<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Martin (22. - 23. 5. 2021)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 22.5.2021 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 33 Nechanická JessicaNechanická Jessica
Czech republicCzech republic
04 04 12 PB 13.53 12.80 12.01 13.53 13.53 763.00
2 31 Migová KristýnaMigová Kristýna
Czech republicCzech republic
04 04 9 PB 12.45 12.45 11.91 x 12.45 691.00
3 10 Zimmermannová EliškaZimmermannová Eliška
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 05 19 PB 11.83 11.83 11.26 11.59 11.83 650.00
4 71 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 PB 11.22 10.56 10.09 11.22 11.22 610.00
5 85 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 13 PB 10.86 09.20 10.04 10.86 10.86 586.00
6 76 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 11 PB 10.72 09.59 10.72 10.12 10.72 577.00
7 35 Šmeralová ViktorieŠmeralová Viktorie
Czech republicCzech republic
04 04 16 PB 10.34 10.28 10.34 09.32 10.34 552.00
8 70 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 18 PB 09.91 x 09.91 09.09 9.91 524.00
9 11 Jakusidisová VeronikaJakusidisová Veronika
JAC BrnoJAC Brno
05 05 7 PB 09.52 08.92 09.21 09.52 9.52 498.00
10 62 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 5 PB 09.46 08.61 09.24 09.46 9.46 494.00
11 9 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 15 PB 08.40 07.72 07.18 08.40 8.40 425.00
12 5 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 PB 08.13 08.13 06.95 07.00 8.13 408.00
13 84 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 PB 07.71 07.71 07.55 07.66 7.71 381.00
14 64 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 14 PB 07.54 07.54 06.56 07.15 7.54 370.00
15 55 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 8 PB 07.21 07.21 07.20 06.72 7.21 348.00
16 69 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 17 PB 06.64 06.64 06.58 05.83 6.64 312.00
17 63 Mitterová KatarínaMitterová Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 10 PB 06.49 06.49 x 05.91 6.49 302.00
18 87 Bieleková BarboraBieleková Barbora
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 3 PB 06.18 05.51 06.03 06.18 6.18 283.00
19 60 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 PB 05.72 05.26 05.72 04.44 5.72 254.00
Celkom 19 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 22.5.2021 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 42 Šimková AnnaŠimková Anna
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 20 PB 10.69 10.69 10.54 x 10.69 575.00
2 61 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 3 PB 09.07 09.07 08.40 08.12 9.07 469.00
3 65 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 8 PB 08.98 08.98 08.40 08.65 8.98 463.00
4 7 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 15 PB 08.18 08.18 07.67 08.10 8.18 411.00
5 43 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 18 PB 08.00 07.75 08.00 07.55 8.00 399.00
6 6 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 14 PB 07.89 07.69 07.89 07.77 7.89 392.00
7 54 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 10 PB 07.24 06.97 07.24 07.22 7.24 350.00
8 80 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 9 PB 07.13 06.93 07.13 06.85 7.13 343.00
9 94 Motlová DanielaMotlová Daniela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 16 PB 07.08 05.98 07.08 06.67 7.08 340.00
10 95 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 19 PB 07.01 07.01 05.62 06.31 7.01 336.00
11 92 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 1 PB 06.93 06.93 06.52 05.85 6.93 331.00
12 82 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 13 PB 06.86 06.22 06.19 06.86 6.86 326.00
13 8 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 17 PB 06.46 06.01 06.46 06.42 6.46 301.00
14 66 Kupcová KarinKupcová Karin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 11 PB 06.28 05.09 05.44 06.28 6.28 289.00
15 86 Belavá LuciaBelavá Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 2 PB 06.00 06.00 05.64 05.43 6.00 271.00
16 89 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 12 PB 05.88 05.75 05.88 05.34 5.88 264.00
17 90 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 7 PB 05.87 05.64 05.87 05.42 5.87 263.00
18 96 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 5 PB 05.37 05.14 04.99 05.37 5.37 231.00
19 88 Godárska EsterGodárska Ester
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 6 PB 05.34 04.93 04.79 05.34 5.34 230.00
Celkom 19 pretekárov