<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastencov, dorasteniek, mladších žiakov a mladších žiačok - 1. kolo

Košice (13. 6. 2020)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 13.6.2020 - 11:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.53 qA
2 163 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 08.90 qA
3 130 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.18 qB
4 24 Páll DávidPáll Dávid 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 09.44
5 147 Lange AdamLange Adam 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.47
6 75 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.72
7 122 Babjak MaximBabjak Maxim 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 10.19
8 201 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.28
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 13.6.2020 - 11:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.75 qA
2 126 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.10 qA
3 204 Gmiterko JozefGmiterko Jozef 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.62
4 199 Buchholz SamuelBuchholz Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.89
5 218 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.29
6 241 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.01
245 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
72 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 13.6.2020 - 11:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 08.03 qA
2 19 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 08.74 qA
3 67 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.33 qB
4 22 Oceák IstvánOceák István 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 09.38 qB
5 78 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.41 qB
6 252 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.95
7 74 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.24
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 13.6.2020 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 208 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.10 qA
2 18 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.15 qB
3 254 Klimčík MichalKlimčík Michal 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.21 qB
4 203 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.43 qB
5 71 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.65
6 148 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.24
7 187 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.89
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 13.6.2020 - 11:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.71 qA
2 123 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.41 qB
3 182 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.63
4 205 Kokinda SamuelKokinda Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.71
5 210 Mizerák LukášMizerák Lukáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.68
6 79 Tiller BorisTiller Boris 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.97
7 185 Mertén KristiánMertén Kristián 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 11.35
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 08.03 qA
2 73 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.53 qA
3 106 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.71 qA
4 19 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 08.74 qA
5 244 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.75 qA
6 163 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 08.90 qA
7 126 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.10 qA
7 208 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.10 qA
9 18 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.15 qB
10 130 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.18 qB
11 254 Klimčík MichalKlimčík Michal 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.21 qB
12 67 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.33 qB
13 22 Oceák IstvánOceák István 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 09.38 qB
14 78 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.41 qB
14 123 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.41 qB
16 203 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.43 qB
17 24 Páll DávidPáll Dávid 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 09.44
18 147 Lange AdamLange Adam 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.47
19 204 Gmiterko JozefGmiterko Jozef 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.62
20 182 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.63
21 71 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.65
22 205 Kokinda SamuelKokinda Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.71
23 75 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.72
24 199 Buchholz SamuelBuchholz Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.89
25 252 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.95
26 122 Babjak MaximBabjak Maxim 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 10.19
27 74 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.24
27 148 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.24
29 201 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.28
30 218 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.29
31 210 Mizerák LukášMizerák Lukáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.68
32 187 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.89
33 79 Tiller BorisTiller Boris 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.97
34 241 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.01
35 185 Mertén KristiánMertén Kristián 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 11.35
245 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
72 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 13.6.2020 - 12:10) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 07.93 11.00
2 106 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.59 9.00
3 73 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.62 8.00
4 244 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.71 7.00
5 19 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 08.78 6.00
6 208 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.03 5.00
7 163 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.04 4.00
8 126 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.30 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 13.6.2020 - 12:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.06 2.00
2 254 Klimčík MichalKlimčík Michal 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.14 1.00
3 18 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 09.22
4 22 Oceák IstvánOceák István 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 09.23
5 78 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.25
6 67 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.31
7 203 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.50
8 123 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.53
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.80 qA
2 93 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.94 qB
3 150 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.15 qB
4 136 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.40
5 34 Gregušová VivianGregušová Vivian 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 09.81
6 87 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.83
7 149 Bekečová LeaBekečová Lea 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.20
8 191 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.29
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 153 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.50 qA
2 85 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.80 qB
3 88 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.80 qB
4 155 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.70
5 33 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.88
6 142 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 10.16
7 226 Laktičová MichaelaLaktičová Michaela 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.98
89 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNF
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 08.38 qA
2 278 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.57 qA
3 46 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 09.21 qB
4 58 Ondričková LíviaOndričková Lívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.37
5 91 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.42
6 90 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.67
7 156 Stanková NelaStanková Nela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.12
8 95 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.21
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 286 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.48 qA
2 83 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.73 qA
3 29 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.33
4 113 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.47
5 261 Borošová AdelkaBorošová Adelka 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.68
6 151 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.74
7 196 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 09.84
8 92 Kováčová LuckaKováčová Lucka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.25
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.58 qA
2 272 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.17 qB
3 266 Filova KatarínaFilova Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.46
4 40 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.47
5 236 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.80
6 45 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 10.01
7 44 Spišáková LianaSpišáková Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.03
8 139 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 10.49
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 09.31 qB
2 288 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.33 qB
3 189 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.42
4 235 Seipelová EmmaSeipelová Emma 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.95
5 42 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.02
6 263 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.13
7 192 Sekeráková MartinaSekeráková Martina 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.32
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.80 qA
2 159 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.53
3 158 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.56
4 152 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.98
5 101 Urbančíková SophiaUrbančíková Sophia 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.92
6 240 Zajacová KatarínaZajacová Katarína 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.39
7 100 Urbančíková SaskiaUrbančíková Saskia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.70
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 08.38 qA
2 286 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.48 qA
3 153 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.50 qA
4 278 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.57 qA
5 160 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.58 qA
6 83 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.73 qA
7 80 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.80 qA
7 85 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.80 qB
7 88 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.80 qB
7 223 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.80 qA
11 93 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.94 qB
12 150 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.15 qB
13 272 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.17 qB
14 46 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 09.21 qB
15 167 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 09.31 qB
16 29 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.33
16 288 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.33 qB
18 58 Ondričková LíviaOndričková Lívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.37
19 136 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.40
20 91 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.42
20 189 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.42
22 266 Filova KatarínaFilova Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.46
23 113 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.47
23 40 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.47
25 159 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.53
26 158 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.56
27 90 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.67
28 261 Borošová AdelkaBorošová Adelka 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.68
29 155 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.70
30 151 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.74
31 236 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.80
32 34 Gregušová VivianGregušová Vivian 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 09.81
33 87 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.83
34 196 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 09.84
35 33 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.88
36 235 Seipelová EmmaSeipelová Emma 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.95
37 152 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.98
38 45 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 10.01
39 42 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.02
40 44 Spišáková LianaSpišáková Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.03
41 156 Stanková NelaStanková Nela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.12
42 263 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.13
43 142 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 10.16
44 149 Bekečová LeaBekečová Lea 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.20
45 95 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.21
46 191 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.29
47 192 Sekeráková MartinaSekeráková Martina 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.32
48 139 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 10.49
49 101 Urbančíková SophiaUrbančíková Sophia 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.92
50 226 Laktičová MichaelaLaktičová Michaela 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.98
51 92 Kováčová LuckaKováčová Lucka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.25
52 240 Zajacová KatarínaZajacová Katarína 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.39
53 100 Urbančíková SaskiaUrbančíková Saskia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.70
89 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNF

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 13.6.2020 - 12:20) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.39 11.00
2 153 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.43 9.00
3 286 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.53 8.00
4 278 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.58 7.00
5 83 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.60 6.00
6 80 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.65 5.00
7 223 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.69 4.00
8 160 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.72 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 13.6.2020 - 12:20) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.75 2.00
2 93 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.88 1.00
3 150 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.96
4 167 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 09.18
5 272 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.24
6 288 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.29
7 46 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 09.41
88 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Muži

Muži 01 (so, 13.6.2020 - 10:40) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 10.74
2 251 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.13
3 246 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.37
4 132 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.59
5 259 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.63
6 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.67
7 109 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 11.88
Celkom 7 pretekárov
Muži 02 (so, 13.6.2020 - 10:40) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.54
2 248 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.93
3 110 Veľký DušanVeľký Dušan 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.99
4 108 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.51
5 15 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 12.84
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 13.6.2020 - 10:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.78 QA
2 63 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 11.99 qA
3 250 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.77 qB
4 194 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 12.82 qB
5 21 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 13.03
6 14 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 14.07
243 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 13.6.2020 - 10:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 296 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 11.54 QA
2 135 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 12.08 qA
3 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.24 qA
4 26 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 13.54
5 2 Biž RóbertBiž Róbert 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 13.79
6 23 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 14.08
164 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 13.6.2020 - 10:40) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.99 QA
2 103 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.28 qB
3 209 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.47 qB
4 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 12.56 qB
5 105 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.94
6 16 Chovanec TomášChovanec Tomáš 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 13.42
7 181 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 14.38
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 13.6.2020 - 10:40) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 11.66 QA
2 129 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 12.12 qA
3 287 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 12.57 qB
4 17 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 12.63 qB
5 134 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.69 qB
6 70 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 13.06
7 195 Szitás MartinSzitás Martin 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 14.04
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 296 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 11.54 QA
2 64 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 11.66 QA
3 102 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.78 QA
4 63 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 11.99 qA
4 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.99 QA
6 135 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 12.08 qA
7 129 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 12.12 qA
8 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.24 qA
9 103 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.28 qB
10 209 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.47 qB
11 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 12.56 qB
12 287 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 12.57 qB
13 17 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 12.63 qB
14 134 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.69 qB
15 250 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.77 qB
16 194 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 12.82 qB
17 105 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.94
18 21 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 13.03
19 70 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 13.06
20 16 Chovanec TomášChovanec Tomáš 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 13.42
21 26 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 13.54
22 2 Biž RóbertBiž Róbert 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 13.79
23 195 Szitás MartinSzitás Martin 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 14.04
24 14 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 14.07
25 23 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 14.08
26 181 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 14.38
243 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
164 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 13.6.2020 - 11:50) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 296 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 11.52 11.00
2 64 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 11.63 9.00
3 102 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.67 8.00
4 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.99 7.00
5 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.22 6.00
6 129 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.23 5.00
7 135 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.26 4.00
63 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 13.6.2020 - 11:50) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 103 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 12.25 2.00
2 209 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.40 1.00
3 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 12.54
4 287 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 12.59
5 17 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 12.67
6 250 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.67
7 134 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 13.32
194 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 13.6.2020 - 10:50) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 282 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.61 QA
2 117 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 12.93 qA
3 260 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.03 qB
4 39 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 14.34 qB
5 6 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 14.55
6 28 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 16.39
114 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 13.6.2020 - 10:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 264 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.99 QA
2 277 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.88 qA
3 54 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 14.00 qB
4 275 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.82
5 35 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 14.96
6 37 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 15.43
7 155 Bežovská DianaBežovská Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 15.92
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 13.6.2020 - 10:50) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 13.46 QA
2 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.62 qA
3 143 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 13.81 qA
4 234 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 14.41 qB
5 284 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.55
38 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 13.6.2020 - 10:50) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 13.64 QA
2 140 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 14.03 qB
3 166 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 14.34 qB
4 281 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.34 qB
5 31 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 14.35 qB
6 41 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 14.77
7 115 Pažinová TerezaPažinová Tereza 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 15.03
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 282 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.61 QA
2 117 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 12.93 qA
3 264 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.99 QA
4 225 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 13.46 QA
5 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.62 qA
6 65 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 13.64 QA
7 143 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 13.81 qA
8 277 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.88 qA
9 54 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 14.00 qB
10 260 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.03 qB
10 140 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 14.03 qB
12 39 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 14.34 qB
12 166 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 14.34 qB
12 281 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.34 qB
15 31 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 14.35 qB
16 234 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 14.41 qB
17 6 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 14.55
17 284 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.55
19 41 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 14.77
20 275 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.82
21 35 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 14.96
22 115 Pažinová TerezaPažinová Tereza 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 15.03
23 37 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 15.43
24 155 Bežovská DianaBežovská Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 15.92
25 28 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 16.39
114 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
38 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 13.6.2020 - 12:00) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 282 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.53 11.00
2 264 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.65 9.00
3 117 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 13.09 8.00
4 225 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.43 7.00
5 65 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 13.48 6.00
6 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.66 5.00
7 143 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 13.81 4.00
8 277 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.03 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 13.6.2020 - 12:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 13.68 2.00
2 166 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 14.02 1.00
3= 54 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 14.14
3= 260 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.14
5 281 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.24
6 39 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 14.44
7 234 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 14.48
8 31 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 14.54
Celkom 8 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 13.6.2020 - 13:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 20.23 11.00
2 106 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 21.01 9.00
3 73 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 21.29 8.00
4 208 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.99 3.00
5 71 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.49
72 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
67 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 13.6.2020 - 13:30) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.87 7.00
2 123 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.34 1.00
3 204 Gmiterko JozefGmiterko Jozef 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 24.20
4 69 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.71
5 122 Babjak MaximBabjak Maxim 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 25.30
6 187 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 27.57
7 218 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 27.62
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 13.6.2020 - 13:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 254 Klimčík MichalKlimčík Michal 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.19 6.00
2 179 Višňovský MathiasVišňovský Mathias 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 22.43 5.00
3 75 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 24.27
4 182 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 24.73
5 144 Gulič TimotejGulič Timotej 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.93
6 146 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 26.85
7 185 Mertén KristiánMertén Kristián 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 29.73
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 13.6.2020 - 13:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 22.86 4.00
2 22 Oceák IstvánOceák István 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 23.33 2.00
3 49 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 24.08
4 213 Peniak PatrikPeniak Patrik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.64
5 212 Pangrác SamuelPangrác Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.38
6 201 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 26.43
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 20.23 11.00
2 106 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 21.01 9.00
3 73 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 21.29 8.00
4 207 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.87 7.00
5 254 Klimčík MichalKlimčík Michal 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.19 6.00
6 179 Višňovský MathiasVišňovský Mathias 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 22.43 5.00
7 18 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 22.86 4.00
8 208 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.99 3.00
9 22 Oceák IstvánOceák István 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 23.33 2.00
10 123 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.34 1.00
11 71 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.49
12 49 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 24.08
13 204 Gmiterko JozefGmiterko Jozef 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 24.20
14 75 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 24.27
15 213 Peniak PatrikPeniak Patrik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.64
16 69 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.71
17 182 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 24.73
18 122 Babjak MaximBabjak Maxim 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 25.30
19 212 Pangrác SamuelPangrác Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.38
20 144 Gulič TimotejGulič Timotej 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.93
21 201 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 26.43
22 146 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 26.85
23 187 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 27.57
24 218 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 27.62
25 185 Mertén KristiánMertén Kristián 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 29.73
72 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
67 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 13.6.2020 - 13:45) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 278 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.60 11.00
2 153 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 20.93 9.00
3 286 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 20.95 8.00
4 285 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.40 6.00
5 93 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 21.44 5.00
6 160 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.85 4.00
7 88 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 22.00 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 13.6.2020 - 13:45) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.86 3.00
2 136 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.53
3 82 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 22.56
4 272 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.36
5 189 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 24.07
6 84 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.29
89 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 13.6.2020 - 13:45) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.80
2 46 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 24.05
3 30 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 24.23
4 87 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.32
5 157 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.59
6 45 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 25.28
7 42 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 26.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 13.6.2020 - 13:45) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 07 07 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 4 22.99
2 52 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 23.31
3 155 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 23.87
4 91 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.98
5 97 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 26.13
6 220 Bohinská VivienBohinská Vivien 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 27.34
7 226 Laktičová MichaelaLaktičová Michaela 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.75
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 13.6.2020 - 13:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 22.92
2 99 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.14
3 236 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.03
4 156 Stanková NelaStanková Nela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.56
5 98 Sojková WivienSojková Wivien 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 27.13
100 Urbančíková SaskiaUrbančíková Saskia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
101 Urbančíková SophiaUrbančíková Sophia 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 13.6.2020 - 13:45) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 21.24 7.00
2 50 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 21.92 2.00
3 223 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.09
4 81 Gajdošová LauraGajdošová Laura 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.32
5 288 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 24.47
6 90 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.16
7 92 Kováčová LuckaKováčová Lucka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 28.41
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 13.6.2020 - 13:45) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 22.83
2 57 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 23.06
3 58 Ondričková LíviaOndričková Lívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 23.36
4 280 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.92
5 142 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 25.50
6 139 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 27.09
7 Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 278 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.60 11.00
2 153 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 20.93 9.00
3 286 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 20.95 8.00
4 56 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 21.24 7.00
5 285 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.40 6.00
6 93 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 21.44 5.00
7 160 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.85 4.00
8 83 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.86 3.00
9 50 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 21.92 2.00
10 88 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 22.00 1.00
11 223 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.09
12 136 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.53
13 82 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 22.56
14 197 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 22.83
15 60 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 22.92
16 120 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 07 07 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 4 22.99
17 57 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 23.06
18 99 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.14
19 52 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 23.31
20 81 Gajdošová LauraGajdošová Laura 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.32
21 272 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.36
21 58 Ondričková LíviaOndričková Lívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 23.36
23 113 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.80
24 155 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 23.87
25 91 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.98
26 46 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 24.05
27 189 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 24.07
28 30 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 24.23
29 84 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.29
30 87 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.32
31 288 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 24.47
32 157 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.59
33 280 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.92
34 236 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.03
35 90 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.16
36 45 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 25.28
37 142 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 25.50
38 156 Stanková NelaStanková Nela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.56
39 42 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 26.00
40 97 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 26.13
41 139 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 27.09
42 98 Sojková WivienSojková Wivien 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 27.13
43 220 Bohinská VivienBohinská Vivien 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 27.34
44 226 Laktičová MichaelaLaktičová Michaela 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.75
45 92 Kováčová LuckaKováčová Lucka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 28.41
89 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
100 Urbančíková SaskiaUrbančíková Saskia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
101 Urbančíková SophiaUrbančíková Sophia 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
7 Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 DNS

200 m - Muži

(so, 13.6.2020 - 14:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.43
2 259 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.46
3 104 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 23.51
4 132 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.04
5 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 24.13
6 248 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.69
180 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 DNS
131 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNF
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 13.6.2020 - 14:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.10 11.00
2 296 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 24.33 9.00
3 209 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.69 3.00
4 219 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 26.75
MS 258 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.50
MS 110 Veľký DušanVeľký Dušan 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 24.53
103 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS
243 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.6.2020 - 14:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 178 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 25.02 6.00
2 162 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 25.23 4.00
3 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 25.78 2.00
4 21 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 26.86
5 134 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 26.95
6 14 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 29.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 13.6.2020 - 14:00) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 177 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 24.65 8.00
2 135 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.80 7.00
3 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.05 5.00
4 105 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 26.39 1.00
5 107 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 27.93
6 181 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 30.73
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.10 11.00
2 296 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 24.33 9.00
3 258 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.50
4 110 Veľký DušanVeľký Dušan 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 24.53
5 177 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 24.65 8.00
6 135 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.80 7.00
7 178 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 25.02 6.00
8 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.05 5.00
9 162 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 25.23 4.00
10 209 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.69 3.00
11 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 25.78 2.00
12 105 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 26.39 1.00
13 219 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 26.75
14 21 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 26.86
15 134 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 26.95
16 107 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 27.93
17 14 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 29.17
18 181 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 30.73
103 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS
243 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 13.6.2020 - 14:15) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 264 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.26 11.00
2 282 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.66 9.00
3 94 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 27.39 8.00
4 267 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.67 7.00
5 65 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 28.60 5.00
6 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.63 4.00
7 277 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 30.78
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 13.6.2020 - 14:15) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 28.19 6.00
2 260 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 30.09 3.00
3 281 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 30.29 2.00
4 41 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 30.64 1.00
5 234 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 31.19
MS 66 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 30.28
36 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 DQ
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 13.6.2020 - 14:15) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 28.78 3.00
2 54 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 29.75 2.00
3 140 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 30.03 1.00
4 39 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 30.68
5 31 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 31.51
6 51 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 32.38
7 155 Bežovská DianaBežovská Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 32.54
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 264 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.26 11.00
2 282 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.66 9.00
3 94 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 27.39 8.00
4 267 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.67 7.00
5 143 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 28.19 6.00
6 65 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 28.60 5.00
7 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.63 4.00
8 225 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 28.78 3.00
9 54 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 29.75 2.00
10 140 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 30.03 1.00
11 260 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 30.09 3.00
12 66 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 30.28
13 281 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 30.29 2.00
14 41 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 30.64 1.00
15 39 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 30.68
16 277 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 30.78
17 234 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 31.19
18 31 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 31.51
19 51 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 32.38
20 155 Bežovská DianaBežovská Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 32.54
36 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 DQ

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 13.6.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 253 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:55.91 7.00
2 129 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:56.76 6.00
3 134 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:58.59 3.00
4 107 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 1:01.31 2.00
MS 180 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 0:51.87
MS 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:52.83
MS 246 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:57.57
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 13.6.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 0:54.62 11.00
2 177 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 0:54.82 9.00
3 178 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 0:55.61 8.00
4 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 0:57.18 5.00
5 21 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:57.76 4.00
6 193 Ovčarík DávidOvčarík Dávid 04 04 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 1:01.85 1.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 180 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 0:51.87
2 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:52.83
3 162 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 0:54.62 11.00
4 177 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 0:54.82 9.00
5 178 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 0:55.61 8.00
6 253 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:55.91 7.00
7 129 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:56.76 6.00
8 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 0:57.18 5.00
9 246 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:57.57
10 21 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:57.76 4.00
11 134 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:58.59 3.00
12 107 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 1:01.31 2.00
13 193 Ovčarík DávidOvčarík Dávid 04 04 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 1:01.85 1.00

400 m - Dorastenky

(so, 13.6.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 1:04.75 11.00
2 270 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:13.95 9.00
MS 268 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:01.79
MS 66 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 1:10.30
Celkom 4 pretekári

1500 m - Dorastenci

(so, 13.6.2020 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 62 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 4:23.32 11.00
2 17 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 4:40.44 9.00
3 133 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 4:44.13 8.00
4 2 Biž RóbertBiž Róbert 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 5:06.98 7.00
5 26 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 9 5:22.49 6.00
6 193 Ovčarík DávidOvčarík Dávid 04 04 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 5:30.74 5.00
7 256 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 5:43.08 4.00
MS 169 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2 4:13.92
MS 15 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 4:40.41
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(so, 13.6.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 27 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 5:46.54 11.00
2 130 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 5:54.87 9.00
3 205 Kokinda SamuelKokinda Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 6:05.40 8.00
4 78 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 6:15.77 7.00
5 126 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 6:20.14 6.00
6 145 Hoger MartinHoger Martin 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 6:57.64 5.00
7 22 Oceák IstvánOceák István 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 7:08.44 4.00
8 146 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 7:15.24 3.00
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(so, 13.6.2020 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 36 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 5:18.59 11.00
2 137 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 5:19.18 9.00
3 141 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 5:26.81 8.00
4 6 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 5:30.53 7.00
5 279 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 5:37.04 6.00
6 283 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 5:43.91 5.00
7 224 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 5:56.01 4.00
8 271 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 6:11.99 3.00
9 276 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 6:40.13 2.00
138 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 13.6.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 280 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 5:13.51 11.00
2 150 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 5:27.62 9.00
3 167 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 5:35.20 8.00
4 151 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 6:16.20 7.00
5 154 Nedoroščíková NinaNedoroščíková Nina 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 6:33.70 6.00
6 158 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 6:40.46 5.00
7 45 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 10 7:05.50 4.00
8 149 Bekečová LeaBekečová Lea 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 7:12.71 3.00
9 152 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 7:17.48 2.00
40 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 DNS
Celkom 10 pretekárov

5000 m - Muži

(so, 13.6.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 121 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 16:15.60
2 15 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 16:29.50
3 174 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 16:31.50
4 173 Mockovčiak MarekMockovčiak Marek 78 78 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 12 17:03.40
5 295 Hvizdoš JurajHvizdoš Juraj 99 99 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 16 17:50.40
6 294 Lonský MartinLonský Martin 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 17:51.60
7 290 Jenčo MichalJenčo Michal 92 92 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 9 17:52.00
8 171 Kažimír FrantišekKažimír František 91 91 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 10 18:01.10
9 127 Filčák MatejFilčák Matej 79 79 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 15 18:19.40
170 Čižmar FilipČižmar Filip 99 99 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 13 DNF
175 Repák ErikRepák Erik 91 91 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 14 DNF
172 Madar PatrikMadar Patrik 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 11 DNF
119 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1 DNF
168 Červeňák MichalČerveňák Michal 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNF
176 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2 DNF
293 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 DNF
Poznámky:
ručné časy
Celkom 16 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(so, 13.6.2020 - 10:20) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 214 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.41 11.00
2 198 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.90 9.00
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky

(so, 13.6.2020 - 10:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 228 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.39 11.00
2 237 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.42 9.00
3 50 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 11.32 8.00
4 53 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 11.48 7.00
5 120 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 07 07 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 8 12.07
6 229 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 12.12 6.00
7 84 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 12.82 5.00
MS 1 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.93
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy

(so, 13.6.2020 - 10:10) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 268 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.61
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(so, 13.6.2020 - 10:10) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 267 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.16 11.00
94 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNF
Celkom 2 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(so, 13.6.2020 - 10:00) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 15.71 11.00
2 219 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 16.82 9.00
3 249 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 18.12 8.00
4 253 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.93 7.00
5 26 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 20.01 6.00
Celkom 5 pretekárov

200 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci

(so, 13.6.2020 - 12:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 37.18 11.00
2 252 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 45.66 9.00
198 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNF
Celkom 3 pretekári

200 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 13.6.2020 - 12:40) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 50 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 34.74 9.00
2 231 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 35.23 8.00
3 53 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 36.98 7.00
4 80 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 37.23 6.00
81 Gajdošová LauraGajdošová Laura 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 13.6.2020 - 12:40) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 33.87 11.00
2 84 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 38.37 5.00
3 56 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 38.47 4.00
4 55 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 39.41 2.00
1 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 13.6.2020 - 12:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 38.91 3.00
2 52 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 39.68 1.00
3 82 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 40.60
4 60 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 41.27
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 33.87 11.00
2 50 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 34.74 9.00
3 231 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 35.23 8.00
4 53 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 36.98 7.00
5 80 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 37.23 6.00
6 84 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 38.37 5.00
7 56 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 38.47 4.00
8 99 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 38.91 3.00
9 55 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 39.41 2.00
10 52 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 39.68 1.00
11 82 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 40.60
12 60 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 41.27
81 Gajdošová LauraGajdošová Laura 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNF
1 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNF

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 13.6.2020 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 20 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... NM 11.00
2 48 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov NM 9.00
3 147 Lange AdamLange Adam 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov NM 8.00
4 144 Gulič TimotejGulič Timotej 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov NM 7.00
5 49 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov NM 6.00
Poznámky:
Výsledky bez času z dôvodu zlyhania časomiery.
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 13.6.2020 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 30 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... NM 11.00
2 61 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov NM 9.00
3 55 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov NM 8.00
4 292 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... NM 7.00
5 43 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... NM 6.00
6 59 Urdová TamaraUrdová Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov NM 5.00
Poznámky:
Výsledky bez času z dôvodu zlyhania časomiery.
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky

(so, 13.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 265 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16:23.00 11.00
2 269 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 17:24.50 9.00
3 9 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 19:18.90 8.00
4 273 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19:55.00 7.00
Poznámky:
ručné časy
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 13.6.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140145150155160165170175180183186 Body
1 206 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 8 180 ------ooo-xxx 11.00
2 161 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 4 175 ---o-oooxxx 9.00
3 183 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 7 175 ---oxoooxxoxxx 8.00
4 249 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 6 170 ----oooxxx 7.00
5 253 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 170 ooooxoxoxxoxxx 6.00
6 242 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 165 ooooooxxx 5.00
7 194 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
03 03 3 155 oooxoxxx 4.00
8 23 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 2 140 oxxx 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 13.6.2020 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135138145150 Body
1 188 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 4 145 ---oo-xoxxx 11.00
2 19 Kepes PeterKepes Peter
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 3 135 -ooooxxx 9.00
3 184 Harman JánHarman Ján
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 2 130 ooxxoxoxxx 8.00
4 24 Páll DávidPáll Dávid
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 1 120 ooxxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 13.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150153156159162 Body
1 239 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 159 --o-ooooxxx 11.00
2 116 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 5 153 oo-ooooxxx 9.00
3 112 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 3 140 oxooxxx 8.00
4 39 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 4 140 xooxoxxx 7.00
5 230 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 2 140 xxooxxoxxx 6.00
6 51 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 1 135 ooxxx 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 13.6.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135138141145150 Body
1 228 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 145 oooooooooxxx 11.00
2 232 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 135 ooooxoxoxxx 9.00
3 229 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 1 135 oxoxxoooxoxxx 8.00
29 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
07 07 3 NM xxx
43 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 2 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 13.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 132 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 5 701 +2.8 m/s 691 +1.0 m/s 645  +2.0659  +1.1691  +1.0691665  +2.5701  +2.8x
2 251 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 6 684 +1.6 m/s 637  +0.9684  +1.6x684x663  +2.9638  +2.1
3 104 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 4 639 +2.1 m/s 596  +2.1407  +2.7x596x639  +2.1x
4 109 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 2 627 +1.6 m/s 605  +2.9597  +3.2452  +2.1605595  +1.5627  +1.6614  +0.7
5 257 Olejár MarekOlejár Marek
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 3 625 +1.8 m/s 603  +2.0603  +1.3625  +1.8625--x
6 108 Sabol DanielSabol Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
77 77 1 547 +3.8 m/s 526 +1.1 m/s 526  +1.1539  +2.5519  +1.6539547  +3.8--
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 13.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 63 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 13 653 +2.4 m/s 642 +0.8 m/s 653  +2.4608  +2.9627  +0.8653628  +3.6642  +0.8628  +1.0 11.00
2 135 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 7 571 +2.2 m/s 556 +1.4 m/s 537  +1.1532  +0.7556  +1.4556x571  +2.2549  +2.8 9.00
3 287 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 5 551 +1.7 m/s 410  +1.4528  +2.4530  +1.5530515  +2.8551  +1.7537  +1.4 8.00
4 242 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 544 +2.7 m/s 330 +0.9 m/s 487  +2.9330  +0.9544  +2.7544486  +2.7525  +3.3- 7.00
5 250 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 10 534 +1.9 m/s 517  +1.9468  +2.2x517520  +1.9534  +2.9534  +1.9 6.00
6 105 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 8 534 +3.2 m/s 524 +1.5 m/s 520  +3.2526  +2.4517  +2.8526524  +1.5534  +3.2x 5.00
7 183 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 6 527 +1.8 m/s 487  +1.3513  +2.6527  +1.8527512  +1.1506  -0.4- 4.00
8 2 Biž RóbertBiž Róbert
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
04 04 3 477 +0.2 m/s xx474  +1.1474477  +0.2467  +2.5341  +1.2 3.00
9 193 Ovčarík DávidOvčarík Dávid
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
04 04 9 463 +2.8 m/s 447 +1.0 m/s 444  +2.2463  +2.8447  +1.0463 2.00
10 14 Elek MarcoElek Marco
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06