<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých

Bratislava (18. 1. 2020)

Skok do diaľky - Muži

(so, 18.1.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 1 411 411407x411399x402
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 18.1.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 1 632 565612581612x584632
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 18.1.2020 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 10 595 541575595595565333525
2 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 9 591 541591584591x581246
3 Marti LukášMarti Lukáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 7 537 537xx537xxx
4 Čmelka MarkoČmelka Marko
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 4 524 518507524524x506521
5 Šebík DanielŠebík Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 5 524 517524515524508520516
6 Škodák FilipŠkodák Filip
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 3 499 473499458499466490490
7 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 6 454 443449454454---
8 Pavlačka AdriánPavlačka Adrián
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 2 437 x437402437-
Briatka DavidBriatka David
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 1 DNS 0.0
Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 8 NM xxx0.0
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 18.1.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 9 532 505x507507x507532
2 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 11 529 506500492506485512529
3 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 13 525 496x511511500501525
4 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 12 512 487503499503512508491
5 Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 7 479 471472475475449x479
6 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 8 478 454478455478448472462
7 Lupták JaroslavLupták Jaroslav
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
05 05 1 467 467x456467451x407
8 Marti ViktorMarti Viktor
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 2 461 454398461461446x460
9 Seifert IgorSeifert Igor
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
05 05 5 458 458455440458
10 Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
06 06 4 447 413x447447
11 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 6 424 378418424424
12 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 3 393 393387x393
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 10 DNS 0.0
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 18.1.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 4 541 541x526541531516x
2 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 2 537 537528521537x514528
3 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 3 480 474459330474476480351
4 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 446 x416405416440446442
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 18.1.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 16 571 549549562562566x571
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 14 519 507519500519511--
3 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 15 496 494480496496334487495
4 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 12 492 443481482482474492490
5 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 13 482 482480482482337467477
6 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 11 482 456472463472468482469
7 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 10 477 458461x461477--
8 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 9 472 471462463471464472x
9 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 8 446 431426446446
10 Majerská KristínaMajerská Kristína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 3 442 363431442442
11 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 4 404 377370404404
12 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 7 401 x398401401
13 Valekova MaiaraValekova Maiara
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
04 04 6 384 360x384384
14 Janošťaková MonikaJanošťaková Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 2 374 x374x374
15 Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 5 345 345xx345
16 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 1 327 327xx327
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 18.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 13 500 463500480500487
2 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 12 449 442449270449x443438
3 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 10 448 408424435435427448447
4 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 8 433 429433x433338347358
5 Zmeková KristínaZmeková Kristína
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 2 432 400410408410400406432
6 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 11 429 429428405429415428423
7 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 6 421 411421420421364389387
8 Gučková AnetaGučková Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 9 419 404416416416384392419
9 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 7 410 410372374410
10 6 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 5 394 394380355394
11 Kellnerová NatáliaKellnerová Natália
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 1 392 359388392392
12 Kusá KristýnaKusá Kristýna
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 4 356 x352356356
13 Danižíková BarboraDanižíková Barbora
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 3 267 x240267267
Celkom 13 pretekárov