<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých

Bratislava (18. 1. 2020)

Skok do výšky - Muži

(so, 18.1.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 170 175 180 185 190 193 196 199 202 205 208 211 214 217 220 223 226 229 232 235
1 Votruba AdamVotruba Adam
AK Junior HoličAK Junior Holič
95 95 1 196 o o o o o o xo xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 18.1.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 170 175 180 185 190 193 196 199 202 205 208 211 214 217 220 223 226 229 232 235
1 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 3 190 o xxo xo xxo xo xxx
2 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 2 175 xo o xxx
3 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 1 175 o xo xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 18.1.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 170 175 180 185 190 187 190 193 196 199 202 205 208 211
1 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 7 185 - - xo o o o xxo o xxx
2 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 170 o o o o xo xxx
3 Miko DominikMiko Dominik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 5 165 - - o o xxx
4 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 4 165 o o o xo xxx
5 Tóth TomášTóth Tomáš
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 3 160 o xo o xxx
6 Balogh DenisBalogh Denis
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 1 155 o xo xxx
7 Plačko JánPlačko Ján
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 2 150 o xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 18.1.2020 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120 125 130 135 140 145 150 155 160 165 170 171 174 177 180 183 186 189
1 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 7 165 o o o o o o o o o o xxx
2 Homola IvanHomola Ivan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 4 155 o o xo o o o o o xxx
3 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 6 150 o o o o o o o xxx
4 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 5 150 o o o xo o o xo xxx
5 Balog TobiasBalog Tobias
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 2 140 o o o o o xxx
6 54 Baláž MarošBaláž Maroš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 1 140 o o o o xxo xxx
7 Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 3 135 o o o xo xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 18.1.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 158 161 164 167 170 173 176 179 182 185 188 191 194 197
1 168 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 7 161 o o o - o o o xxo xxx
2 Mišová LuciaMišová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 4 150 o o o o o xxx
3 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 6 145 o o o o x- xx
4 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 5 140 o xo o xxx
5= Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 1 130 o xxx
5= Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 3 130 o xxx
Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 18.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 135 140 145 150 154 158 159 162 165 168 171 174 177 180
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 12 154 - - o o o o o o o xxx
2= Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 8 145 o o o o o xo xxo xxx
2= 57 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 10 145 - - o o o xo xxo xxx
4 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 11 145 - o o o xo xo xxo xxx
5 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 1 145 o o o xo xxo xo xxo xxx
6 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 5 140 o o o o xo o xxx
MS Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 7 140 o o xo xo xo o xx-
8 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 6 140 o o o o o xo xxx
9 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 9 140 o o xo o xo xo xxx
10 Madáková LauraMadáková Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 4 135 o o xxo xo xxo xxx
11= Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 125 o o o xxx
11= Danihelová EsterDanihelová Ester
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 3 125 o o o xxx
Celkom 12 pretekárov