<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastencov, dorasteniek, mladších žiakov a mladších žiačok - 1. kolo

Košice (13. 6. 2020)

Skok do diaľky - Muži

(so, 13.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 132 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 5 701 +2.8 m/s 691 +1.0 m/s 645  +2.0659  +1.1691  +1.0691665  +2.5701  +2.8x
2 251 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 6 684 +1.6 m/s 637  +0.9684  +1.6x684x663  +2.9638  +2.1
3 104 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 4 639 +2.1 m/s 596  +2.1407  +2.7x596x639  +2.1x
4 109 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 2 627 +1.6 m/s 605  +2.9597  +3.2452  +2.1605595  +1.5627  +1.6614  +0.7
5 257 Olejár MarekOlejár Marek
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 3 625 +1.8 m/s 603  +2.0603  +1.3625  +1.8625--x
6 108 Sabol DanielSabol Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
77 77 1 547 +3.8 m/s 526 +1.1 m/s 526  +1.1539  +2.5519  +1.6539547  +3.8--
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 13.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 63 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 13 653 +2.4 m/s 642 +0.8 m/s 653  +2.4608  +2.9627  +0.8653628  +3.6642  +0.8628  +1.0 11.00
2 135 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 7 571 +2.2 m/s 556 +1.4 m/s 537  +1.1532  +0.7556  +1.4556x571  +2.2549  +2.8 9.00
3 287 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 5 551 +1.7 m/s 410  +1.4528  +2.4530  +1.5530515  +2.8551  +1.7537  +1.4 8.00
4 242 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 544 +2.7 m/s 330 +0.9 m/s 487  +2.9330  +0.9544  +2.7544486  +2.7525  +3.3- 7.00
5 250 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 10 534 +1.9 m/s 517  +1.9468  +2.2x517520  +1.9534  +2.9534  +1.9 6.00
6 105 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 8 534 +3.2 m/s 524 +1.5 m/s 520  +3.2526  +2.4517  +2.8526524  +1.5534  +3.2x 5.00
7 183 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 6 527 +1.8 m/s 487  +1.3513  +2.6527  +1.8527512  +1.1506  -0.4- 4.00
8 2 Biž RóbertBiž Róbert
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
04 04 3 477 +0.2 m/s xx474  +1.1474477  +0.2467  +2.5341  +1.2 3.00
9 193 Ovčarík DávidOvčarík Dávid
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
04 04 9 463 +2.8 m/s 447 +1.0 m/s 444  +2.2463  +2.8447  +1.0463 2.00
10 14 Elek MarcoElek Marco
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 2 452 +3.3 m/s 410 +1.4 m/s 452  +3.3410  +1.4427  +2.5452 1.00
11 195 Szitás MartinSzitás Martin
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
03 03 11 376 +1.8 m/s x363  +1.4376  +1.8376
12 181 Babjak MartinBabjak Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 1 366 +0.8 m/s 366  +0.8365  +2.9365  -0.2366
13 164 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 12 000 xx-0.0
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 13.6.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Kepes PeterKepes Peter
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 27 441 +3.7 m/s 440 +0.9 m/s 441  +3.7430  +1.7441440  +0.9434  +2.2424  +1.2 11.00
2 214 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 24 439 +3.3 m/s 394 +0.3 m/s 403  +3.4-403394  +0.3439  +3.3- 9.00
3 126 Filčák MartinFilčák Martin
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
07 07 23 430 +1.3 m/s x408  +2.2408430  +1.3391  -0.4x 8.00
4 73 Janura RichardJanura Richard
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 420 +1.5 m/s 420  +1.5387  -0.6420404  +2.8381  +0.8398  +0.7 7.00
5 207 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 406 +0.5 m/s 399  +1.6392  +1.6399399  +2.1406  +0.5405  +0.7 6.00
6 163 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
08 08 25 404 +3.3 m/s 399 +1.1 m/s 393  +2.9364  +1.7393404  +3.3385  +0.7399  +1.1 5.00
7 217 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 390 +1.3 m/s 356  -1.8390  +1.3390355  +2.5367  +0.2339  -1.6 4.00
8 244 Dobranský KristiánDobranský Kristián
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 18 383 +1.9 m/s 383  +1.9337  +2.6383x345  +0.6352  +2.2 3.00
9 205 Kokinda SamuelKokinda Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 368 +1.5 m/s 368  +1.5331  +0.7368 2.00
10 204 Gmiterko JozefGmiterko Jozef
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 363 +2.9 m/s 345 -0.4 m/s 345  -0.4363  +2.9363 1.00
11 71 Hogya ZoltánHogya Zoltán
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 15 360 +1.7 m/s 360  +1.7355  -1.0360
12 289 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 348 +4.4 m/s 321 +1.6 m/s 348  +4.4321  +1.6348
13 75 Kóča FilipKóča Filip
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 344 +2.6 m/s 332 -0.2 m/s 344  +2.6332  -0.2344
14 203 Gajdoš MartinGajdoš Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 19 343 +2.8 m/s x343  +2.8343
15 67 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 17 336 -1.4 m/s 336  -1.4327  +1.3336
16 213 Peniak PatrikPeniak Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 333 +2.9 m/s 319 -1.9 m/s 333  +2.9319  -1.9333
17 148 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 22 329 +0.8 m/s 329  +0.8325  +4.0329
18 145 Hoger MartinHoger Martin
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 329 +1.3 m/s 329  +1.3318  -0.2329
19 252 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 21 328 +1.4 m/s 314  +0.7328  +1.4328
20 24 Páll DávidPáll Dávid
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 291 +2.0 m/s 248  +2.5291  +2.0291
21 199 Buchholz SamuelBuchholz Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 276 +1.1 m/s 276  +1.1276  +2.5276
22 241 Bradovka LadislavBradovka Ladislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 16 253 +2.9 m/s 253  +2.9241  +2.4253
23 202 Eštvanik SamuelEštvanik Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 243 +0.2 m/s x243  +0.2243
245 Dobranský TeodorDobranský Teodor
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 20 DNS 0.0
72 Janovický AdamJanovický Adam
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 26 DNS 0.0
216 Šmida TeoŠmida Teo
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 DNS xx0.0
187 Sudzina JakubSudzina Jakub
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 DNS 0.0
Celkom 27 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 13.6.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 117 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 13 556 +2.5 m/s 525 +1.1 m/s 543  +2.4-556  +2.5556525  +1.1x516  +0.9 11.00
2 267 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 15 506 +2.8 m/s 494  +2.4x506  +2.8506xx495  +3.0 9.00
3 112 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 16 497 +2.1 m/s 487 +1.5 m/s 491  +2.7497  +2.1468  -0.6497487  +1.5xx 8.00
4 65 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 17 487 +1.4 m/s 461  +1.3487  +1.4-487444  +1.9463  +1.6483  +1.7 7.00
5 94 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 18 483 +1.1 m/s xx483  +1.1483480  +1.7xx 6.00
6 114 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 14 483 +2.9 m/s 464  +2.4483  +2.9-483 5.00
7 233 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 12 480 +1.2 m/s 473  +2.9447  +3.7480  +1.2480462  -1.7478  +0.2x 4.00
8 166 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 9 469 +2.7 m/s 450 +1.2 m/s 450  +1.2463  +3.9442  +2.8463430  +3.4438  +0.3469  +2.7 3.00
9 115 Pažinová TerezaPažinová Tereza
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 7 421 +0.4 m/s 421  +0.4412  +0.8392  +1.6421 2.00
10 284 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 415 +3.0 m/s 402 -0.9 m/s 415  +3.0402  -0.9x415 1.00
11 31 Gállová DanielaGállová Daniela
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 10 405 +1.9 m/s 399  +0.9405  +1.9-405
12 118 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 11 404 +0.6 m/s 404  +0.6386  +1.5401  +0.2404
13 35 Henczová ViktóriaHenczová Viktória
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
04 04 3 402 +3.3 m/s 386 +1.9 m/s 402  +3.3x386  +1.9402
14 239 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 398 +2.0 m/s 398  +2.0--398
15 6 Molentová TamaraMolentová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 4 379 +1.1 m/s 379  +1.1365  +1.4356  +0.9379
16 41 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 5 364 +1.5 m/s x364  +1.5-364
MS 86 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 19 603 -0.5 m/s xx573  +1.1573593  +1.3x603  -0.5
28 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 1 NM xxx0.0
38 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 8 NM x--0.0
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 13.6.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 88 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 31 462 +1.5 m/s x462  +1.5462450  +2.6426  -1.0x 11.00
2 228 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 33 454 +2.7 m/s 447 +1.0 m/s 446  +1.4447  +1.0447381  +2.6454  +2.7429  +1.7 9.00
3 80 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 30 425 -0.2 m/s 425  -0.2-425xx412  +1.2 8.00
4 285 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 32 424 +1.4 m/s 424  +1.4x424371  +2.1378  +1.5387  +1.9 7.00
5 120 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
07 07 25 407 +1.6 m/s 381  -2.3407  +1.6407x400  +1.0398  +1.8 6.00
6 83 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 22 395 -0.9 m/s x383  -2.3383395  -0.9xx 5.00
7 196 Čamajová MichaelaČamajová Michaela
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
08 08 391 +4.1 m/s 376 +0.4 m/s 338  -1.6376  +0.4376391  +4.1351  -0.8370  +2.3 4.00
8 8 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 384 -6.6 m/s 331  +1.9384  -6.6384328  +1.6-- 3.00
9 238 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 370 +2.7 m/s 330 +0.4 m/s 330  +0.4370  +2.7370 2.00
10 197 Krešáková ErikaKrešáková Erika
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
07 07 363 +1.9 m/s 331  +1.3363  +1.9363 1.00
11 82 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 23 356 +2.9 m/s 356  +2.9x356
12 85 Juríková NinaJuríková Nina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 354 +1.4 m/s x354  +1.4354
13 263 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 17 345 +1.3 m/s 322  +0.7345  +1.3345
14 42 Péter KittyPéter Kitty
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 27 345 +1.5 m/s 345  +1.5x345
15 7 Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 29 332 +2.9 m/s 332  +2.9x332
16 272 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 24 330 +1.6 m/s 320  +0.6330  +1.6330
17 280 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 328 +2.4 m/s 328  +2.4-328
18 266 Filová KatarínaFilová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 324 +0.7 m/s 310  +1.3324  +0.7324
19 236 Stachová AlexandraStachová Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 323 +3.5 m/s 301 +2.0 m/s 301  +2.0323  +3.5323
20 33 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
09 09 323 +2.7 m/s x323  +2.7323
21 261 Borošová AdelkaBorošová Adelka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 322 +0.9 m/s x322  +0.9322
22 30 Demková NelaDemková Nela
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
07 07 21 312 +1.7 m/s 312  +1.7288  +3.6312
23 235 Seipelová EmmaSeipelová Emma
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 312 +1.3 m/s x312  +1.3312
24 43 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 20 286 +3.4 m/s 274  +2.3286  +3.4286
25 220 Bohinská VivienBohinská Vivien
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 275 +1.6 m/s 275  +1.6239  +0.7275
26 4 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 19 270 +1.9 m/s 263  +0.8270  +1.9270
27 240 Zajacová KatarínaZajacová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 252 -1.5 m/s x252  -1.5252
28 46 Weiserová SofiaWeiserová Sofia
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 26 236 -1.8 m/s 236  -1.8x236
MS 1 Oravcová TerezaOravcová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 34 385 +0.2 m/s x385  +0.2385
232 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 28 DNS 0.0
227 Lešková DanielaLešková Daniela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 NM xx0.0
221 Cingeľová NinaCingeľová Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 NM xx0.0
44 Spišáková LianaSpišáková Liana
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 NM xx0.0
139 Makovcová TerezaMakovcová Tereza
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
10 10 18 NM xx0.0
Celkom 34 pretekárov