<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Martin (22. - 23. 5. 2021)

Skok do výšky - Muži (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 15 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 01 Czech republicCzech republic PB 192
2 20 Stráský VilémStráský Vilém 99 99 Czech republicCzech republic PB 189
3 39 Korel VojtěchKorel Vojtěch 99 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 180

Skok do výšky - Juniori (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 58 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 192
2 72 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 183
3 19 Stránský PetrStránský Petr 03 03 Czech republicCzech republic PB 171

Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 13 Havlíček AdamHavlíček Adam 04 04 Czech republicCzech republic PB 183
2 78 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 177
3 74 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 168

Skok do výšky - Starší žiaci (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 150
2 57 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 141
3 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 138

Skok do výšky - Ženy (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 53 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica PB 170
2 34 Skřivanová DorotaSkřivanová Dorota 98 98 Czech republicCzech republic PB 170
3 79 Bošková KristínaBošková Kristína 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 170

Skok do výšky - Juniorky (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 139 Kavanová KateřinaKavanová Kateřina 03 03 Czech republicCzech republic PB 164
2 24 Červená EliškaČervená Eliška 04 04 Czech republicCzech republic PB 161
3 28 Janků ValerieJanků Valerie 02 02 Czech republicCzech republic PB 158

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 9 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 161
2 11 Jakusidisová VeronikaJakusidisová Veronika 05 05 JAC BrnoJAC Brno PB 158
3 76 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 155

Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 80 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 149
2 65 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno PB 146
3 96 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 146

Skok o žrdi - Muži (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 20 Stráský VilémStráský Vilém 99 99 Czech republicCzech republic PB 425
2 39 Korel VojtěchKorel Vojtěch 99 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 315

Skok o žrdi - Juniori (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 19 Stránský PetrStránský Petr 03 03 Czech republicCzech republic PB 385
2 14 Jaroš AdamJaroš Adam 03 03 Czech republicCzech republic PB 365
3 72 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 355

Skok o žrdi - Dorastenci (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 13 Havlíček AdamHavlíček Adam 04 04 Czech republicCzech republic PB 445
2 78 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 405
3 74 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 375

Skok o žrdi - Starší žiaci (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 215
2 44 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 205
3 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 195

Skok do diaľky - Muži (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 20 Stráský VilémStráský Vilém 99 99 Czech republicCzech republic PB 690
2 15 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 01 Czech republicCzech republic PB 669
3 39 Korel VojtěchKorel Vojtěch 99 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 643

Skok do diaľky - Juniori (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 75 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 650
2 18 Starý AdamStarý Adam 02 02 Czech republicCzech republic 649
3 72 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 635

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 13 Havlíček AdamHavlíček Adam 04 04 Czech republicCzech republic 643
2 16 Kadavý RomanKadavý Roman 05 05 Czech republicCzech republic 626
3 91 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 626

Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 44 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 509
2 3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 506
3 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 494

Skok do diaľky - Ženy (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 34 Skřivanová DorotaSkřivanová Dorota 98 98 Czech republicCzech republic PB 586
2 93 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom PB 550
3 38 Nedvědová VeronikaNedvědová Veronika 01 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno PB 520

Skok do diaľky - Juniorky (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 24 Červená EliškaČervená Eliška 04 04 Czech republicCzech republic PB 551
2 29 Kadavá KateřinaKadavá Kateřina 03 03 Czech republicCzech republic PB 529
3 67 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava PB 524

Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 85 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 519
2 76 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 513
3 33 Nechanická JessicaNechanická Jessica 04 04 Czech republicCzech republic PB 511

Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 42 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice PB 538
2 43 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 513
3 82 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 510

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 33 Nechanická JessicaNechanická Jessica 04 04 Czech republicCzech republic PB 13.53
2 31 Migová KristýnaMigová Kristýna 04 04 Czech republicCzech republic PB 12.45
3 10 Zimmermannová EliškaZimmermannová Eliška 05 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy PB 11.83

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 42 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice PB 10.69
2 61 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 09.07
3 65 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno PB 08.98

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 09.35
2 3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 08.86
3 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 07.75

Vrh guľou 4 kg - Ženy (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 34 Skřivanová DorotaSkřivanová Dorota 98 98 Czech republicCzech republic PB 13.03
2 93 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom PB 11.81
3 53 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica PB 11.03

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 24 Červená EliškaČervená Eliška 04 04 Czech republicCzech republic PB 10.59
2 23 Bažoutová KláraBažoutová Klára 02 02 Czech republicCzech republic PB 10.09
3 28 Janků ValerieJanků Valerie 02 02 Czech republicCzech republic PB 09.79

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 13 Havlíček AdamHavlíček Adam 04 04 Czech republicCzech republic PB 12.34
2 22 Vacek ViktorVacek Viktor 05 05 Czech republicCzech republic PB 11.71
3 16 Kadavý RomanKadavý Roman 05 05 Czech republicCzech republic PB 10.67

Vrh guľou 6 kg - Juniori (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 18 Starý AdamStarý Adam 02 02 Czech republicCzech republic PB 12.58
2 19 Stránský PetrStránský Petr 03 03 Czech republicCzech republic PB 12.09
3 12 Dallal MikeDallal Mike 03 03 Czech republicCzech republic PB 11.80

Vrh guľou 7,26 kg - Muži (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 39 Korel VojtěchKorel Vojtěch 99 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 12.79
2 20 Stráský VilémStráský Vilém 99 99 Czech republicCzech republic PB 11.61
3 15 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 01 Czech republicCzech republic PB 10.99

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 27.31
2 57 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 22.12
3 3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 20.19

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 13 Havlíček AdamHavlíček Adam 04 04 Czech republicCzech republic PB 43.26
2 22 Vacek ViktorVacek Viktor 05 05 Czech republicCzech republic PB 34.91
3 73 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 32.61

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 72 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 37.90
2 18 Starý AdamStarý Adam 02 02 Czech republicCzech republic PB 37.64
3 19 Stránský PetrStránský Petr 03 03 Czech republicCzech republic PB 35.93

Hod diskom 2 kg - Muži (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 20 Stráský VilémStráský Vilém 99 99 Czech republicCzech republic PB 37.24
2 15 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 01 Czech republicCzech republic PB 35.94
3 39 Korel VojtěchKorel Vojtěch 99 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 33.97

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 31 Migová KristýnaMigová Kristýna 04 04 Czech republicCzech republic PB 40.59
2 10 Zimmermannová EliškaZimmermannová Eliška 05 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy PB 39.25
3 11 Jakusidisová VeronikaJakusidisová Veronika 05 05 JAC BrnoJAC Brno PB 30.83

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 6 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 28.67
2 42 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice PB 25.14
3 7 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 22.58

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 26.54
2 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 24.20
3 3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 23.51

Hod oštepom 600 g - Ženy (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 36 Treglerová MichaelaTreglerová Michaela 98 98 Czech republicCzech republic PB 42.54
2 25 Duchoňová AndreaDuchoňová Andrea 01 01 Czech republicCzech republic PB 36.14
3 93 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom PB 32.76

Hod oštepom 600 g - Juniorky (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 24 Červená EliškaČervená Eliška 04 04 Czech republicCzech republic PB 35.97
2 23 Bažoutová KláraBažoutová Klára 02 02 Czech republicCzech republic PB 35.95
3 29 Kadavá KateřinaKadavá Kateřina 03 03 Czech republicCzech republic PB 31.78

Hod oštepom 800 g - Muži (sobota, 22.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 49 Slezák MaximilianSlezák Maximilian 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 74.00
2 46 Kubinec JakubKubinec Jakub 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 72.27
3 48 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 68.62

Hod oštepom 800 g - Muži (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 39 Korel VojtěchKorel Vojtěch 99 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 58.72
2 20 Stráský VilémStráský Vilém 99 99 Czech republicCzech republic PB 45.03
3 15 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 01 Czech republicCzech republic PB 37.10

Hod oštepom 800 g - Juniori (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 19 Stránský PetrStránský Petr 03 03 Czech republicCzech republic PB 52.75
2 12 Dallal MikeDallal Mike 03 03 Czech republicCzech republic PB 42.77
3 75 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 36.76

Hod oštepom 800 g - Dorastenci (nedeľa, 23.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 13 Havlíček AdamHavlíček Adam 04 04 Czech republicCzech republic PB 46.35
2 16 Kadavý RomanKadavý Roman 05 05 Czech republicCzech republic PB 38.33
3 91 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom PB 32.30