<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Martin (22. - 23. 5. 2021)

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 23.5.2021 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 PB 09.35 09.35 08.67 09.26 9.35 447.00
2 3 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 PB 08.86 08.85 08.86 07.99 8.86 417.00
3 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 PB 07.75 07.75 07.31 x 7.75 352.00
4 44 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 5 PB 07.57 07.38 07.40 07.57 7.57 341.00
5 57 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 3 PB 05.51 05.51 05.39 05.34 5.51 220.00
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 22.5.2021 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Skřivanová DorotaSkřivanová Dorota
Czech republicCzech republic
98 98 7 PB 13.03 12.48 13.03 11.53 13.03 729.00
2 93 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 5 PB 11.81 11.71 x 11.81 11.81 649.00
3 53 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
88 88 9 PB 11.03 x x 11.03 11.03 597.00
4 140 Dorňáková Nikita GabrielaDorňáková Nikita Gabriela
Czech republicCzech republic
01 01 2 PB 10.74 10.74 10.38 10.34 10.74 578.00
5 38 Nedvědová VeronikaNedvědová Veronika
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 01 6 PB 09.98 09.63 09.22 09.98 9.98 528.00
6 25 Duchoňová AndreaDuchoňová Andrea
Czech republicCzech republic
01 01 3 PB 09.80 08.93 09.80 09.23 9.80 516.00
7 26 Dyrynková NikolaDyrynková Nikola
Czech republicCzech republic
99 99 11 PB 09.68 09.68 09.30 08.76 9.68 509.00
8 41 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 4 PB 08.99 08.80 08.99 08.91 8.99 464.00
9 36 Treglerová MichaelaTreglerová Michaela
Czech republicCzech republic
98 98 8 PB 08.66 07.71 08.66 x 8.66 442.00
79 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 1 DNS
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 22.5.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 Červená EliškaČervená Eliška
Czech republicCzech republic
04 04 2 PB 10.59 10.23 10.18 10.59 10.59 568.00
2 23 Bažoutová KláraBažoutová Klára
Czech republicCzech republic
02 02 1 PB 10.09 10.09 x 10.07 10.09 535.00
3 28 Janků ValerieJanků Valerie
Czech republicCzech republic
02 02 3 PB 09.79 09.22 09.79 09.37 9.79 516.00
4 29 Kadavá KateřinaKadavá Kateřina
Czech republicCzech republic
03 03 5 PB 09.63 09.07 09.63 09.54 9.63 505.00
5 67 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 10 PB 09.47 08.37 08.94 09.47 9.47 495.00
6 32 Navrátilová BarboraNavrátilová Barbora
Czech republicCzech republic
02 02 9 PB 09.15 07.70 09.15 x 9.15 474.00
7 139 Kavanová KateřinaKavanová Kateřina
Czech republicCzech republic
03 03 6 PB 07.87 07.47 07.87 07.42 7.87 391.00
8 40 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 7 PB 07.57 07.06 07.57 07.34 7.57 372.00
9 81 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 4 PB 05.96 05.96 05.51 05.72 5.96 269.00
Celkom 9 pretekárov