<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (13. 12. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 13.12.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bielik RichardBielik Richard 060401 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.90
2 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.97
3 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 20.50
Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 13.12.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 20.37
2 Elšík JakubElšík Jakub 060515 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.02
3 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.04
4 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.53
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 13.12.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.58
2 Meško TomášMeško Tomáš 070321 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.29
3 Priadka ValérPriadka Valér 081027 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 23.38
4 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.73
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 13.12.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 22.93
2 Baláž DávidBaláž Dávid 070101 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 23.78
3 Horváth JakubHorváth Jakub 070301 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 25.60
4 Hurta SamuelHurta Samuel 070505 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.95
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 13.12.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Nagy ÁkosNagy Ákos 061008 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.59
2 Tondra JakubTondra Jakub 060523 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 22.84
3 Tondra PeterTondra Peter 060713 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 26.71
Tököly FilipTököly Filip 070205 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 13.12.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčík MichalKrajčík Michal 070807 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.80
2 Pošta SamuelPošta Samuel 070608 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 22.12
3 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 070117 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 22.27
4 Plačko TomášPlačko Tomáš 061019 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 24.84
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Nagy ÁkosNagy Ákos 061008 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.59
2 Bielik RichardBielik Richard 060401 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.90
3 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.97
4 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 20.37
5 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 20.50
6 Elšík JakubElšík Jakub 060515 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.02
7 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.04
8 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.53
9 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.58
10 Krajčík MichalKrajčík Michal 070807 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.80
11 Pošta SamuelPošta Samuel 070608 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 22.12
12 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 070117 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 22.27
13 Tondra JakubTondra Jakub 060523 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 22.84
14 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 22.93
15 Meško TomášMeško Tomáš 070321 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.29
16 Priadka ValérPriadka Valér 081027 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 23.38
17 Baláž DávidBaláž Dávid 070101 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 23.78
18 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.73
19 Plačko TomášPlačko Tomáš 061019 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 24.84
20 Horváth JakubHorváth Jakub 070301 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 25.60
21 Hurta SamuelHurta Samuel 070505 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.95
22 Tondra PeterTondra Peter 060713 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 26.71
Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DNS
Tököly FilipTököly Filip 070205 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 13.12.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 20.84
2 Baláková PetraBaláková Petra 070305 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.51
3 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.12
4 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 22.57
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 13.12.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 061006 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 22.56
2 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 23.14
3 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 070905 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.24
4 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.26
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 13.12.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.68
2 Masárová NinaMasárová Nina 061116 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 23.74
3 Čačková LeaČačková Lea 070429 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.74
4 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.53
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 13.12.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 071011 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.30
2 Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.05
Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 070830 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 13.12.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.48
2 Vybíralová HanaVybíralová Hana 060814 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.75
3 Jurkovičová LenkaJurkovičová Lenka 060916 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 32.74
Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 13.12.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 061201 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.75
2 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.32
3 Halenkovičová KristínaHalenkovičová Kristína 071008 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 26.58
4 Ižová EmmaIžová Emma 070120 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 27.94
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 13.12.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina 070208 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 26.07
2 Némethová EmaNémethová Ema 070317 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 26.89
3 Frčová VeronikaFrčová Veronika 070401 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 26.93
Sekeráková MartinaSekeráková Martina 070224 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 20.84
2 Baláková PetraBaláková Petra 070305 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.51
3 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.12
4 Beňová TerezaBeňová Tereza 061006 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 22.56
5 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 22.57
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 061201 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.75
7 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 23.14
8 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 070905 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.24
9 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.26
10 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.48
11 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.68
12 Masárová NinaMasárová Nina 061116 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 23.74
12 Čačková LeaČačková Lea 070429 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.74
14 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 071011 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.30
15 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.53
16 Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.05
17 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.32
18 Vybíralová HanaVybíralová Hana 060814 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.75
19 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina 070208 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 26.07
20 Halenkovičová KristínaHalenkovičová Kristína 071008 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 26.58
21 Némethová EmaNémethová Ema 070317 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 26.89
22 Frčová VeronikaFrčová Veronika 070401 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 26.93
23 Ižová EmmaIžová Emma 070120 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 27.94
24 Jurkovičová LenkaJurkovičová Lenka 060916 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 32.74
Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 070830 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 DNS
Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Sekeráková MartinaSekeráková Martina 070224 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 13.12.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kristin AlexKristin Alex 081111 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 21.60
2 165 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 22.05
3 Bobovský SamuelBobovský Samuel 080422 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 22.68
4 Ivák JurajIvák Juraj 080720 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.29
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 13.12.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 090110 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.45
2 129 Druga MartinDruga Martin 080118 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 23.70
3 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 24.96
Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 13.12.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.91
2 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 23.49
3 166 Klištinec JakubKlištinec Jakub 081230 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 23.92
4 Králik MarianKrálik Marian 091214 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.66
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 13.12.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukács BálintLukács Bálint 090428 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.04
2 Belica BorisBelica Boris 081216 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.16
3 Rutai MartinRutai Martin 080205 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 24.46
4 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 081223 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 24.54
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 13.12.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Macejka MarekMacejka Marek 080812 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 23.69
2 163 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 24.58
3 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.80
4 Ďuroška PeterĎuroška Peter 090807 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 24.99
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 13.12.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.33
2 Križan JakubKrižan Jakub 081208 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.61
3 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 080403 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.84
4 152 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 080610 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 30.98
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 13.12.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 24.94
2 153 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 080902 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.22
3 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 090523 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 26.12
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (pi, 13.12.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Patócs JakubPatócs Jakub 080703 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 23.11
2 Venglík JakubVenglík Jakub 090624 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.57
3 Beke ÁronBeke Áron 091104 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.19
Straka NinoStraka Nino 080903 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (pi, 13.12.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Faktor MarošFaktor Maroš 090503 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 24.71
2 177 Repta RomanRepta Roman 080919 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 24.76
3 Svečula DamianSvečula Damian 090220 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.29
4 Andel AdamAndel Adam 090708 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.45
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (pi, 13.12.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Strapáč MartinStrapáč Martin 090617 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 22.59
2 Muráň SamuelMuráň Samuel 090904 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 26.78
3 130 Kuric MartinKuric Martin 091012 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 28.24
4 126 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 091118 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 30.43
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kristin AlexKristin Alex 081111 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 21.60
2 165 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 22.05
3 131 Strapáč MartinStrapáč Martin 090617 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 22.59
4 Bobovský SamuelBobovský Samuel 080422 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 22.68
5 173 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.91
6 Patócs JakubPatócs Jakub 080703 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 23.11
7 Ivák JurajIvák Juraj 080720 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.29
8 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 090110 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.45
9 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 23.49
10 Macejka MarekMacejka Marek 080812 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 23.69
11 129 Druga MartinDruga Martin 080118 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 23.70
12 166 Klištinec JakubKlištinec Jakub 081230 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 23.92
13 Lukács BálintLukács Bálint 090428 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.04
14 Belica BorisBelica Boris 081216 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.16
15 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.33
16 Rutai MartinRutai Martin 080205 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 24.46
17 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 081223 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 24.54
18 Venglík JakubVenglík Jakub 090624 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.57
19 163 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 24.58
20 Križan JakubKrižan Jakub 081208 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.61
21 133 Faktor MarošFaktor Maroš 090503 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 24.71
22 177 Repta RomanRepta Roman 080919 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 24.76
23 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.80
24 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 24.94
25 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 24.96
26 Ďuroška PeterĎuroška Peter 090807 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 24.99
27 153 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 080902 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.22
28 Svečula DamianSvečula Damian 090220 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.29
29 Andel AdamAndel Adam 090708 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.45
30 Králik MarianKrálik Marian 091214 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.66
31 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 090523 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 26.12
32 Beke ÁronBeke Áron 091104 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.19
33 Muráň SamuelMuráň Samuel 090904 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 26.78
34 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 080403 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.84
35 130 Kuric MartinKuric Martin 091012 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 28.24
36 126 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 091118 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 30.43
37 152 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 080610 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 30.98
Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 DNS
Straka NinoStraka Nino 080903 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 DNF

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 13.12.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.90
2 148 Dinková EmmaDinková Emma 080320 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 22.12
3 Tomíková SarahTomíková Sarah 080727 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 22.47
4 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.82
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 13.12.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.49
2 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 091012 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 23.21
3 130 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 23.60
4 181 Bertoková BarboraBertoková Barbora 080622 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 23.95
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 13.12.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 090213 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.81
2 180 Jancová AnetaJancová Aneta 080309 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 23.89
3 Slezáková ReginaSlezáková Regina 090903 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.55
4 Hustá DominikaHustá Dominika 081229 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 26.05
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 13.12.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.60
2 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 090723 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.65
3 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 25.40
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (pi, 13.12.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.47
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.51
3 Višňovská ElaVišňovská Ela 080704 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.36
4 Pauková LeaPauková Lea 090612 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.40
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 13.12.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gereková NatáliaGereková Natália 080111 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.36
2 Jančia LuciaJančia Lucia 081001 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 25.37
3 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.80
4 Králiková MichaelaKráliková Michaela 080908 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 26.87
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 13.12.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gajová EllaGajová Ella 090126 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.35
2 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.46
3 Szabó VeronikaSzabó Veronika 090524 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.13
4 104 Bačová NinaBačová Nina 090522 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 26.71
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (pi, 13.12.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 161 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia 081218 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 26.22
2 Némethová ElaNémethová Ela 081111 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.89
3 167 Tondrová KatarínaTondrová Katarína 080423 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 27.03
4 Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani 090408 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 28.04
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (pi, 13.12.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.18
2 Kňašková EmaKňašková Ema 090511 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 27.40
3 159 Kása KristínaKása Kristína 080808 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 28.07
4 146 Heveši ElisaHeveši Elisa 081002 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 28.39
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (pi, 13.12.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 080123 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 23.20
2 179 Čanecká NinaČanecká Nina 080225 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 23.68
3 120 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 25.27
4 Vassova ValentínaVassova Valentína 090730 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 33.57
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (pi, 13.12.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčiarová SimonaHrnčiarová Simona 090518 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 25.03
2 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 090928 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.25
3 Mendelová NinaMendelová Nina 090308 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 29.99
4 Švecová MichaellaŠvecová Michaella 080916 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 30.07
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (pi, 13.12.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 164 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 081016 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 25.99
2 149 Mocková DianaMocková Diana 081204 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 26.86
3 144 Barančíkova SáraBarančíkova Sára 080606 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 27.21
4 160 Fialová LenkaFialová Lenka 081015 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 27.76
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (pi, 13.12.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Vyletelová LindaVyletelová Linda 080804 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 24.68
2 150 Antalová SoňaAntalová Soňa 080527 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 26.25
3 155 Horvathová LaraHorvathová Lara 090604 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 27.97
4 138 Rokašová EmmaRokašová Emma 091203 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 30.58
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.90
2 148 Dinková EmmaDinková Emma 080320 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 22.12
3 Tomíková SarahTomíková Sarah 080727 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 22.47
4 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.49
5 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.82
6 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 080123 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 23.20
7 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 091012 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 23.21
8 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.47
9 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.51
10 130 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 23.60
10 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.60
12 179 Čanecká NinaČanecká Nina 080225 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 23.68
13 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 090213 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.81
14 180 Jancová AnetaJancová Aneta 080309 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 23.89
15 181 Bertoková BarboraBertoková Barbora 080622 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 23.95
16 Gajová EllaGajová Ella 090126 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.35
17 Višňovská ElaVišňovská Ela 080704 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.36
17 Gereková NatáliaGereková Natália 080111 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.36
19 Pauková LeaPauková Lea 090612 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.40
20 Slezáková ReginaSlezáková Regina 090903 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.55
21 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 090723 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.65
22 186 Vyletelová LindaVyletelová Linda 080804 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 24.68
23 Hrnčiarová SimonaHrnčiarová Simona 090518 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 25.03
24 120 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 25.27
25 Jančia LuciaJančia Lucia 081001 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 25.37
26 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 25.40
27 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.46
28 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.80
29 164 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 081016 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 25.99
30 Hustá DominikaHustá Dominika 081229 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 26.05
31 Szabó VeronikaSzabó Veronika 090524 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.13
32 161 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia 081218 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 26.22
33 150 Antalová SoňaAntalová Soňa 080527 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 26.25
34 104 Bačová NinaBačová Nina 090522 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 26.71
35 149 Mocková DianaMocková Diana 081204 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 26.86
36 Králiková MichaelaKráliková Michaela 080908 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 26.87
37 Némethová ElaNémethová Ela 081111 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.89
38 167 Tondrová KatarínaTondrová Katarína 080423 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 27.03
39 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.18
40 144 Barančíkova SáraBarančíkova Sára 080606 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 27.21
41 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 090928 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.25
42 Kňašková EmaKňašková Ema 090511 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 27.40
43 160 Fialová LenkaFialová Lenka 081015 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 27.76
44 155 Horvathová LaraHorvathová Lara 090604 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 27.97
45 Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani 090408 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 28.04
46 159 Kása KristínaKása Kristína 080808 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 28.07
47 146 Heveši ElisaHeveši Elisa 081002 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 28.39
48 Mendelová NinaMendelová Nina 090308 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 29.99
49 Švecová MichaellaŠvecová Michaella 080916 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 30.07
50 138 Rokašová EmmaRokašová Emma 091203 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 30.58
51 Vassova ValentínaVassova Valentína 090730 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 33.57