<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (7. 3. 2020)

Skok do diaľky - Juniori

(so, 7.3.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 184 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 01 8 700 625497683683685568700
2 62 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 01 7 653 x653x653x647x
3 7 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020126 02 6 650 641650x650636632628
4 86 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
030108 03 2 608 553577581581603597608
5 95 Karabin PatrikKarabin Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
010828 01 4 599 596599585599590548597
6 52 Noris TomášNoris Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
020125 02 5 571 545539520545426571475
7 112 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
021029 02 3 555 555475537555517531x
8 13 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 03 1 548 522532423532548530541
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 7.3.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 94 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 04 13 585 568561585585x571x
2 35 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020423 02 12 544 531xx531498544534
3 108 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
041004 04 11 543 x521542542543xx
4 104 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
041107 04 7 522 x476519519x522499
5 69 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
031219 03 8 520 513520483520519x363
6 28 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
010522 01 9 508 477484503503499508502
7 29 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030517 03 5 495 490494365494x495485
8 193 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
020415 02 6 491 490473466490471491x
9 107 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
040124 04 3 473 438x473473
10 93 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040526 04 2 464 xx464464
11 146 Majerská KristínaMajerská Kristína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031011 03 1 430 x426430430
12 38 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030902 03 10 408 334408x408
105 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
031106 03 4 NM xxx0.0
Celkom 13 pretekárov