<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (7. 3. 2020)

800 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 7.3.2020 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 164 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:01.31
2 88 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:01.60
3 133 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:07.68
4 217 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:11.41
5 27 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:13.83
20 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.3.2020 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 64 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:09.86
2 57 Didi AdamDidi Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:16.76
3 52 Noris TomášNoris Tomáš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:17.08
4 130 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 2:17.71
5 86 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 2:22.66
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 164 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:01.31
2 88 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:01.60
3 133 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:07.68
4 64 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:09.86
5 217 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:11.41
6 27 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:13.83
7 57 Didi AdamDidi Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:16.76
8 52 Noris TomášNoris Tomáš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:17.08
9 130 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 2:17.71
10 86 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 2:22.66
20 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 7.3.2020 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 126 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:17.64
2 136 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:17.81
3 67 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:21.54
4 10 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:25.80
5 208 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:28.94
6 103 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:29.28
7 176 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:32.04
8 46 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 2:37.16
9 44 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 2:41.53
Celkom 9 pretekárov