<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých

Bratislava (18. 1. 2020)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 18.1.2020 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:53.07 0.168
2 107 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:53.22 0.218
3 103 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 0:55.44 0.214
4 101 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 0:55.59 0.158
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.1.2020 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 0:55.53 0.213
2 109 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 02 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 0:55.93 0.192
111 Bori JánBori Ján 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 DNS
115 Bician JánBician Ján 82 82 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:53.07 0.168
2 107 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:53.22 0.218
3 103 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 0:55.44 0.214
4 113 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 0:55.53 0.213
5 101 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 0:55.59 0.158
6 109 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 02 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 0:55.93 0.192
111 Bori JánBori Ján 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 DNS
115 Bician JánBician Ján 82 82 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNS

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 18.1.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 0:52.10 0.182
2 192 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:53.49 0.187
3 188 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:53.83 0.179
4 186 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:56.08 0.215
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.1.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:54.95 0.182
2 194 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:55.47 0.209
3 198 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:56.16 0.175
4 196 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:57.45 0.193
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.1.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 0:52.92 0.218
2 93 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 0:57.84 0.185
3 87 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 0:58.07 0.177
4 89 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:59.00 0.229
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 0:52.10 0.182
2 91 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 0:52.92 0.218
3 192 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:53.49 0.187
4 188 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:53.83 0.179
5 200 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:54.95 0.182
6 194 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:55.47 0.209
7 186 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:56.08 0.215
8 198 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:56.16 0.175
9 196 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:57.45 0.193
10 93 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 0:57.84 0.185
11 87 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 0:58.07 0.177
12 89 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:59.00 0.229

400 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 18.1.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 95 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:59.22 0.238
Celkom 1 pretekári

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 18.1.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:02.10 0.189
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 18.1.2020 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:02.92 0.183
2 168 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:04.63 0.206
3 172 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:05.38 0.166
4 170 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:06.15 0.205
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.1.2020 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:05.53 0.465
2 174 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:09.18 0.203
3 178 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:10.74 0.169
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 18.1.2020 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:10.52 0.199
2 182 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:11.35 0.192
3 184 Jančeková NatáliaJančeková Natália 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:15.20 0.160
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:02.92 0.183
2 168 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:04.63 0.206
3 172 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:05.38 0.166
4 176 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:05.53 0.465
5 170 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:06.15 0.205
6 174 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:09.18 0.203
7 180 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:10.52 0.199
8 178 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:10.74 0.169
9 182 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:11.35 0.192
10 184 Jančeková NatáliaJančeková Natália 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:15.20 0.160