o o o o xxx 512.00
12 69 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 17 PB 140 o - xo xxo o xxx 512.00
13= 87 Bieleková BarboraBieleková Barbora
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 3 PB 134 xxo xo o xxx 449.00
13= 84 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 PB 134 xxo xo o xxx 449.00
13= 60 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 PB 134 xxo xo o xxx 449.00
16 64 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 14 PB 134 xxo o xo xxx 449.00
17 63 Mitterová KatarínaMitterová Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 10 PB 128 xo xxx 389.00
62 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 5 NM xxx
5 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 NM xxx
Celkom 19 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 22.5.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125128131134137140143146149152 Body
1 80 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 9 PB 149 o o o xo o o xo o xo xxx 610.00
2 65 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 8 PB 146 o o o o o o o xxo xxx 577.00
3 96 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 5 PB 146 o o o o o o xo xxo xxx 577.00
4 43 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 18 PB 146 o o o xo xo xo xo xxo xxx 577.00
5 89 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 12 PB 140 o o o xxo o o xxx 512.00
6 66 Kupcová KarinKupcová Karin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 11 PB 140 o xo xxo xo xo xxo xxx 512.00
7 82 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 13 PB 137 o o o xo o xxx 481.00
8 92 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 1 PB 137 xo xo o o o xxx 481.00
9 42 Šimková AnnaŠimková Anna
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 20 PB 134 xo o xo o xxx 449.00
10 95 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 19 PB 134 xo o xo xxo xxx 449.00
11 61 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 3 PB 131 o o xo xxx 419.00
12= 8 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 17 PB 128 o o xxx 389.00
12= 90 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 7 PB 128 o o xxx 389.00
12= 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 10 PB 128 o o xxx 389.00
15 94 Motlová DanielaMotlová Daniela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 16 PB 125 o xxx 359.00
88 Godárska EsterGodárska Ester
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 6 NM xxx
7 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 15 NM xxx
6 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 14 NM xxx
86 Belavá LuciaBelavá Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 2 NM xxx
Celkom 19 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 23.5.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 225305315325405415425435445 Body
1 20 Stráský VilémStráský Vilém
Czech republicCzech republic
99 99 3 PB 425 - - - - xxo - xo - xxx 688.00
2 39 Korel VojtěchKorel Vojtěch
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 99 2 PB 315 - o xo xxx 393.00
15 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Czech republicCzech republic
01 01 1 NM - - - - xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 23.5.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 215225235245255265275285295305315325335345355365375385395 Body
1 19 Stránský PetrStránský Petr
Czech republicCzech republic
03 03 6 PB 385 - - - - - - - - - - - - o - o o o xo xxx 576.00
2 14 Jaroš AdamJaroš Adam
Czech republicCzech republic
03 03 2 PB 365 - - - - - - - - - o - o xo o xo xxo xxx 522.00
3 72 Kadák MárioKadák Mário
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 3 PB 355 - - - - - - - - - o o o o xo o xxx 496.00
4 12 Dallal MikeDallal Mike
Czech republicCzech republic
03 03 1 PB 355 - - - - - - - - - o - o o xo xxo xxx 496.00
18 Starý AdamStarý Adam
Czech republicCzech republic
02 02 5 DNS
75 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 7 NM xxx
58 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 4 NM xr
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 23.5.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 205215225235245255265275285295305315325335345355365375385395 Body
1 13 Havlíček AdamHavlíček Adam
Czech republicCzech republic
04 04 2 PB 445 746.00
2 78 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 4 PB 405 631.00
3 74 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 PB 375 549.00
4 22 Vacek ViktorVacek Viktor
Czech republicCzech republic
05 05 10 PB 335 444.00
5 73 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 6 PB 305 369.00
6 4 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 7 PB 275 298.00
7 91 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 3 PB 235 210.00
16 Kadavý RomanKadavý Roman
Czech republicCzech republic
05 05 5 NM
56 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 NM
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 22.5.2021 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 185195205215225 Body
1 3 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 PB 215 o xo o xo xxx 169.00
2 44 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 5 PB 205 o o o xxx 149.00
3 2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 PB 195 o xxo xxx 130.00
57 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 3 NM xxx
1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 22.5.2021 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Stráský VilémStráský Vilém
Czech republicCzech republic
99 99 PB 690 +2.0 m/s 666  3,50 690  2,00 671  1,90 690 790.00
2 15 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Czech republicCzech republic
01 01 PB 669 +1.8 m/s 626  2,60 669  1,80 662  1,40 669 741.00
3 39 Korel VojtěchKorel Vojtěch
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 99 643 +2.0 m/s 643  2,70 643  2,00 x 643 682.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 22.5.2021 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 75 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 PB 650 +0.8 m/s 650  0,80 627  1,40 - 650 697.00
2 18 Starý AdamStarý Adam
Czech republicCzech republic
02 02 649 +2.2 m/s 639  3,00 624  2,10 649  2,20 649 695.00
3 72 Kadák MárioKadák Mário
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 PB 635 +1.9 m/s 635  1,90 x 627  1,80 635 664.00
4 12 Dallal MikeDallal Mike
Czech republicCzech republic
03 03 622 +2.6 m/s 596 +1.8 m/s 622  2,60 596  1,80 295  1,40 622 635.00
5 19 Stránský PetrStránský Petr
Czech republicCzech republic
03 03 620 +2.1 m/s 611  3,00 620  2,10 605  3,20 620 630.00
6 14 Jaroš AdamJaroš Adam
Czech republicCzech republic
03 03 556 +2.9 m/s 541 +1.5 m/s 556  2,90 x 541  1,50 556 494.00
7 58 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 PB 546 +1.9 m/s 546  1,90 x 526  2,40 546 473.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 22.5.2021 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Havlíček AdamHavlíček Adam
Czech republicCzech republic
04 04 2 643 +2.3 m/s 624  2,30 643  2,30 630  2,50 643 682.00
2 16 Kadavý RomanKadavý Roman
Czech republicCzech republic
05 05 5 626 +2.7 m/s 622 +1.5 m/s 626  2,70 616  3,60 622  1,50 626 644.00
3 91 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 3 626 +3.0 m/s x 622  2,40 626  3,00 626 644.00
4 74 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 PB 620 +1.0 m/s 604  2,80 620  1,00 x 620 630.00
5 78 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 4 619 +2.4 m/s 609  2,50 619  2,40 603  3,00 619 628.00
6 22 Vacek ViktorVacek Viktor
Czech republicCzech republic
05 05 10 PB 575 +1.2 m/s x 575  1,20 x 575 533.00
7 4 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 7 PB 555 +1.5 m/s 555  1,50 532  2,00 516  0,80 555 492.00
8 73 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 6 PB 520 +2.0 m/s 495  3,20 x 520  2,00 520 421.00
9 59 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 11 504 +2.7 m/s 504  2,70 x - 504 390.00
10 56 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 421 +2.1 m/s 421  2,10 x x 421 240.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 23.5.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 44 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 5 509 +3.2 m/s 479  4,00 509  3,20 x 509 400.00
2 3 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 506 +4.3 m/s 486 +1.7 m/s 486  1,70 496  3,30 506  4,30 506 394.00
3 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 494 +3.2 m/s 456  2,30 483  2,50 494  3,20 494 371.00
4 2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 437 +2.7 m/s 437  2,70 x 305  3,40 437 267.00
5 57 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 3 426 +3.4 m/s x 426  3,40 x 426 249.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 23.5.2021 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Skřivanová DorotaSkřivanová Dorota
Czech republicCzech republic
98 98 7 PB 586 +0.0 m/s 567  0,60 578  -0,10 586  0,00 586 807.00
2 93 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 5 PB 550 +1.1 m/s 535  1,10 x 550  1,10 550 700.00
3 38 Nedvědová VeronikaNedvědová Veronika
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 01 6 PB 520 +0.5 m/s x 520  0,50 x 520 614.00
4 25 Duchoňová AndreaDuchoňová Andrea
Czech republicCzech republic
01 01 3 PB 510 +0.8 m/s 510  0,80 x 489  -0,30 510 587.00
5 41 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 4 PB 500 -0.5 m/s 498  0,20 484  1,30 500  -0,50 500 559.00
6 140 Dorňáková Nikita GabrielaDorňáková Nikita Gabriela
Czech republicCzech republic
01 01 2 PB 488 +1.1 m/s 476  1,30 488  1,10 487  0,40 488 527.00
7 36 Treglerová MichaelaTreglerová Michaela
Czech republicCzech republic
98 98 8 PB 487 +0.4 m/s 467  1,30 487  0,40 458  -0,40 487 524.00
26 Dyrynková NikolaDyrynková Nikola
Czech republicCzech republic
99 99 11 DNS
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 23.5.2021 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 Červená EliškaČervená Eliška
Czech republicCzech republic
04 04 2 PB 551 +0.8 m/s 541  0,20 535  0,20 551  0,80 551 703.00
2 29 Kadavá KateřinaKadavá Kateřina
Czech republicCzech republic
03 03 5 PB 529 +0.6 m/s 513  1,50 520  0,20 529  0,60 529 640.00
3 67 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 10 PB 524 +0.5 m/s 487  0,20 524  0,50 516  0,40 524 626.00
4 28 Janků ValerieJanků Valerie
Czech republicCzech republic
02 02 3 PB 521 +1.0 m/s 518  1,20 521  1,00 407  1,40 521 617.00
5 32 Navrátilová BarboraNavrátilová Barbora
Czech republicCzech republic
02 02 9 PB 519 +0.5 m/s 471  0,20 x 519  0,50 519 612.00
6 23 Bažoutová KláraBažoutová Klára
Czech republicCzech republic
02 02 1 PB 512 +0.5 m/s 496  0,70 352  0,60 512  0,50 512 592.00
7 40 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 7 PB 507 +0.7 m/s 496  0,80 507  0,70 x 507 578.00
8 139 Kavanová KateřinaKavanová Kateřina
Czech republicCzech republic
03 03 6 PB 483 +0.2 m/s 459  0,40 483  0,20 x 483 514.00
9 81 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 4 PB 414 +1.4 m/s 414  1,40 411  1,00 357  1,30 414 340.00
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 23.5.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 85 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 13 519 +1.9 m/s x 519  2,90 519  1,90 519 612.00
2 76 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 11 513 +4.5 m/s 295 +1.2 m/s 295  1,20 513  4,50 x 513 595.00
3 33 Nechanická JessicaNechanická Jessica
Czech republicCzech republic
04 04 12 PB 511 +2.0 m/s 306  1,20 502  2,90 511  2,00 511 589.00
4 10 Zimmermannová EliškaZimmermannová Eliška
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 05 19 510 +2.9 m/s 453 +1.9 m/s 453  1,90 510  2,90 497  3,50 510 587.00
5 9 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 15 PB 495 +1.8 m/s 474  2,00 495  1,80 449  3,40 495 546.00
6 35 Šmeralová ViktorieŠmeralová Viktorie
Czech republicCzech republic
04 04 16 PB 494 +2.0 m/s 494  2,00 444  1,50 490  3,60 494 543.00
7 11 Jakusidisová VeronikaJakusidisová Veronika
JAC BrnoJAC Brno
05 05 7 PB 489 +1.8 m/s 489  1,80 482  2,00 286  3,00 489 530.00
8 84 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 PB 482 +2.0 m/s 482  2,00 x x 482 511.00
9 31 Migová KristýnaMigová Kristýna
Czech republicCzech republic
04 04 9 PB 479 +1.7 m/s 479  1,70 452  4,70 469  2,00 479 503.00
10 70 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 18 478 +3.0 m/s 459 +2.0 m/s 476  2,50 459  2,00 478  3,00 478 500.00
11 71 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 PB 468 +1.9 m/s 468  1,90 461  4,70 436  2,30 468 474.00
12 64 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 14 PB 462 +1.4 m/s 462  1,40 x 437  2,30 462 459.00
13 69 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 17 438 +3.6 m/s 436 +1.5 m/s 436  1,50 418  2,00 438  3,60 438 398.00
14 55 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 8 PB 432 +2.0 m/s 419  3,50 429  1,50 432  2,00 432 384.00
15 60 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 422 +2.5 m/s 380 +2.0 m/s 422  2,50 380  2,00 395  2,50 422 359.00
16 5 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 416 +2.3 m/s 409 +2.0 m/s 409  2,00 x 416  2,30 416 345.00
17 87 Bieleková BarboraBieleková Barbora
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 3 PB 398 +1.8 m/s 290  1,90 398  1,80 392  3,40 398 303.00
18 63 Mitterová KatarínaMitterová Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 10 PB 385 +1.9 m/s 385  1,90 x 379  2,30 385 274.00
19 62 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 5 PB 220 +2.0 m/s 220  2,00 - - 220 4.00
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 23.5.2021 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 42 Šimková AnnaŠimková Anna
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 20 PB 538 +2.0 m/s 509  3,40 538  2,00 523  1,90 538 665.00
2 43 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 18 PB 513 +2.0 m/s x 508  2,60 513  2,00 513 595.00
3 82 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 13 PB 510 +1.8 m/s 509  2,00 510  1,80 500  2,90 510 587.00
4 80 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 9 467 +3.4 m/s 450 +2.0 m/s 467  3,40 446  3,90 450  2,00 467 472.00
5 96 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 5 PB 457 +2.0 m/s 432  2,50 445  2,00 457  2,00 457 446.00
6 90 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 7 454 +2.5 m/s x x 454  2,50 454 438.00
7 61 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 3 PB 434 +1.9 m/s 434  1,90 x 428  2,50 434 388.00
8 65 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 8 429 +2.5 m/s 429  2,50 396  2,90 283  3,50 429 376.00
9 88 Godárska EsterGodárska Ester
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 6 PB 421 +2.0 m/s 351  3,50 421  2,00 402  3,50 421 357.00
10 66 Kupcová KarinKupcová Karin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 11 420 +2.6 m/s 420  2,60 409  2,90 402  2,60 420 355.00
11 92 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 1 416 +2.3 m/s 377 +2.0 m/s 377  2,00 x 416  2,30 416 345.00
12 86 Belavá LuciaBelavá Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 2 411 +2.8 m/s 368  3,20 410  2,30 411  2,80 411 333.00
13 89 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 12 406 +2.9 m/s 392  2,40 406  2,90 402  2,40 406 322.00
14 8 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 17 PB 389 +2.0 m/s 388  1,80 381  1,90 389  2,00 389 283.00
15 6 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 14 379 +2.5 m/s 379  2,50 367  2,30 367  2,80 379 261.00
16 94 Motlová DanielaMotlová Daniela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 16 373 +2.8 m/s 350  3,50 347  2,40 373  2,80 373 248.00
17 7 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 15 364 +3.6 m/s 359  2,40 351  2,70 364  3,60 364 229.00
18 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 10 353 +2.4 m/s 332  2,50 351  2,80 353  2,40 353 206.00
19 95 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 19 PB 348 +2.0 m/s 348  2,00 338  3,40 287  3,40 348 196.00
Celkom 19 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 22.5.2021 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 33 Nechanická JessicaNechanická Jessica
Czech republicCzech republic
04 04 12 PB 13.53 12.80 12.01 13.53 13.53 763.00
2 31 Migová KristýnaMigová Kristýna
Czech republicCzech republic
04 04 9 PB 12.45 12.45 11.91 x 12.45 691.00
3 10 Zimmermannová EliškaZimmermannová Eliška
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 05 19 PB 11.83 11.83 11.26 11.59 11.83 650.00
4 71 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 PB 11.22 10.56 10.09 11.22 11.22 610.00
5 85 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 13 PB 10.86 09.20 10.04 10.86 10.86 586.00
6 76 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 11 PB 10.72 09.59 10.72 10.12 10.72 577.00
7 35 Šmeralová ViktorieŠmeralová Viktorie
Czech republicCzech republic
04 04 16 PB 10.34 10.28 10.34 09.32 10.34 552.00
8 70 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 18 PB 09.91 x 09.91 09.09 9.91 524.00
9 11 Jakusidisová VeronikaJakusidisová Veronika
JAC BrnoJAC Brno
05 05 7 PB 09.52 08.92 09.21 09.52 9.52 498.00
10 62 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 5 PB 09.46 08.61 09.24 09.46 9.46 494.00
11 9 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 15 PB 08.40 07.72 07.18 08.40 8.40 425.00