<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (13. 12. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Mladší žiaci

(pi, 13.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 13 490 490463485490
2 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 483 475483460483
3 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 15 478 465433478478
4 Meško TomášMeško Tomáš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 6 453 435453x453
5 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 434 415434-434
6 Kello LukášKello Lukáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 5 433 433415-433
7 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 14 425 405425422425
8 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 422 395413422422
9 Rybár RoderikRybár Roderik
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 12 415 415415393415
10 Gromer MaximGromer Maxim
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
07 07 3 405 405--405
11 Priadka ValérPriadka Valér
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 11 398 398383370398
12 Pošta SamuelPošta Samuel
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
07 07 10 390 390--390
13 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 7 340 x333340340
Polák RichardPolák Richard
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 9 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Mladšie žiačky

(pi, 13.12.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 54 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 6 433 433415425433
2 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 3 415 415398335415
3 Pavelková DominikaPavelková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 18 405 405245295405
4 Brišková KláraBrišková Klára
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 5 388 388385365388
5 Rábeková MelindaRábeková Melinda
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 19 385 -372385385
6 Babjaková LauraBabjaková Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 2 383 383368340383
7 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 23 365 340362365365
8 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 4 360 340360360360
9 Matušková TerezaMatušková Tereza
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
07 07 17 339 338314339339
10 49 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 21 338 338266268338
11 Kováčová DominikaKováčová Dominika
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 16 325 323325315325
12 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
07 07 1 295 295r295
13 Rosinská SimonaRosinská Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 20 285 268280285285
Celkom 13 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(pi, 13.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patócs JakubPatócs Jakub
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 13 455 443421455455
2 Šinkovič MaxŠinkovič Max
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 32 435 416433435435
3 Bobovský SamuelBobovský Samuel
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 3 433 407433355433
4 173 Drančák SamuelDrančák Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 30 430 390430400430
5 176 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 19 427 427410332427
6 Macejka MarekMacejka Marek
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 11 403 394390403403
7 Makkay TobiasMakkay Tobias
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 31 400 400328x400
8 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 29 395 366395379395
9 Turčan MatúšTurčan Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 21 383 373x383383
10 128 Ťapuš MichalŤapuš Michal
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 17 375 370375368375
11 Imriška JakubImriška Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 8 375 365-375375
12 Cifra MartinCifra Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 23 375 375343347375
13 Belica BorisBelica Boris
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 1 373 307373348373
14 Šabík FilipŠabík Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 16 366 366348343366
15 155 Dostál MarekDostál Marek
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 7 358 358x323358
16 Venglík JakubVenglík Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 18 355 355353338355
17 Hlaváč JurajHlaváč Juraj
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 27 355 355340342355
18 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 25 348 302310348348
19 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 26 345 325345335345
20 Paulovič IvanPaulovič Ivan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 14 345 345325333345
21 Krkoška SamuelKrkoška Samuel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 10 344 315343344344
22 175 Spasič ViliamSpasič Viliam
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 28 333 326333328333
23 Svečula DamianSvečula Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 15 329 x308329329
24 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 9 318 305318295318
25 Muráň SamuelMuráň Samuel
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
09 09 12 315 255315-315
26 Brath MatejBrath Matej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 4 308 305308304308
27 Kmeťo MatejKmeťo Matej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 20 303 303300x303
28 Adamec GregorAdamec Gregor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 24 303 303xx303
29 Berkeš AdamBerkeš Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 2 300 292300-300
30 Ďuroška PeterĎuroška Peter
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 22 297 275289297297
174 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 6 DNS 0.0
169 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 5 DNS 0.0
Celkom 32 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(pi, 13.12.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 52 429 425429405429
2 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 50 410 410405380410
3 179 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 49 410 x385410410
4 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 51 406 403406395406
5 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 28 399 360370399399
6 130 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 35 395 395385390395
7 186 Vyletelová LindaVyletelová Linda
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 48 385 385380360385
8 Slezáková ReginaSlezáková Regina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 40 385 344318385385
9 Tóthová TimeaTóthová Timea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 47 382 354382380382
10 131 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 2 365 365350320365
11 Penciaková SarahPenciaková Sarah
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 27 365 365325302365
12 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 45 362 362344344362
13 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 18 355 335355350355
14 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 44 355 325343355355
15 Hrnčiarová SimonaHrnčiarová Simona
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
09 09 11 355 355330300355
16 129 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 7 355 355--355
17 Čekey ZaraČekey Zara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 5 350 x315350350
18 Gereková NatáliaGereková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 43 345 325340345345
19 Jančia LuciaJančia Lucia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 14 343 335343315343
20 184 Brišková VandaBrišková Vanda
AK Junior HoličAK Junior Holič
10 10 3 340 340340325340
21 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 41 335 305335330335
22 242 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 26 330 330325325330
23 132 Habová VandaHabová Vanda
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 8 330 255310330330
24 Ráczová AgátaRáczová Agáta
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 29 320 315315320320
25 Hrušecká ViktóriaHrušecká Viktória
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 12 320 320270285320
26 Marková KarolínaMarková Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 23 315 315300310315
27 Hustá DominikaHustá Dominika
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 13 310 310295290310
28 Stopová NinaStopová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 32 310 260310-310
29 109 Martinez DanielaMartinez Daniela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 24 305 295285305305
30 Kaplanová NellyKaplanová Nelly
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 15 305 305285280305
31 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 6 305 268285305305
32 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 39 301 301295295301
33 Králiková MichaelaKráliková Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 19 300 285300283300
34 Balková TeréziaBalková Terézia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 37 300 255300285300
35 Herudová DenisaHerudová Denisa
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 9 290 x245290290
36 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 38 286 285286263286
37 Stachová AlexandraStachová Alexandra
Lesky´s runnersLesky´s runners
09 09 30 285 250280285285
38 Bílá KristínaBílá Kristína
AK Junior HoličAK Junior Holič
09 09 1 283 xx283283
39 Švardová LauraŠvardová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 33 280 278275280280
40 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 22 280 280270270280
41 Kapsová NatáliaKapsová Natália
AK Junior HoličAK Junior Holič
09 09 16 273 255250273273
42 Mendelová NinaMendelová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 25 272 265272250272
43 Kepáková EmmaKepáková Emma
AK Junior HoličAK Junior Holič
10 10 17 265 254265255265
44 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 20 265 x265235265
45 Tóthová LindaTóthová Linda
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 34 255 245255255
46 Horná SimonaHorná Simona
AK Junior HoličAK Junior Holič
11 11 10 220 x215220220
Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 21 NM xxx0.0
Celkom 47 pretekárov