<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (7. 3. 2020)

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.3.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.12 Q 0.144
2 182 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.24 q 0.158
3 111 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.28 0.177
4 143 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.33 0.186
5 95 Karabin PatrikKarabin Patrik 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 07.37 0.145
6 71 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 07.74 0.164
7 72 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 07.96 0.174
21 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.3.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.16 Q 0.143
2 40 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.20 q 0.156
3 58 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.43 0.146
4 213 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 07.52 0.174
5 109 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.57 0.168
6 162 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.60 0.207
7 168 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.82 0.186
8 101 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.76 0.133
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 7.3.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.18 Q 0.206
2 167 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.24 q 0.172
3 186 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.43 0.201
4 132 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 07.47 0.174
5 113 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.47 0.234
6 62 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.54 0.167
7 203 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 07.77 0.189
8 185 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.84 0.205
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 7.3.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.04 Q 0.142
2 160 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.10 q 0.161
3 165 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.39 0.171
4 116 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.48 0.205
5 73 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.56 0.176
6 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.57 0.176
7 173 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.60 0.129
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.04 Q 0.142
2 160 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.10 q 0.161
3 98 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.12 Q 0.144
4 59 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.16 Q 0.143
5 184 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.18 Q 0.206
6 40 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.20 q 0.156
7 182 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.24 q 0.158
7 167 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.24 q 0.172
9 111 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.28 0.177
10 143 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.33 0.186
11 95 Karabin PatrikKarabin Patrik 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 07.37 0.145
12 165 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.39 0.171
13 58 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.43 0.146
13 186 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.43 0.201
15 132 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 07.47 0.174
15 113 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.47 0.234
17 116 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.48 0.205
18 213 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 07.52 0.174
19 62 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.54 0.167
20 73 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.56 0.176
21 109 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.57 0.168
21 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.57 0.176
23 162 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.60 0.207
23 173 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.60 0.129
25 71 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 07.74 0.164
26 203 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 07.77 0.189
27 168 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.82 0.186
28 185 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.84 0.205
29 72 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 07.96 0.174
30 101 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.76 0.133
21 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 DNS

60 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 06.95 0.168
2 184 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.01 0.173
3 98 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.03 0.156
4 160 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.10 0.181
5 59 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.14 0.145
6 167 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.23 0.186
7 182 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.24 0.159
8 40 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.28 0.181
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.3.2020 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.75 Q 0.162
2 16 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.16 q 0.167
3 200 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.32 0.199
4 69 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.39 0.169
5 206 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.48 0.346
6 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.50 0.205
7 29 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.61 0.196
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.3.2020 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 147 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.83 Q 0.156
2 104 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.02 q 0.311
3 152 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.28 q 0.215
4 180 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.28 0.300
5 188 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.50 0.178
6 191 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.60 0.284
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 7.3.2020 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 106 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.81 Q 0.145
2 120 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.06 q 0.164
3 179 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.11 q 0.159
4 154 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.32 0.138
5 15 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.40 0.229
6 107 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.45 0.169
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.75 Q 0.162
2 106 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.81 Q 0.145
3 147 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.83 Q 0.156
4 104 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.02 q 0.311
5 120 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.06 q 0.164
6 179 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.11 q 0.159
7 16 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.16 q 0.167
8 152 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.28 q 0.215
8 180 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.28 0.300
10 200 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.32 0.199
10 154 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.32 0.138
12 69 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.39 0.169
13 15 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.40 0.229
14 107 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.45 0.169
15 206 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.48 0.346
16 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.50 0.205
16 188 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.50 0.178
18 191 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.60 0.284
19 29 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.61 0.196

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.53 0.173
2 147 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.69 0.158
3 106 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.86 0.200
4 120 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.96 0.157
5 104 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.09 0.175
6 179 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.11 0.167
7 16 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.22 0.184
8 152 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.28 0.220
Celkom 8 pretekárov

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 7.3.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.42 0.187
2 160 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.62 0.142
3 59 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.86 0.136
4 14 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.77 0.171
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 7.3.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.45 0.171
2 167 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.54 0.195
3 116 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.90 0.166
4 192 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 24.74 0.248
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 7.3.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 23.20 0.175
2 182 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.50 0.154
3 165 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.67 0.186
4 71 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 25.31 0.167
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 7.3.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.39 0.219
2 13 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.42 0.174
3 73 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.71 0.192
4 185 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.44 0.197
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 7.3.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 170 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.78 0.166
2 132 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.31 0.149
3 115 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.81 0.170
213 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DQ 0.183
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1 - dráha č. 4 Sviták Martin
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 7.3.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.04 0.169
2 195 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.09 0.177
3 172 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.47 0.195
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.42 0.187
2 23 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.45 0.171
3 160 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.62 0.142
4 59 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.86 0.136
5 40 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 23.20 0.175
6 143 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.39 0.219
7 13 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.42 0.174
8 182 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.50 0.154
9 167 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.54 0.195
10 165 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.67 0.186
11 73 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.71 0.192
12 170 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.78 0.166
13 116 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.90 0.166
14 194 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.04 0.169
15 195 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.09 0.177
16 132 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.31 0.149
17 172 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.47 0.195
18 192 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 24.74 0.248
19 115 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.81 0.170
20 71 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 25.31 0.167
21 185 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.44 0.197
22 14 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.77 0.171
213 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DQ 0.183

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 7.3.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.82 0.160
2 34 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.60 0.232
3 106 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 25.69 0.194
4 206 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 28.56 0.142
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 7.3.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.38 0.172
2 28 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 27.68 0.137
3 15 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.14 0.200
179 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.302
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 7.3.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 27.05 0.225
2 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 27.88 0.268
3 105 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 28.18 0.220
4 174 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.03 0.158
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 7.3.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.11 0.170
2 29 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.11 0.176
3 188 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.33 0.199
4 191 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 29.49 0.267
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.82 0.160
2 34 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.60 0.232
3 106 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 25.69 0.194
4 120 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.38 0.172
5 199 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 27.05 0.225
6 28 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 27.68 0.137
7 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 27.88 0.268
8 200 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.11 0.170
8 29 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.11 0.176
10 15 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.14 0.200
11 105 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 28.18 0.220
12 188 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.33 0.199
13 206 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 28.56 0.142
14 174 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.03 0.158
15 191 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 29.49 0.267
179 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.302

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 7.3.2020 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:49.82 0.173
2 32 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:49.91 0.231
51 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS
161 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.239
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 7.3.2020 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:50.81 0.165
2 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:51.60 0.192
3 73 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:52.93 0.200
4 55 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 0:56.44 0.208
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 7.3.2020 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 0:52.07 0.213
2 77 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 0:52.15 0.229
3 195 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:52.24 0.183
4 90 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 0:55.38 0.171
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 7.3.2020 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:54.42 0.355
2 156 Kurjak MatúšKurjak Matúš 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 0:55.22 0.222
3 49 Fašánok ViktorFašánok Viktor 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 0:57.81 0.211
194 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DQ 0.184
Poznámky:
DQ podľa TP 44.6.2 - dráha č. 4 Drábek Michal
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 7.3.2020 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:54.54 0.177
2 163 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:55.25 0.201
3 139 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:57.18 0.233
185 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DQ 0.183
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1 - dráha č 2 Patarák Matúš
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 7.3.2020 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 129 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 0:54.76 0.261
2 74 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:56.44 0.216
3 75 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:56.85 0.190
4 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:00.41 0.167
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:49.82 0.173
2 32 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:49.91 0.231
3 99 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:50.81 0.165
4 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:51.60 0.192
5 41 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 0:52.07 0.213
6 77 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 0:52.15 0.229
7 195 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:52.24 0.183
8 73 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:52.93 0.200
9 186 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:54.42 0.355
10 61 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:54.54 0.177
11 129 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 0:54.76 0.261
12 156 Kurjak MatúšKurjak Matúš 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 0:55.22 0.222
13 163 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:55.25 0.201
14 90 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 0:55.38 0.171
15 55 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 0:56.44 0.208
15 74 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:56.44 0.216
17 75 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:56.85 0.190
18 139 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:57.18 0.233
19 49 Fašánok ViktorFašánok Viktor 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 0:57.81 0.211
20 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:00.41 0.167
51 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS
161 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.239
194 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DQ 0.184
185 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DQ 0.183

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 7.3.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:58.82 0.209
2 123 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.33 0.256
3 121 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:00.99 0.234
4 10 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:01.12 0.204
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 7.3.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:02.75 0.287
2 119 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:06.99 0.237
3 39 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 1:09.21 0.177
148 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.9 - dráha č.2 Srholcová Karolína
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:58.82 0.209
2 123 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.33 0.256
3 121 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:00.99 0.234
4 10 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:01.12 0.204
5 199 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:02.75 0.287
6 119 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:06.99 0.237
7 39 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 1:09.21 0.177
148 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DQ

800 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 7.3.2020 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 164 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:01.31
2 88 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:01.60
3 133 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:07.68
4 217 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:11.41
5 27 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:13.83
20 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.3.2020 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 64 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:09.86
2 57 Didi AdamDidi Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:16.76
3 52 Noris TomášNoris Tomáš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:17.08
4 130 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 2:17.71
5 86 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 2:22.66
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 164 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:01.31
2 88 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:01.60
3 133 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:07.68
4 64 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:09.86
5 217 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:11.41
6 27 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:13.83
7 57 Didi AdamDidi Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:16.76
8 52 Noris TomášNoris Tomáš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:17.08
9 130 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 2:17.71
10 86 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 2:22.66
20 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 7.3.2020 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 126 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:17.64
2 136 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:17.81
3 67 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:21.54
4 10 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:25.80
5 208 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:28.94
6 103 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:29.28
7 176 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:32.04
8 46 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 2:37.16
9 44 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 2:41.53
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 7.3.2020 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 22 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 4:11.44
2 1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 4:11.45
3 87 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 4:13.70
4 204 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 4:13.88
5 157 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 4:17.92
6 216 Behúň AdamBehúň Adam 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 10 4:31.49
7 218 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 4:31.60
8 171 Mészáros KristófMészáros Kristóf 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:39.88
9 110 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 4:41.81
10 19 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 4:42.29
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 7.3.2020 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 207 Hazuchová LízaHazuchová Líza 02 02 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 4:32.25
2 66 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:34.23
3 150 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 4:35.22
4 85 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 6:23.87
Celkom 4 pretekári

3000 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 7.3.2020 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 214 Ulbricht AdamUlbricht Adam 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09:07.27
2 114 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 09:10.01
3 92 Feder MedardFeder Medard 01 01 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 09:15.81
4 89 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 09:25.21
5 211 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09:47.25
6 215 Baroňák PavolBaroňák Pavol 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 09:57.38
7 138 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10:52.85
8 163 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11:39.87
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 7.3.2020 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 178 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10:39.39
2 219 Ondrušková LuciaOndrušková Lucia 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 10:48.15
3 76 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 11:35.27
4 125 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11:46.51
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Vložený beh)

Vložený beh (so, 7.3.2020 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 192 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 08.50 0.189
2 111 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.51 0.340
3 187 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.64 0.173
4 61 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.83 0.168
5 53 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.11 0.174
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 192 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 08.62 q 0.182
2 111 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.67 q 0.171
3 140 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.70 q 0.173
4 187 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.92 q 0.149
5 97 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.06 q 0.173
6 61 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 09.10 q 0.191
7 53 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.20 q 0.182
8 115 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.91 q 0.173
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Vložený beh)

Vložený beh (so, 7.3.2020 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.98 0.171
2 189 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.07 0.149
3 193 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 09.68 0.223
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.99 0.169
2 189 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.14 0.196
3 16 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.19 0.184
4 124 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.36 0.196
5 149 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.54 0.337
6 193 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 09.57 0.243
42 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DQ -0.126
Poznámky:
DQ podľa TP 16.9 - dráha č.1 Molnárová Michaela
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 7.3.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 170175180184188192200
1 140 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 8 192 --oxoooxxx
2 91 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 7 188 -o-ooxxx
3 50 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 6 184 xoxoxooxxx
4= 97 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 5 175 ooxxx
4= 100 Ralík MarošRalík Maroš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
01 01 1 175 oo-
6 131 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 4 175 xxooxxx
7 169 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 3 175 oxoxxx
8 33 Miko DominikMiko Dominik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 2 170 xxoxxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 7.3.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155159163167170173176178180182
1= 127 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 4 163 oooxoxoxxx
1= 42 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 3 163 oooxoxoxxx
3 47 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 2 163 ooooxxoxxx
4 181 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 159 -ooxoxxx
5 38 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 1 155 ooxoxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(so, 7.3.2020 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 280300320340360380390400410420430440450460
1 12 Kremser AdamKremser Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 4 420 -----xo-o-oxxx
2 100 Ralík MarošRalík Maroš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
01 01 2 410 ----xoxxo-xxooxxx
3 43 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 3 410 ------o-xxo-xxx
4 58 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 400 ----xxoxo-xoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(so, 7.3.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220240260270280290300310320330340350360370380390400
1 201 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
02 02 4 330 -------xxo-o-xxx
2 17 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 3 260 oooxxx
3 108 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 2 260 oxooxxx
4 209 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 1 240 oxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 7.3.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 184 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 8 700 625497683683685568700
2 62 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 7 653 x653x653x647x
3 7 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 6 650 641650x650636632628
4 86 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 2 608 553577581581603597608
5 95 Karabin PatrikKarabin Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
01 01 4 599 596599585599590548597
6 52 Noris TomášNoris Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 5 571 545539520545426571475
7 112 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 3 555 555475537555517531x
8 13 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 1 548 522532423532548530541
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 7.3.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 94 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 13 585 568561585585x571x
2 35 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 12 544 531xx531498544534
3 108 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 11 543 x521542542543xx
4 104 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 7 522 x476519519x522499
5 69 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 8 520 513520483520519x363
6 28 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 9 508 477484503503499508502
7 29 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 5 495 490494365494x495485
8 193 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
02 02 6 491 490473466490471491x
9 107 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 3 473 438x473473
10 93 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 2 464 xx464464
11 146 Majerská KristínaMajerská Kristína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 1 430 x426430430
12 38 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 10 408 334408x408
105 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 4 NM xxx0.0
Celkom 13 pretekárov

Trojskok - Juniori

(so, 7.3.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 142 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 6 13.51 13.0313.4313.4613.4613.5111.7312.24
2 7 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 5 13.12 11.9813.1212.7713.1212.3212.21-
3 50 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 4 13.03 x12.5813.0313.03xx12.79
4 141 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 3 12.74 12.1312.2412.7412.7412.3112.68x
5 183 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 11.84 11.5211.4511.4711.5211.5611.8411.84
6 112 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 1 11.12 11.12xx11.12---
Celkom 6 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(so, 7.3.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 151 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 5 11.66 11.6211.4411.6211.6211.4911.5911.66
2 35 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 6 11.57 11.5711.0611.2411.5711.3111.3411.34
3 153 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 3 11.36 x10.9810.9810.9811.3611.0010.70
4 5 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 4 11.31 11.0411.1911.2711.2711.00x11.31
5 198 Kouřilová EmmaKouřilová Emma
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 1 09.94 09.8209.9409.6009.9409.31xx
6 Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 2 NM xxx0.0xxx
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 7.3.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 70 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 10 13.31 12.98x13.3113.3112.85xx
2 96 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 2 12.60 x12.16x12.16x12.6011.37
3 144 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 8 12.54 11.98xx11.9811.7812.4412.54
4 155 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 9 12.37 x11.7611.7411.7612.0512.3711.83
5 65 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 7 12.23 11.49x11.6711.6712.23x11.84
6 68 Perryová VictoriaPerryová Victoria
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 3 11.32 x10.4211.3211.32xx10.99
7 26 Lenková DenisaLenková Denisa
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
02 02 6 10.78 10.7110.6610.7810.78xx10.77
8 25 Jacková Anna NatháliaJacková Anna Nathália
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
02 02 5 10.34 10.34x10.0810.3408.9708.82x
9 175 Csonka VanessaCsonka Vanessa
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 07.88 07.8507.8607.8807.88
10 85 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 1 07.55 07.3307.1507.5507.55
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 7.3.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 11 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 13 17.26 16.33xx16.33xx17.26
2 8 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 2 16.85 15.97x16.8516.8516.10xx
3 196 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 12 16.25 16.0216.2515.3316.25xx15.71
4 54 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 11 13.45 12.50x12.5812.58x12.5713.45
5 24 Kozár MartinKozár Martin
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
01 01 9 12.89 11.9912.2612.4312.4312.8912.72x
6 60 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 8 12.33 11.3911.2811.6311.63x11.9712.33
7 210 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 1 11.91 10.8810.5511.2511.2511.91x11.60
8 97 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 7 11.38 11.3809.5910.8911.3811.34x11.32
9 102 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 4 10.64 10.4710.64x10.64
10 202 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 6 10.08 10.08x09.8110.08
11 63 Šramko MartinŠramko Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 5 10.06 09.7510.0609.8410.06
12 100 Ralík MarošRalík Maroš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
01 01 3 09.83 09.6409.8009.8309.83
21 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
02 02 10 DNS 0.0
Celkom 13 pretekárov

4 x 200 m kluby - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 7.3.2020 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Ďurdina, Igaz, Kostolný, Beladič Ďurdina, Igaz, Kostolný, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:32.61 0.209
2 187 Jelínek, Váňa, Čerevka, Sedlák Jelínek, Váňa, Čerevka, Sedlák AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:33.97 0.234
3 113 Špak, Ostrovský, Šimune, Kutruc Špak, Ostrovský, Šimune, Kutruc ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:35.68 0.159
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 7.3.2020 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 172 Pázmány, Drobný, Cisár, Špacír Pázmány, Drobný, Cisár, Špacír AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:38.10 0.205
53 Fašánok, Revaj, Grieš, Noris Fašánok, Revaj, Grieš, Noris CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DQ 0.232
Poznámky:
DQ podľa TP 48.1 - dráha č.3 CVCLM
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Ďurdina, Igaz, Kostolný, Beladič Ďurdina, Igaz, Kostolný, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:32.61 0.209
2 187 Jelínek, Váňa, Čerevka, Sedlák Jelínek, Váňa, Čerevka, Sedlák AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:33.97 0.234
3 113 Špak, Ostrovský, Šimune, Kutruc Špak, Ostrovský, Šimune, Kutruc ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:35.68 0.159
4 172 Pázmány, Drobný, Cisár, Špacír Pázmány, Drobný, Cisár, Špacír AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:38.10 0.205
53 Fašánok, Revaj, Grieš, Noris Fašánok, Revaj, Grieš, Noris CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DQ 0.232

4 x 200 m kluby - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 7.3.2020 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Kovačovicová, Húsková, Švecová, Forster Kovačovicová, Húsková, Švecová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:41.71 0.165
2 Hübschová, Šupicová, Švachová, Ondrejková Hübschová, Šupicová, Švachová, Ondrejková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:45.93 0.218
3 106 Veselská, Strýčková, Pistovčáková, Čederlová Veselská, Strýčková, Pistovčáková, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:48.86 0.147
36 Kudlová, Mečiarová, Mišovičová, Lehenová Kudlová, Mečiarová, Mišovičová, Lehenová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DQ 0.239
Poznámky:
DQ podľa TP 48.1 - dráha č.4 ASKTT
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 7.3.2020 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Brachová, Fotulová, Semanova, Rusnáková Brachová, Fotulová, Semanova, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:50.30 0.178
2 177 Behúňová, Hladíková, Petřvalská, Čermáková Behúňová, Hladíková, Petřvalská, Čermáková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:58.05 0.166
3 Šimková, Brandisová, Šimeková, Morávková Šimková, Brandisová, Šimeková, Morávková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DQ 0.281
Poznámky:
DQ podľa TP 7.3.1 - dráha č.4 ACMAL
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 7.3.2020 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 135 Čuvalová, Koptáková, Režnáková, Vašková Čuvalová, Koptáková, Režnáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 1:54.46 0.357
2 44 Janeková, Bohunická, Zelenáková, Štrpková Janeková, Bohunická, Zelenáková, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:58.15 0.154
84 Jánošíková, Lukašíková, Kubošná, Gerátová Jánošíková, Lukašíková, Kubošná, Gerátová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ 0.220
Poznámky:
DQ podľa TP 7.3.1 - dráha č.4 JOMAC
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 7.3.2020 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 121 Luptáková, Ištvánová, Tokárová, Kusyová Luptáková, Ištvánová, Tokárová, Kusyová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:47.79 0.198
2 80 Lukašíková, Gajdošová, Baculáková, Kubicová Lukašíková, Gajdošová, Baculáková, Kubicová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:09.72 0.174
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Kovačovicová, Húsková, Švecová, Forster Kovačovicová, Húsková, Švecová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:41.71 0.165
2 Hübschová, Šupicová, Švachová, Ondrejková Hübschová, Šupicová, Švachová, Ondrejková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:45.93 0.218
3 121 Luptáková, Ištvánová, Tokárová, Kusyová Luptáková, Ištvánová, Tokárová, Kusyová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:47.79 0.198
4 106 Veselská, Strýčková, Pistovčáková, Čederlová Veselská, Strýčková, Pistovčáková, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:48.86 0.147
5 188 Brachová, Fotulová, Semanova, Rusnáková Brachová, Fotulová, Semanova, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:50.30 0.178
6 135 Čuvalová, Koptáková, Režnáková, Vašková Čuvalová, Koptáková, Režnáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 1:54.46 0.357
7 177 Behúňová, Hladíková, Petřvalská, Čermáková Behúňová, Hladíková, Petřvalská, Čermáková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:58.05 0.166
8 44 Janeková, Bohunická, Zelenáková, Štrpková Janeková, Bohunická, Zelenáková, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:58.15 0.154
9 80 Lukašíková, Gajdošová, Baculáková, Kubicová Lukašíková, Gajdošová, Baculáková, Kubicová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:09.72 0.174
36 Kudlová, Mečiarová, Mišovičová, Lehenová Kudlová, Mečiarová, Mišovičová, Lehenová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DQ 0.239
3 Šimková, Brandisová, Šimeková, Morávková Šimková, Brandisová, Šimeková, Morávková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DQ 0.281
84 Jánošíková, Lukašíková, Kubošná, Gerátová Jánošíková, Lukašíková, Kubošná, Gerátová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ 0.220