<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Olympijské nádeje V4

Bratislava (25. 1. 2020)

500 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 25.1.2020 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 108 Zajíc TomášZajíc Tomáš 010116 01 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 3 1:05.42
2 47 Pecha MartinPecha Martin 011004 01 AC ČáslavAC Čáslav 4 1:07.36
Celkom 2 pretekári

500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 25.1.2020 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 10 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:07.70
2 9 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:15.32
3 332 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 1:16.49
4 220 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:22.41
Celkom 4 pretekári

500 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 25.1.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 160 Zabloudilová EvaZabloudilová Eva 010418 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 1:26.24
Celkom 1 pretekári

500 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 25.1.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 295 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:16.54
2 31 Klojčnik PetjaKlojčnik Petja 041113 04 AD ŠtajerskaAD Štajerska 1 1:18.10
3 159 Rupp LeonieRupp Leonie 030101 03 DSG WienDSG Wien 3 1:20.18
4 78 Dobák PannaDobák Panna 040514 04 ARAKARAK 5 1:27.74
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 25.1.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 326 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:22.62
2 221 Masárová LauraMasárová Laura 040205 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:25.00
3 272 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:25.25
4 305 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:29.54
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 295 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:16.54
2 31 Klojčnik PetjaKlojčnik Petja 041113 04 AD ŠtajerskaAD Štajerska 1 1:18.10
3 159 Rupp LeonieRupp Leonie 030101 03 DSG WienDSG Wien 3 1:20.18
4 326 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:22.62
5 221 Masárová LauraMasárová Laura 040205 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:25.00
6 272 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:25.25
7 78 Dobák PannaDobák Panna 040514 04 ARAKARAK 5 1:27.74
8 305 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:29.54